Мова  Русский Українська

Музика

Виберіть підкатегорію

Показати: Сортування:
Марія Пономаренко знана на Житомирщині як автор понад двадцяти збірок казок та віршів для дітей. У Житомирському ляльковому театрі ідуть її п'єси «Весела квампанія» та «Котигорошко, або казка про Добро». Вона лауреат премії імені Наталі Забіли журналу «Малятко». Композитор Іван Леонтійович Островер..
12.00 грн
Пропонований збірник містить вірші та мелодійний і яскравий пісенний матеріал для дітей. Збірка рекомендована вихователям дошкільних закладів, вчителям шкіл, керівникам художніх колективів, учням, студентам і батькам...
18.00 грн
У посібнику наведені методичні рекомендації щодо проведення уроків музики в другому класі відповідно до чинної програми Міністерства освіти і науки України та вимог Державного стандарту початкової загальної освіти. Посібник об'єднує цікаві педагогічні прийоми, інтерактивні технології навчання, ігри,..
18.00 грн
Дане видання містить авторські пісні для розучування із дошкільнятами та молодшими школярами. Пісні про маму, природу, звірят і пташок обов’язково сподобаються дітям. Для музичних керівників ДНЗ, вихователів, вчителів, керівників хорових гуртків, студентів музично-педагогічних факультетів вищих та с..
10.00 грн
Видання збірки дитячих пісень допоможе музичним керівникам, вихователям, учителям музики, батькам навчити дітей розуміти красу і привабливість навколишнього світу...
10.00 грн
Дане видання містить авторські пісні для розучування і виконання з дітьми молодшого та середнього шкільного віку. Веселі пісеньки будуть прикрасою шкільного свята, зроблять яскравим будь-який урок музики або виступ хорового колективу. Для вчителів музики, керівників хорових гуртків, студентів музичн..
10.00 грн
Ця збірка пісень допоможе дітям поринути у світ хвилюючих, радісних переживань. Музичні твори сповнені щирості, ніжності, наскрізь пронизані добротою і теплом. Прості, зрозумілі, веселі та дотепні вірші поета Леоніда Куліша-Зіньківа, покладені на музику композитором Миколою Ведмедерею, покращують н..
9.00 грн
До збірки увійшли кращі пісні для дітей композитора Михайла Облещука, які можна виконувати на святкових шкільних та позашкільних заходах. Для вчителів музики початкових класів, керівників дитячих хорових колективів...
10.00 грн
До збірки увійшли кращі пісні для дітей композитора Михайла Облещука, які можна виконувати на святкових шкільних та позашкільних заходах. Для вчителів музики початкових класів, керівників дитячих хорових колективів. Пісенник допоможе вивчити з дітьми різні тематичні пісні і організувати виступ дитя..
10.00 грн
Життєствердним оптимізмом наскрізь пронизані дитячі вірші члена Національної спілки письменників України Володимира Кленца. Вони випромінюють доброту, щирість і глибоке розуміння дитячого бачення оточуючого світу. Його творчість надихнула композиторів з усіх куточків України запропонувати власне му..
9.00 грн
Яких тільки див не буває на світі! Вони у білому цвітінні вишні, бджолиній музиці, танці дощу, помаху крилець метелика, піснях зеленого лісу. Привітних, дотепних і навіть казкових героїв поет Володимир Кленц та композитор Іван Островерхии запросили у свою творчу оселю і підготували збірку «Заспівай..
9.00 грн
У збірник увійшли кращі пісні для дітей відомого українського поета-пісняра Сергія Лазо. Пісні про Новий Рік, Різдво, Великдень- про чарівний і неповторний світ Дитинства, про дівочі мрії і юнацькі сподівання сподобаються і дітям, і дорослим. Для вчителів музики, керівників дитячих хорових колективі..
10.00 грн
Збірник містить - пісні про маму-- пісні про природу-- пісні про пташок та звірят. Видання допоможе педагогу розучити з дітьми нові пісні, прищепити учням любов до музики і слова та змістовно і весело провести урок музики в школі...
10.00 грн
Дане видання містить авторські пісні для дошкільнят та молодших школярів, які обов’язково сподобаються дітям, зроблять незабутнім не тільки урок музики, а й будь-яке свято у школі чи дитсадку. Для музичних керівників ДНЗ, вихователів, вчителів, керівників хорових гуртків, студентів музично-педагогіч..
10.00 грн
Пісенник "Криниця дитинства" містить пісні, які виховують любов до рідного краю, звичаїв і традицій українського народу, вчать поважати батьків, бережливо ставитись до природи. Він адресований дітям молодшого шкільного віку, учителям музики загальноосвітніх шкіл, батькам та усім шанувальникам дитяч..
9.00 грн
Дане видання містить авторські пісні для розучування і виконання з дітьми молодшого шкільного віку. Пропоновані твори про маму і першу вчительку, про любов до школи і рідної землі, про звірят і пташок можна використовувати як на уроці музики, так і під час різноманітних шкільних свят. Для вчителів м..
10.00 грн
Пісенник «Навчуся доброти у Миколая» містить пісні, які виховують любов до рідного краю, звичаїв і традицій українського народу. Для дітей дошкільного та молодшого віку, музичних керівників дошкільних навчально-виховних закладів, учителів музики загальноосвітніх шкіл, батьків та усіх шанувальників ..
8.00 грн
Володимир Лепешко — відомий в Україні композитор, автор збірок дитячих пісень. До нової збірки увійшли жартівливі пісні для дошкільнят та учнів початкових класів. Видання адресоване музичним керівникам навчально-виховних закладів, учителям музики загальноосвітніх шкіл, батькам — усім шанувальникам ..
9.00 грн
Видання адресоване широкому колу шанувальників української пісні, музичним керівникам, аранжувальникам, учителям музики, учням, студентам, виконавцям...
11.00 грн
Ця збірка дитячих пісень, продовжуючи традиції та звичаї, дає змогу поповнити знання про Святвечір, свято Миколая, Великдень. Зустріч із новою дитячою книгою — це завжди безліч світлих почуттів, думок, прагнень. Пісні Миколи Ведмедері на слова Надії Гуменюк вводять дітей у світ хвилюючих, радісних..
7.00 грн
Видання адресоване музичним керівникам дошкільних навчально-виховних закладів, учителям музики загальноосвітніх шкіл, батькам та усім шанувальникам дитячої творчості...
9.00 грн
Володимир Лепешко— відомий на Миколаївщині автор музики збірок дитячих пісень. До нової збірки увійшли пісні для дітей початкових класів. Видання адресоване музичним керівникам навчально-виховних закладів, учителям музики загальноосвітніх шкіл, батькам — усім шанувальникам дитячої творчості...
9.00 грн
Пісенник "Срібні дзвіночки" містить пісні, які виховують любов до рідного краю, звичаїв і традицій українського народу, вчать поважати батьків, бережливо ставитись до природи. Він адресований дітям дошкільного та молодшого шкільного віку, музичним керівникам дошкільних навчально-виховних закладів, ..
8.00 грн
Пісенник адресований учителям початкових класів, недільних шкіл та викладачам християнської етики, музичного мистецтва в загальноосвітніх школах керівникам фольклорних, вокально-хорових та театральних колективів усім шанувальникам української пісні, традицій та обрядів...
8.00 грн
Видання розраховане на широке коло шанувальників пісні, музичних керівників, аранжувальників, учителів музики, учнів, студентів, виконавців...
11.00 грн
Пісенник складається з трьох частин: «Сонячні слова» — пісні для дошкільнят, «Веселкова вишиванка» — пісні для дошкільнят та учнів початкових класів, «Твори добро» — пісні для учнів початкових класів. Збірку адресовано дітям дошкільного та молодшого віку, музичним керівникам, учителям, батькам. Усі..
16.00 грн
Для дітей дошкільного та молодшого віку, музичних керівників дошкільних навчально-виховних закладів, учителів музики загальноосвітніх шкіл, батьків та всіх шанувальників дитячої творчості...
6.00 грн
У книзі є пісні на слова Тараса Шевченка та інших поетів, які успадкували від Кобзаря його жагучу любов до України, її народу, незрівнянної української мови, відчуття гордості та усвідомлення себе справжніми синами та доньками українського народу. Пісенник «Шевченка славимо в піснях» адресований ді..
9.00 грн
Робочий зошит з музичного мистецтва 3 клас (До підруч. Аристової Л.)..
16.00 грн
Робочий зошит з музичного мистецтва 1 клас (До підруч. Аристової Л.) НОВА ПРОГРАМА..
16.00 грн
Музика