Фільтр
 • Ціна
  грн - грн
 • Переплет
  0
  0
 • Пол
  0
 • Язык
  0
 • Класс
  0
  0
  0
  0
  0
 • Издательство
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Возраст
  0
 • Автор
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
Мова  Русский Українська

Трудове навчання

Виберіть підкатегорію

Показати: Сортування:
Альбом трудове навчання Учуся все робити сам 1 клас
Посібник створений відповідно до нової програми для 1 класів. Він містить творчі завдання з трудового навчання, зразки готових виробів, схеми виконання виробів, які мають виготовити учні, малюнки щодо правил безпечної роботи з інструментами, вірші та загадки. У додатку до альбому подані шаблони для ..
Уточніть у менеджера
Альбом саморобок для дівчаток 1-4 клас
Посібник містить творчі завдання з ліплення, аплікації, конструювання, завдяки яким учень виготовить сувеніри, прикраси до свят. Крім цього, на сторінках альбому є детальні інструкції та фотографії, які демонструють процесс виготовлення саморобок, цікаву інформацію з історії свят. Для хлопчиків та д..
22.00 грн
Альбом саморобок для хлопчиків 1-4 клас
Посібник містить творчі завдання з ліплення, аплікації, конструювання, завдяки яким учень виготовить сувеніри, прикраси до свят. Крім цього, на сторінках альбому є детальні інструкції та фотографії, які демонструють процесс виготовлення саморобок, цікаву інформацію з історії свят. Для хлопчиків та д..
22.00 грн
Альбом Трудове навчання 2 клас Вчуся все робити сам НОВА ПРОГРАМА
Посібник створений відповідно до нової (2011 р.) програми для 2 класів. Він містить творчі завдання з трудового навчання, зразки готових виробів, схеми виконання виробів, які мають виготовити учні, малюнки щодо правил безпечної роботи з інструментами, вірші та загадки .Призначено для організації ..
28.00 грн
Альбом Трудове навчання 4 клас Вчуся все робити сам
Посібник містить творчі завдання з трудового навчання, зразки готових виробів, схеми виконання виробів, які мають виготовити учні, малюнки щодо правил безпечної роботи з інструментами, вірші та загадки. Альбом чудово проілюстрований. Зміст уроків трудового навчання для учнів 4-го класу у пропонов..
Уточніть у менеджера
Альбом трудове навчання Учусь усе робити сам 3 клас (до підр. Сидоренко В.К.) НОВА ПРОГРАМА
Альбом зі шаблонами з трудового навчання допоможе школярам навчитися робити різноманітні саморобки, засвоїти різні техніки аплікаціїї, ліплення тощо. ..
28.00 грн
Альбом трудове навчання Учусь усе робити сам 4 клас НОВА ПРОГРАМА
Посібник створений відповідно до програми (2011р.) для 4 класів. Альбом містить творчі завдання з трудового навчання, зразки готових виробів, схеми для виконання виробів, які мають виготовити учні, розвивальні завдання, загадки, вірші та кросворди, а також правила безпечної роботи з інструментами. П..
28.00 грн
Альбом-посібник з трудового навчання Майстер Саморобко 4 клас (до підруч. Котелянець Н.) НОВА ПРОГРАМА
В альбомі-посібнику запропоновано творчі завдання для уроків трудового навчання у 4 класі, розроблені відповідно до нової програми МОН України (В. К. Сидоренко та ін. Трудове навчання. 1–4 класи), спрямовані на розвиток універсальних творчих якостей та сенсорних здібностей учнів. Для учнів четвертог..
32.00 грн
Альбом-посібник з трудового навчання Майстер саморобко 2 клас (До підруч. Тименка В.) НОВА ПРОГРАМА
У альбомі-посібнику пропонуються творчі завдання для уроків трудового навчання у 2 класі, розроблені відповідно до нової програми МОН України (В. К. Сидоренко та ін. Трудове навчання. 1–4 класи) і підручника І. М. Вепемійчика, В. П. Тименка «Трудове навчання. 2 клас», спрямовані на розвиток універса..
32.00 грн
Альбом-посібник з трудового навчання Майстер Саморобко 3 клас (До підруч. Веремійчика І. та ін.) НОВА ПРОГРАМА
В альбомі-посібнику запропоновано творчі завдання для уроків трудового навчання у 3 класі, розроблені відповідно до нової програми МОН України (В. К. Сидоренко та ін. Трудове навчання. 1–4 класи) і підручника І. М. Веремійчика, В. П. Тименка «Трудове навчання. 3 клас», спрямовані на розвиток універс..
32.00 грн
Альбом-посібник з трудового навчання Маленький трудівничок 2 НОВА ПРОГРАМА
Альбом містить творчі завдання до підручника Сидоренко В.К...
32.00 грн
Альбом-посібник з трудового навчання Умійко 2 клас (До підруч. Сидоренко В.) НОВА ПРОГРАМА
В альбомі-посібнику запропоновано творчі завдання для уроків трудового навчання в 2 класі, розроблені відповідно до нової програми МОН України (В. К. Сидоренко та ін.. Трудове навчання. 1–4 класи) і підручника В. К. Сидоренко, Н. В. Котелянець «Трудове навчання. 2 клас», спрямовані на розвиток уніве..
32.00 грн
Альбом-посібник з трудового навчання Умійко 4 клас (до підруч. Веремійчика І.) НОВА ПРОГРАМА
В альбомі-посібнику запропоновано творчі завдання для уроків трудового навчання в 4 класі, розроблені відповідно до чинної програми МОН України (В. К. Сидоренко та ін. Трудове навчання. 1–4 класи) і підручника Н. В. Котелянець, О. В. Агєєва «Трудове навчання. 4 клас», спрямовані на розвиток універса..
32.00 грн
Альбом-посібник з трудового навчання Умійко 3 клас (до підр. Сидоренка В. К.) НОВА ПРОГРАМА
Різноманітні завдання з шаблонами та кольоровими ілюстраціями допоможуть учням розвивати творчі та сенсорні здібності...
32.00 грн
Дивосвіт виробів з ниток і тканин Дидактичний матеріал 1-4 клас
У посібнику подано короткі відомості з матеріалознавства, характеристику інструментів та пристроїв, описано технологію виготовлення виробів з ниток, текстильних матеріалів, бісеру. Книга призначена для роботи на уроках трудового навчання в молодших класах, у групах продовженого дня, гуртках "Умілі р..
35.50 грн
Мій конспект Трудове навчання 2 клас (за підручником В. К. Сидоренка) НОВА ПРОГРАМА
Посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки уроків трудового навчання в 2 класі, складені відповідно до вимог нової навчальної програми ( К. : Видавничий дім «Освіта», 2012) за підручником В. К. Сидоренка, Н. В. Котелянець ( ТОВ «Сиция», 2012). Задля зручності використанн..
20.00 грн
Мій конспект Трудове навчання 2 клас (за підручником Веремійчика І.М.) НОВА ПРОГРАМА
Посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки уроків трудового навчання в 2 класі, складені відповідно до вимог нової навчальної програми (К. : Видавничий дім «Освіта», 2012) за підручником І. М. Веремійчика, В. П. Тименка (К. : Видавництво «Генеза», 2012). Задля зручності ..
30.00 грн
Мій конспект Трудове навчання 3 клас (за підручником Веремійчика І.М.) НОВА ПРОГРАМА
Посібник містить орієнтовне календарне-тематичне планування та розробки уроків трудового навчання в 3 класі, складені відповідно до вимог нової навчальної програми (К. : Видавничий дім «Освіта», 2012) за підручником І. М. Веремійчика, В. П. Тименка (К. : Видавничий дім «Генеза», 2013). Задля зручнос..
25.00 грн
Мій конспект Трудове навчання 4 клас (за підручником Веремійчика І.М.) НОВА ПРОГРАМА
Посібник містить орієнтовне календарне планування та розробки уроків трудового навчання в 4 класі, складені відповідно до вимог оновленої навчальної програми (у редакції 2014 р.) за підручником І. М. Веремійчика, В. П. Тименка (К. : Видавництво «Генеза», 2015). Задля зручності використання всі розро..
35.00 грн
Мій конспект Трудове навчання 4 клас (за підручником Котелянець Н.В.) НОВА ПРОГРАМА
Посібник містить орієнтовне календарне планування та розробки уроків трудового навчання в 4 класі, складені відповідно до вимог оновленої навчальної програми (у редакції 2014 р.) за підручником Н. В. Котелянець, О. В. Агєєвої (Х. : ТОВ «Сиция», 2015). Задля зручності використання всі розробки розміщ..
35.00 грн
Мій конспект Трудове навчання 1 клас (за підручником В. К. Сидоренка)
Посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки уроків трудового навчання в 1 класі, складені відповідно до вимог нової навчальної програми ( К. : Видавничий дім «Освіта», 2012) за підручником В. К. Сидоренка, Н. В. Котелянець ( К. : Видавничий дім «Освіта», 2012). Задля зру..
20.00 грн
Мій конспект Трудове навчання 1 клас (за підручником В. П. Тименка)
Посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки уроків трудового навчання в 1 класі, складені відповідно до вимог нової навчальної програми ( К. : Видавничий дім «Освіта», 2012) за підручником В. П. Тименка, І. М. Веремійчика ( К. : Видавничий дім «Генеза», 2012). Задля зручн..
20.00 грн
Мій конспект Трудове навчання 3 клас (за підручником В. К. Сидоренка) НОВА ПРОГРАМА
Посібник містить орієнтовне календарне тематичне планування та розробки уроків трудового навчання в 3 класі, складені відповідно до вимог нової навчальної програми (К. : Видавничий дім «Освіта», 2012) за підручником В. К. Сидоренка, Н. В. Котелянець , О. В. Агєєвої (Х. : «Сиция», 2013). Задля зручно..
20.00 грн
Своїми руками Робота з папером 1 клас
Даний навчально-методичний посібник сприяє розвитку інтелектуальних здібностей, підвищує зацікавленість до пізнання нового, розширює кругозір учнів. Діти вчаться працювати з навчальним матеріалом, аналізувати, планувати виконання кожного виробу та працювати за планом. Матеріали посібника допоможуть ..
Уточніть у менеджера
Своїми руками Робота з папером 2 клас
Посібник містить матеріал для навчання дітей навичкам роботи з папером при виготовленні виробів. В основу посібника закладено алгоритм творчої діяльності, який сприяє зацікавленості сприйняття оточуючого світу дитини та творчому відтворенню побаченого у паперових формах. У ньому не тільки виготовлен..
12.00 грн
Своїми руками Робота з папером 3 клас
Папір- один із найпростіших і найбільш доступних матеріалів, з якого можна виготовити чимало різних виробів. Обробка його має велике значення для всебічного і творчого розвитку молодших школярів. Для зручності пропонований матеріал систематизовано за однорілністю виготовлення виробів, тобто за видам..
12.00 грн
Своїми руками Робота з папером 4 клас
Працюючи з цим посібником, ви дізнаєтесь багато нових слів, секретів майстерності, навчитесь своїми руками змінювати форму матеріалів для отримання виробів. У цій справі вам допоможуть ножниці та клей. Ви навчитесь розмічати матеріал за допомогою спеціального паперу, креслярських інструментів. Але г..
Уточніть у менеджера
Трударик загадки, ребуси, фізкультхвилинки, кросворди
У посібнику зібрано ребуси, кросворди, загадки, прислів’я, фізкультхвилинки, які можна використати на уроках трудового навчання в початковій школі та у позакласній роботі з молодшими школярами. Посібник рекомендовано учням молодших класів, батькам, вчителям початкових класів, вихователям груп продов..
9.00 грн
Трудове навчання Матеріали до уроків 1-4клас
У посібнику розкрито питання щодо організації та проведення уроків трудового навчання в 1–4 класах. Подано фрагменти уроків з детальним поясненням послідовності роботи з виготовлення поробок із паперу, пластиліну, глини, природних матеріалів. Указано види та прийоми роботи з цими матеріалами. Крім т..
19.90 грн
Трудове навчання Розробки уроків 1 клас (До підруч. Тименка В. )
У посібнику подано розгорнуті розробки уроків з навчального курсу «Трудове навчання» для 1 класу до підручника Тименка В. П., Веремійчика І. М. Різноманітні методи і прийоми роботи, запропоновані в посібнику, спрямовані на розвиток творчих здібностей учнів, художнього смаку, формування елементарних ..
30.00 грн
Трудове навчання