Фільтр
 • Переплет
  0
  0
 • Пол
  0
 • Язык
  0
 • Класс
  0
  0
  0
  0
  0
 • Серия
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Возраст
  0
 • Издательство
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
Мова  Русский Українська

Основи здоров'я

Виберіть підкатегорію

Показати: Сортування:
Абетка здоров'я Навчальний посібник
Дорогий друже! Чи знаєш ти, що таке здоров’я? «Я здоровий, бо не хворий», — напевне, скажеш ти. І матимеш рацію, але лише частково. Згадай про те, як ти почуваєшся після сварки з друзями, поганої оцінки, коли втомишся, тебе покарають батьки. Виявляється, на здоров’я впливає і те, як ти поводишся, де..
27.00 грн
Бліц-контроль з основ здоров’я 1 клас (До підруч. Беха І.)
Посібник містить картки для індивідуального поурочного письмового опитування учнів з курсу «Основи здоров’я», які допоможуть учителеві в організації поточного контролю знань учнів (до підручника І. Д. Беха, Т. В. Воронцової «Основи здоров’я. 1 клас»). Для вчителів, батьків, учнів...
15.00 грн
Бліц-контроль з основ здоров’я 2 клас (До підруч. Беха І.) НОВА ПРОГРАМА
Посібник містить картки для індивідуального поурочного письмового опитування учнів з курсу «Основи здоров’я», які допоможуть учителеві в організації поточного контролю знань учнів (до підручника І. Д. Беха, Т. В. Воронцової та ін. «Основи здоров’я. 2 клас»). Для вчителів, батьків, учнів...
15.00 грн
Бліц-контроль з основ здоров’я 1 клас (До підруч. Гнатюк О.)
Посібник містить картки для індивідуального поурочного письмового опитування учнів з курсу «Основи здоров’я», які допоможуть учителеві в організації поточного контролю знань учнів (до підручника О. В. Гнатюк «Основи здоров’я. 1 клас»). Для вчителів, батьків, учнів...
15.00 грн
Бліц-контроль з основ здоров’я 2 клас (До підруч. Гнатюк О.) НОВА ПРОГРАМА
Посібник містить картки для індивідуального поурочного письмового опитування учнів з курсу «Основи здоров’я», які допоможуть учителеві в організації поточного контролю знань учнів (до підручника О. В. Гнатюк «Основи здоров’я. 2 клас»). Для вчителів, батьків, учнів...
15.00 грн
Бліц-контроль з основ здоров’я 3 клас (до підруч. Беха І.) НОВА ПРОГРАМА
Посібник містить картки для індивідуального поурочного письмового опитування учнів з курсу «Основи здоров’я», які допоможуть учителеві в організації поточного контролю знань учнів 3 класу з предмета «Основи здоров’я» (до підручника Беха І. Д., Воронцової Т. В. та ін. Основи здоров’я. 3 клас»). Для в..
15.00 грн
Бліц-контроль з основ здоров’я 3 клас (до підруч. Гнатюк О.) НОВА ПРОГРАМА
Посібник містить картки для індивідуального поурочного письмового опитування учнів з курсу «Основи здоров’я», які допоможуть учителеві в організації поточного контролю знань учнів 3 класу з предмета «Основи здоров’я» (до підручника О. В. Гнатюк «Основи здоров’я. 3 клас»). Для вчителів початкової шко..
15.00 грн
Експрес-контроль Основи здоров'я 3 клас (НОВА ПРОГРАМА)
За допомогою відривних карток вчитель зможе швидко і ефективно перевірити знання учнів. Кожна робота розрахована на 7-10 хвилин. Учитель може не тільки оцінити рівень знань школярів, але і швидкість з якою виконано завдання..
15.00 грн
Зошит Основи здоров'я 2 клас (до підручника Гнатюк О.В.) НОВА ПРОГРАМА
Посібник укладено відповідно до нової (2011 р.) навчальної програми та підручника О. В. Гнатюк. Зошит призначений для формування в молодших школярів здорового способу життя. Посібник дозволяє закріпити уявлення дітей про гігієну, захист від інфекцій, правила здорового харчування та загартовування ор..
22.00 грн
Зошит для перевірних робіт Основи здоров’я 2 клас
У зошиті подано тематичні та підсумкові завдання для контролю навчальних досягнень учнів 2-го класу, складені відповідно до нової навчальної програми з предмета “Основи здоров’я” та підручника “Основи здоров’я. 2 клас” (авт. Бех І.Д., Воронцова Т.В., Пономаренко B.C., Страшко С.В.). Посібник містить..
14.00 грн
Зошит Основи здоров'я 1 клас (до підручника Бех І.) НОВА ПРОГРАМА
Пропонований зошит укладено до підручника І. Беха, Т. Воронцової, В. Пономаренка, С. Страшка «Основи здоров’я. 1 кл.». Навчальний матеріал повністю відповідає новій програмі Міністерства освіти і науки України та Державному стандартові початкової загальної освіти. Зошит призначено ..
Уточніть у менеджера
Зошит Основи здоров'я 1 клас (до підручника О. Гнатюк)
Пропонований зошит укладено до підручника О. В. Гнатюк «Основи здоров’я. 1 кл.». Навчальний матеріал повністю відповідає новій програмі Міністерства освіти і науки України та Державному стандартові початкової загальної освіти. Зошит призначено для організації роботи учнів першого класу чотирирічних ..
18.00 грн
Зошит Основи здоров'я 2 клас (до підр. Беха) НОВА ПРОГРАМА
Посібник укладено відповідно до нової програми та підручника І. Д. Беха. У зошиті подані завдання для засвоєння та закріплення знань про здоровий спосіб життя, уміння спілкуватися з однолітками та дорослими, уникати небезпечних сітуацій та правильно виходити з них, а також про безпечний відпочинок...
22.00 грн
Зошит Основи здоров'я 2 клас (до підручника Бех І.) НОВА ПРОГРАМА
Пропонований зошит укладено до підручника І. Беха, Т. Воронцової, В. Пономаренка, С. Страшка «Основи здоров’я. 2 кл.». Навчальний матеріал повністю відповідає новій програмі Міністерства освіти і науки України та Державному стандартові початкової загальної освіти. Зошит призначено для організації ро..
18.00 грн
Зошит основи здоров'я 3 клас ( до підр. Гнатюк) НОВА ПРОГРАМА
Робочий зошит укладений відповідно новій програмі містить різноманітні завдання, які допоможуть учням закріпити знання, набути нових навичок. Учні вивчать правила дорожнього руху, правила спілкування і безпечної поведінки, вкладка з тестами допоможе вчителю визначити рівень знань учнів. ..
25.00 грн
Зошит основи здоров'я 3 клас ( до підр. І. Д. Бех) НОВА ПРОГРАМА
Робочий зошит укладений відповідно новій програмі містить різноманітні завдання, які допоможуть учням закріпити знання, набути нових навичок. Учні вивчать правила дорожнього руху, правила спілкування і безпечної поведінки, вкладка з тестами допоможе вчителю визначити рівень знань учнів. ..
22.00 грн
Зошит Основи здоров'я 3 клас до підр. О.В.Гнатюк НОВА ПРОГРАМА
Зошит містить завдання, які, допоможуть вчителю розширити та закріпити знання учнів. Різноманітні вправи направлені як на індивідуальну так і на групову діяльність учнів в класі. ..
10.00 грн
Зошит основи здоров'я 4 клас ( до підр. І. Д. Бех) НОВА ПРОГРАМА
Зошит складено відповідно до чинної програми для загальноосвітніх навчальних закладів (2011). У зошиті є передбачені програмою практичні роботи, завдання з використанням таблиць, схем, малюнків. Вони сприяють формуванню уявлення про здоровий спосіб життя та необхідність зміцнення здоров’я, розвитку ..
22.00 грн
Зошит Основи здоров’я 1 клас
Посібник створений відповідно до нової програми інтегрованого курсу «Основи здоров’я» (автори: Т. Є. Бойченко, Т. В. Воронцова, О. В. Гнатюк, С. В. Козак, О. Л. Москаленко, В. А. Савченко). Зошит призначений для формування в молодших школярів здорового способу життя. Посібник дозволяє закріпити уяв..
22.00 грн
Зошит Основи здоров’я 2 клас НОВА ПРОГРАМА
Посібник укладено відповідно до нової (2011 р.) навчальної програми та підручника І. Д. Беха, Т. В. Воронцової, В. С. Пономаренка, С. В. Страшка для 2 класу «Основи здоров’я» (К.: Алатон, 2012). У зошиті подані завдання для засвоєння та закріплення знань про здоровий спосіб життя, уміння спілкува..
22.00 грн
Зошит Основи здоров’я 4 клас (підруч. Бех) ОНОВЛЕНА
Зошит з основ здоров’я укладено відповідно до навчальної програми МОН України з урахуванням змін, внесених у 2016 р., Державного стандарту початкової загальної освіти та підручника «Основи здоров’я. 4 клас» (авт. І.Д. Бех, Т.В. Воронцова, В.С. Пономаренко, С.В. Страшко). Посібник містить різноманітн..
18.00 грн
Зошит Основи здоров’я 4 клас (підруч. Гнатюк) ОНОВЛЕНА
Зошит з основ здоров’я для учнів 4-го класу містить матеріал, який відповідає оновленій навчальній програмі МОН України з урахуванням змін, внесених у 2016 р., Державному тандартові початкової загальної освіти та підручнику «Основи здоров’я. 4 клас» (авт. Гнатюк О.В.). Посібник містить різноманітні ..
18.00 грн
Конструктор уроку Основи здоров'я 1 клас НОВА ПРОГРАМА
У книзі на відривних сторінках подані шаблони планів-конспектів уроків і календарне планування. Кожен урок на окремій сторінці, на сторінці є місце для записів вчителя. Також в комлекті з книгою йде диск, на якому також запропоновані плани конспекти, які можна коригувати в програмі Word і створювати..
49.90 грн
Конструктор уроку Основи здоров'я 2 клас НОВА ПРОГРАМА
У книзі на відривних сторінках подані шаблони планів-конспектів уроків і календарне планування. Кожен урок на окремій сторінці, на сторінці є місце для записів вчителя. Також в комлекті з книгою йде диск, на якому також запропоновані плани конспекти, які можна коригувати в програмі Word і створювати..
49.90 грн
Конструктор уроку Основи здоров'я 3 клас НОВА ПРОГРАМА
У посібнику запропоновані шаблони конспектів уроків з основ здоров'я. На диску є календарні плани, роздатковий матеріал для учнів, шаблони розробок та матеріали до уроків...
44.90 грн
Контрольні роботи з основ здоров’я 2 клас (До підруч. Беха І.) НОВА ПРОГРАМА
Посібник містить завдання для тематичного оцінювання навчальних досягнень учнів з основ здоров’я у 2 класі. Тексти завдань складено відповідно до чинної навальної програми та підручника І. Беха, Т. Воронцової та ін. «Основи здоров’я. 2клас». Завдання подано у двох варіантах. Усі завдання можна викон..
16.00 грн
Контрольні роботи з основ здоров’я 2 клас (До підруч. Гнатюк О.) НОВА ПРОГРАМА
Посібник містить завдання для тематичного оцінювання навчальних досягнень учнів з основ здоров’я у 2 класі. Тексти завдань складено відповідно до чинної навальної програми та підручника О. В. Гнатюк «Основи здоров’я. 2 клас». Завдання подано у двох варіантах. Усі завдання можна виконувати безпосеред..
16.00 грн
Контрольні роботи з основ здоров’я 3 клас (до підруч. Беха І.) НОВА ПРОГРАМА
Посібник містить завдання для тематичного оцінювання навчальних досягнень учнів з основ здоров’я у 3 класі. Тексти завдань складено відповідно до чинної навчальної програми та підручника І. Беха, Т. Воронцової та ін. «Основи здоров’я. 3 клас». Завдання подано у двох варіантах. Усі завдання можна вик..
16.00 грн
Контрольні роботи з основ здоров’я 3 клас (до підруч. Гнатюк О.) НОВА ПРОГРАМА
Посібник містить завдання для тематичного оцінювання навчальних досягнень учнів з основ здоров’я в 3 класі. Тексти завдань складено відповідно до чинної навчальної програми та підручника О. В. Гнатюк «Основи здоров’я. 3 клас». Завдання подано у двох варіантах. Усі завдання виконують безпосередньо в ..
16.00 грн
Контрольні роботи з основ здоров’я 4 клас (До підруч. Бех І.) НОВА ПРОГРАМА
Посібник містить завдання для тематичного оцінювання навчальних досягнень учнів з основ здоров’я у 4 класі. Тексти завдань складено відповідно до чинної навчальної програми та підручника І. Бех, Т. Воронцова, В. Пономаренко, С. Страшко «Основи здоров’я. 4 клас». Завдання подано у двох варіантах. Усі..
13.00 грн
Основи здоров'я