Фільтр
 • Переплет
  0
  0
  0
  0
  0
 • Пол
  0
 • Язык
  0
  0
  0
 • Класс
  0
  0
  0
  0
  0
 • Серия
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Возраст
  0
 • Издательство
  0
  0
  0
  0
Мова  Русский Українська

Німецька мова

Виберіть підкатегорію

Показати: Сортування:
Бліц-контроль знань Німецька мова 1 клас
Пропонований посібник містить цікаві завдання для оперативної перевірки знань першокласників з німецької мови. Видання стане у пригоді учням, учителям та батькам...
22.50 грн
Експрес-контроль Німецька мова 2 клас НОВА ПРОГРАМА
Книги цієї серії допоможуть вчителеві оцінити рівень знань школярів, витративши на це мінімум часу. Дитина виконує завдання, вириває лист з книги і здає його на перевірку. Також серія "експрес-контроль" підходить для додаткових занять вдома...
15.00 грн
Експрес-контроль Німецька мова 3 клас (НОВА ПРОГРАМА)
За допомогою відривних карток вчитель зможе швидко і ефективно перевірити знання учнів. Кожна робота розрахована на 7-10 хвилин. Учитель може не тільки оцінити рівень знань школярів, але і швидкість з якою виконано завдання..
15.00 грн
Експрес-контроль Німецька мова 4 клас НОВА ПРОГРАМА
Посібник укладено відповідно до нової програми з іноземних мов для початкових класів загальноосвітніх шкіл. Збірник завдань призначений для організації самостійної роботи учнів четвертих класів на уроках, мета якої — виявити і своєчасно ліквідувати прогалини у знаннях. Кожна самостійна робота розрах..
15.00 грн
Зошит для письма з німецької мови для 1-го класу (до підр. Паршикової О. О.)
Зошит «Deutsch 1. Schreibschrift» укладено відповідно до чинної програми МОНмолодьспорт України та підручника для 1-го класу (Паршикова О.О. та ін. Німецька мова : Підручник для 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів). Посібник розроблено з використанням прописних літер. Він допоможе учням опа..
Уточніть у менеджера
Зошит німецька мова Arbeitsheft f?r die 1 клас
У робочому зошиті «Німецька мова. 1 клас» вміщені цікаві ігрові вправи, спрямовані на репродуктивну, продуктивну і творчу діяльність учнів та матеріал для узагальнення і систематизації вивченого. Структура зошита дозволяє проводити комплексну роботу з чи- тання та письма. Робочий зошит розроблений д..
13.00 грн
Книжка для читання німецькою мовою 2 клас (До підруч. Бориско Н.) НОВА ПРОГРАМА
Посібник містить тексти для формування навичок читання на початковому етапі. Тематика текстів для читання відповідає чинній програмі МОН України з німецької мови для учнів других класів загальноосвітніх навчальних закладів. Подані після текстів вправи допоможуть учням не лише краще засвоїти граматич..
18.00 грн
Мій словник з німецької мови 1-4 класи
Зошит з друкованою основою призначений для ведення індивідуального словника, до якого учень вписує вивчені німецькі слова та їх переклад українською мовою. Зошит містить тематичний словничок, складений відповідно до чинної програми з вивчення німецької мови на початковому рівні: у 1 - 4 класах шкіл ..
Уточніть у менеджера
Навчальні ігри на уроках німецької мови
Пропонований посібник містить матеріал, що допоможе вчителям невимушено, в ігровій формі проводити уроки німецької мови у початкових класах. Для вчителів, учнів і всіх, хто вивчає і любить німецьку мову...
8.00 грн
Німецька мова Флеш-картки 2 клас до будь-якого підручника
Німецька мова Флеш-картки 2 клас до будь-якого підручника..
Уточніть у менеджера
Німецька мова Прописи ABC-Schreibheft 1 Stufe
Німецька мова Прописи ABC-Schreibheft 1 Stufe..
Уточніть у менеджера
Німецька мова Зошит ( до підр. Deutsch lernen…) 1 клас НОВА ПРОГРАМА
Робочий зошит для першого класу з німецької мови містить безліч цікавих завдань, які допоможуть школяреві у вивченні іноземної мови. Зошит укладено до підручника Deutsch lernen ist super. ..
Уточніть у менеджера
Німецька мова Зошит ( до підр. Deutsch lernen…) 2 клас НОВА ПРОГРАМА
Робочий зошит для першого класу з німецької мови містить безліч цікавих завдань, які допоможуть школяреві у вивченні іноземної мови. Зошит укладено до підручника Deutsch lernen ist super...
30.00 грн
Німецька мова Зошит ( до підр. Deutsch lernen…) 3 клас НОВА ПРОГРАМА
Зошит, укладений до підручника С. І. Сотникової, Г. В. Гоголєвої «Німецька мова. 3 клас. Deutsch lernen ist super!», містить різноманітні й цікаві завдання і призначений для більш детального опрацювання учнями матеріалу підручника на уроках і вдома. Головною метою видання є формування на..
35.00 грн
Німецька мова Зошит 1 клас (до підруч. Deutsch lernen ist super!) НУШ
Зошит містить різноманітні й цікаві завдання і призначений для більш детального опрацювання учнями матеріалу підручника на уроках і вдома. Головною метою видання є розвиток таких комунікативних умінь, як сприймання на слух, усне й писемне продукування, усна взаємодія, завдяки яким діти зможуть здійс..
50.00 грн
Німецька мова Зошит 4 клас
У робочому зошиті “Leseschule” вміщено лексичний та граматичний матеріал, що повністю віповідає віковим особливостям учнів четвертого класу. Завдання зошита мають комунікативний характер навчання та передбачають виконання учнями проектних робіт. Робочий зошит розроблений відповідно до підручника Пав..
Уточніть у менеджера
Німецька мова Картки 1 клас
Представляємо Вам набір двосторонніх карток з німецької мови, до будь-якого підручника. На картках ізоражени букви, предмети на кожну букву, а також цифри до 10. На обортов кожної картки запропоновані різні завдання, кросворди та ігри. ..
50.00 грн
Німецька мова Конспекти уроків 1 клас ( до підр. Паршикова)
Подані у посібнику конспекти уроків допоможуть учителеві сформувати в учнів уміння обговорювати зображення на малюнках, співати, розповідати римівки та вірші, спілкуватися з іншими дітьми і дорослими у певних комунікативних ситуаціях, розігрувати короткі сценки, лічити, читати та писати німецькою мо..
29.00 грн
Німецька мова Конспекти уроків 1 клас ( до підр. Скоропад)
Подані у підручнику конспекти уроків допоможуть учителеві сформувати в учнів задатки фонетичних, граматичних, орфографічних навичок і вміння аудіювати, читати, писати, спілкуватися в певних комунікативних ситуаціях відповідно до вимог нової навчальної програми для спеціалізованих шкіл із поглибленим..
Уточніть у менеджера
Німецька мова Прописи 1 клас
Прописи укладені відповідно до чинної програми з німецької мови МОНмолодьспорту України та нового підручника Паршикової О.О. (Німецька мова: підручник для 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів. — К.: Грамота, 2012). У виданні подано зразки написання великих та малих літер німецької абетки та ..
13.00 грн
Німецька мова Підручник Deutsch lernen ist super 1 клас НОВА ПРОГРАМА
Підручник з німецької мови містить безліч завдань та вправ, які допоможуть першокласникам познайомиться з основами іноземної мови. Барвисте оформлення і грамотно складені розділи зроблять навчання більш наочним і якісним...
Уточніть у менеджера
Німецька мова Підручник Deutsch lernen ist super 2 клас НОВА ПРОГРАМА
Підручник з німецької мови містить безліч завдань та вправ, які допоможуть першокласникам познайомиться з основами іноземної мови. Барвисте оформлення і грамотно складені розділи зроблять навчання більш наочним і якісним. Для учнів 5-х класів, які вивчають німецьку з першого класу..
120.00 грн
Німецька мова Підручник Deutsch lernen ist super 3 клас НОВА ПРОГРАМА
Німецька мова Підручник Deutsch lernen ist super 3 клас НОВА ПРОГРАМА..
Уточніть у менеджера
Німецька мова Підручник Deutsch lernen ist super 4 клас НОВА ПРОГРАМА
Підручник є складовою навчально-методичного комплекту "Deutsch lernen its super!" разом із робочим зошитом, тестовим зошитом, книгою для читання, книгою для вчителя, комплектом флеш-карток і компакт-диском з аудіозаписами фонетичних вправ і вправ для аудіювання. Має чітко виражену комунікативну і ді..
120.00 грн
Німецька мова Римівки, вірші, загадки
У збірнику подано римівки, лічилки, вірші й загадки. Весь матеріал згруповано за тематичним принципом, збірник містить 11 тем. Переклад найважчих конструкцій, ідіоматичних висловів та слів подано в примітках. Збірник призначається для учнів 2-5 класів, які вивчають німецьку мову як основну, та 5-6 к..
Уточніть у менеджера
Німецька мова Робочий зошит Arbeitsheft. Stufe 1 клас
Видання являє собою збірник вправ на засвоєння й відпрацювання літер, елементарної лексики й граматики німецької мови. Тематика посібника відповідає чинній програмі з іноземних мов, тож він може використовуватися як додатковий дидактичний матеріал до будь-якого підручника для учнів початкових класів..
25.00 грн
Німецька мова Робочий зошит із прописами 1 клас (до підр С.І.Сотникової)
Зошит, укладений до підручника С. І. Сотникової, Г. В. Гоголєвої «Німецька мова. 1 клас», містить різноманітні й цікаві завдання і призначений для більш детального опрацювання учнями матеріалу підручника на уроках і вдома. Для учнів перших класів загальноосвітніх шкіл і вчителів німецько..
Уточніть у менеджера
Німецька мова Тексти для аудіювання 2–6 класи
Посібник містить тексти для аудіювання із завданнями тестового характеру та сценарії свят для учнів 2–6 класів, що вивчають німецьку мову. Для вчителів німецької мови, студентів педагогічних закладів. ..
Уточніть у менеджера
Німецька мова Тестовий зошит (до підр. Deutsch lernen) 2 клас НОВА ПРОГРАМА
Завдання запропоновані у зошиті допоможуть перевірити рівень знань і навичок учнів. Також в зошиті є контрольні роботи за темами підручника, тексти для читання та аудіювання...
20.00 грн
Німецька мова Тестовий зошит 3 клас (до підручника «Deutsch lernen ist super!») НОВА ПРОГРАМА
Тестовий зошит, укладений до підручника німецької мови для 3-го класу «Deutsch lernen ist super!», містить різнорівневі завдання для оцінювання умінь і навичок учнів з німецької мови. Крім тематичних тестів, до зошита включено семестрове тестування з чотирьох видів мовленнєвої діяльності (читання, а..
15.00 грн
Німецька мова