Фільтр
 • Переплет
  0
  0
 • Пол
  0
 • Язык
  0
 • Класс
  0
  0
  0
  0
  0
 • Серия
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Возраст
  0
 • Издательство
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
Мова  Русский Українська

Трудове навчання

Виберіть підкатегорію

Показати: Сортування:
Альбом трудове навчання Учуся все робити сам 1 клас
Посібник створений відповідно до нової програми для 1 класів. Він містить творчі завдання з трудового навчання, зразки готових виробів, схеми виконання виробів, які мають виготовити учні, малюнки щодо правил безпечної роботи з інструментами, вірші та загадки. У додатку до альбому подані шаблони для ..
Уточніть у менеджера
Альбом з технологій 1 клас НУШ
Альбом містить завдання, спрямовані на формування навичок самостійного творення художніх образів із різноманітних матеріалів, розвиток творчих здібностей першокласників, їхньої уяви і фантазії. Завантаживши інтерактивний додаток, діти зможуть переглянути відеозаписи майстер-класів з виконання практи..
40.00 грн
Альбом саморобок для дівчаток 1-4 клас
Посібник містить творчі завдання з ліплення, аплікації, конструювання, завдяки яким учень виготовить сувеніри, прикраси до свят. Крім цього, на сторінках альбому є детальні інструкції та фотографії, які демонструють процесс виготовлення саморобок, цікаву інформацію з історії свят. Для хлопчиків та д..
22.00 грн
Альбом саморобок для хлопчиків 1-4 клас
Посібник містить творчі завдання з ліплення, аплікації, конструювання, завдяки яким учень виготовить сувеніри, прикраси до свят. Крім цього, на сторінках альбому є детальні інструкції та фотографії, які демонструють процесс виготовлення саморобок, цікаву інформацію з історії свят. Для хлопчиків та д..
22.00 грн
Альбом Трудове навчання 2 клас Вчуся все робити сам НОВА ПРОГРАМА
Посібник створений відповідно до нової (2011 р.) програми для 2 класів. Він містить творчі завдання з трудового навчання, зразки готових виробів, схеми виконання виробів, які мають виготовити учні, малюнки щодо правил безпечної роботи з інструментами, вірші та загадки .Призначено для організації ..
35.00 грн
Альбом Трудове навчання 4 клас Вчуся все робити сам
Посібник містить творчі завдання з трудового навчання, зразки готових виробів, схеми виконання виробів, які мають виготовити учні, малюнки щодо правил безпечної роботи з інструментами, вірші та загадки. Альбом чудово проілюстрований. Зміст уроків трудового навчання для учнів 4-го класу у пропонов..
Уточніть у менеджера
Альбом трудове навчання Учусь усе робити сам 3 клас (до підр. Сидоренко В.К.) НОВА ПРОГРАМА
Альбом зі шаблонами з трудового навчання допоможе школярам навчитися робити різноманітні саморобки, засвоїти різні техніки аплікаціїї, ліплення тощо. ..
35.00 грн
Альбом трудове навчання Учусь усе робити сам 4 клас НОВА ПРОГРАМА
Посібник створений відповідно до програми (2011р.) для 4 класів. Альбом містить творчі завдання з трудового навчання, зразки готових виробів, схеми для виконання виробів, які мають виготовити учні, розвивальні завдання, загадки, вірші та кросворди, а також правила безпечної роботи з інструментами. П..
35.00 грн
Альбом-посібник «Маленький трудівничок» Трудове навчання 1 клас НУШ
В альбомі-посібнику запропоновано творчі завдання з трудового навчання (дизайну і технологій), розроблені відповідно до Типових освітніх програм МОН України (О. Савченко та Р. Шияна) для 1 класу, спрямовані на розвиток універсальних творчих якостей і сенсорних здібностей учнів. Для учнів перш..
52.00 грн
Альбом-посібник з трудового навчання Майстер Саморобко 4 клас (до підруч. Котелянець Н.) НОВА ПРОГРАМА
В альбомі-посібнику запропоновано творчі завдання для уроків трудового навчання у 4 класі, розроблені відповідно до нової програми МОН України (В. К. Сидоренко та ін. Трудове навчання. 1–4 класи), спрямовані на розвиток універсальних творчих якостей та сенсорних здібностей учнів. Для учнів четвертог..
32.00 грн
Альбом-посібник з трудового навчання Майстер саморобко 2 клас (До підруч. Тименка В.) НОВА ПРОГРАМА
У альбомі-посібнику пропонуються творчі завдання для уроків трудового навчання у 2 класі, розроблені відповідно до нової програми МОН України (В. К. Сидоренко та ін. Трудове навчання. 1–4 класи) і підручника І. М. Вепемійчика, В. П. Тименка «Трудове навчання. 2 клас», спрямовані на..
Уточніть у менеджера
Альбом-посібник з трудового навчання Майстер Саморобко 3 клас (До підруч. Веремійчика І. та ін.) НОВА ПРОГРАМА
В альбомі-посібнику запропоновано творчі завдання для уроків трудового навчання у 3 класі, розроблені відповідно до нової програми МОН України (В. К. Сидоренко та ін. Трудове навчання. 1–4 класи) і підручника І. М. Веремійчика, В. П. Тименка «Трудове навчання. 3 клас», спрямовані на розвиток універс..
32.00 грн
Альбом-посібник з трудового навчання Маленький трудівничок 2 НОВА ПРОГРАМА
Альбом містить творчі завдання до підручника Сидоренко В.К. ..
Уточніть у менеджера
Альбом-посібник з трудового навчання Умійко 2 клас (До підруч. Сидоренко В.) НОВА ПРОГРАМА
В альбомі-посібнику запропоновано творчі завдання для уроків трудового навчання в 2 класі, розроблені відповідно до нової програми МОН України (В. К. Сидоренко та ін.. Трудове навчання. 1–4 класи) і підручника В. К. Сидоренко, Н. В. Котелянець «Трудове навчання. 2 клас», спрямовані на розвиток уніве..
32.00 грн
Альбом-посібник з трудового навчання Умійко 4 клас (до підруч. Веремійчика І.) НОВА ПРОГРАМА
В альбомі-посібнику запропоновано творчі завдання для уроків трудового навчання в 4 класі, розроблені відповідно до чинної програми МОН України (В. К. Сидоренко та ін. Трудове навчання. 1–4 класи) і підручника Н. В. Котелянець, О. В. Агєєва «Трудове навчання. 4 клас», спрямовані на..
50.00 грн
Альбом-посібник з трудового навчання Умійко 3 клас (до підр. Сидоренка В. К.) НОВА ПРОГРАМА
Різноманітні завдання з шаблонами та кольоровими ілюстраціями допоможуть учням розвивати творчі та сенсорні здібності...
32.00 грн
Дивосвіт виробів з ниток і тканин Дидактичний матеріал 1-4 клас
У посібнику подано короткі відомості з матеріалознавства, характеристику інструментів та пристроїв, описано технологію виготовлення виробів з ниток, текстильних матеріалів, бісеру. Книга призначена для роботи на уроках трудового навчання в молодших класах, у групах продовженого дня, гуртках "Умілі р..
35.50 грн
Мій конспект Трудове навчання 2 клас (за підручником В. К. Сидоренка) НОВА ПРОГРАМА
Посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки уроків трудового навчання в 2 класі, складені відповідно до вимог нової навчальної програми ( К. : Видавничий дім «Освіта», 2012) за підручником В. К. Сидоренка, Н. В. Котелянець ( ТОВ «Сиция», 2012). Задля зручності використанн..
25.00 грн
Мій конспект Трудове навчання 2 клас (за підручником Веремійчика І.М.) НОВА ПРОГРАМА
Посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки уроків трудового навчання в 2 класі, складені відповідно до вимог нової навчальної програми (К. : Видавничий дім «Освіта», 2012) за підручником І. М. Веремійчика, В. П. Тименка (К. : Видавництво «Генеза», 2012). Задля зручності ..
30.00 грн
Мій конспект Трудове навчання 3 клас (за підручником Веремійчика І.М.) НОВА ПРОГРАМА
Посібник містить орієнтовне календарне-тематичне планування та розробки уроків трудового навчання в 3 класі, складені відповідно до вимог нової навчальної програми (К. : Видавничий дім «Освіта», 2012) за підручником І. М. Веремійчика, В. П. Тименка (К. : Видавничий дім «Генеза&raqu..
30.00 грн
Мій конспект Трудове навчання 2 клас (за підручником В. К. Сидоренка) ОНОВЛЕНА
Посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки компетентнісно орієнтованих уроків трудового навчання у 2-му класі, складені відповідно до вимог оновленої навчальної програми (у редакції 2016 р.) за підручником В. К. Сидоренка, Н. В. Котелянець (Х. : Сиция, 2012). Зміст консп..
45.00 грн
Мій конспект Трудове навчання 2 клас (за підручником І. М. Веремійчика) ОНОВЛЕНА
Посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки компетентнісно орієнтованих уроків трудового навчання у 2-му класі, складені відповідно до вимог оновленої навчальної програми (у редакції 2016 р.) за підручником І. М. Веремійчика, В. П. Тименка (К. : Видавництво «Генеза», 2012..
50.00 грн
Мій конспект Трудове навчання 3 клас (за підручником В. К. Сидоренка) НОВА ПРОГРАМА
Посібник містить орієнтовне календарне тематичне планування та розробки уроків трудового навчання в 3 класі, складені відповідно до вимог нової навчальної програми (К. : Видавничий дім «Освіта», 2012) за підручником В. К. Сидоренка, Н. В. Котелянець , О. В. Агєєвої (Х. : «Сиция», 2013). Задля зручно..
25.00 грн
Мій конспект Трудове навчання 3 клас (за підручником В. К. Сидоренка) ОНОВЛЕНА
Посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки компетентнісно орієнтованих уроків трудового навчання у 3-му класі, складені відповідно до вимог оновленої навчальної програми (у редакції 2016 р.) за підручником В. К. Сидоренка, Н. В. Котелянець, О. В. Агєєвої (К. : Сиция Рік,..
50.00 грн
Мій конспект Трудове навчання 3 клас (за підручником І. М. Веремійчика) ОНОВЛЕНА
Посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки компетентнісно орієнтованих уроків трудового навчання у 3-му класі, складені відповідно до вимог оновленої навчальної програми (у редакції 2016 р.) за підручником І. М. Веремійчика, В. П. Тименка (К. : Видавництво «Генеза», 2014..
50.00 грн
Мій конспект Трудове навчання 4 клас (за підручником Н. В. Котелянець) ОНОВЛЕНА
Посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки компетентнісно орієнтованих уроків трудового навчання у 4-му класі, складені відповідно до вимог оновленої навчальної програми (у редакції 2016 р.) за підручником Н. В. Котелянець, О. В. Агєєвої (Х. : Сиция, 2014). Зміст конспек..
50.00 грн
Мій конспект Трудове навчання 4 клас (за підручником І. М. Веремійчика) ОНОВЛЕНА
Посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки компетентнісно орієнтованих уроків трудового навчання у 4-му класі, складені відповідно до вимог оновленої навчальної програми (у редакції 2016 р.) за підручником І. М. Веремійчика, В. П. Тименка (К. : Видавництво «Генеза», 2014..
50.00 грн
Своїми руками Робота з папером 1 клас
Даний навчально-методичний посібник сприяє розвитку інтелектуальних здібностей, підвищує зацікавленість до пізнання нового, розширює кругозір учнів. Діти вчаться працювати з навчальним матеріалом, аналізувати, планувати виконання кожного виробу та працювати за планом. Матеріали посібника допоможуть ..
Уточніть у менеджера
Своїми руками Робота з папером 2 клас
Посібник містить матеріал для навчання дітей навичкам роботи з папером при виготовленні виробів. В основу посібника закладено алгоритм творчої діяльності, який сприяє зацікавленості сприйняття оточуючого світу дитини та творчому відтворенню побаченого у паперових формах. У ньому не тільки виготовлен..
12.00 грн
Своїми руками Робота з папером 3 клас
Папір- один із найпростіших і найбільш доступних матеріалів, з якого можна виготовити чимало різних виробів. Обробка його має велике значення для всебічного і творчого розвитку молодших школярів. Для зручності пропонований матеріал систематизовано за однорілністю виготовлення виробів, тобто за видам..
12.00 грн
Трудове навчання