Фільтр
 • Переплет
  0
  0
  0
 • Пол
  0
 • Язык
  0
  0
 • Класс
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Серия
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Возраст
  0
  0
  0
 • Издательство
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
Мова  Русский Українська

Українська мова і читання

Виберіть підкатегорію

Показати: Сортування:
Зошит для письма і розвитку мовлення Я пишу 1 клас ч.1
Новий інтерактивний комплект з навчання грамоти «Я читаю і пишу» допоможе кожному першокласнику навчитися не лише читати і писати, а й дружити зі словом, спілкуватися з друзями, розуміти красу навколишнього світу, бути відповідальним і добрим, мріяти і діяти!..
30.00 грн
Зошит для письма і розвитку мовлення Я пишу 1 клас ч.2
Новий інтерактивний комплект з навчання грамоти «Я читаю і пишу» допоможе кожному першокласнику навчитися не лише читати і писати, а й дружити зі словом, спілкуватися з друзями, розуміти красу навколишнього світу, бути відповідальним і добрим, мріяти і діяти!..
30.00 грн
Зошит для списування з калькою 1 клас
Зошит для списування з друкованого тексту призначений для учнів 1-х класів. Посібник відповідає чинній програмі навчання грамоти і може використовуватися під час роботи за букварями М. С. Вашуленка, Н. Ф. Скрипченко та К. С. Прищепи, В. І. Колісниченко. Завдання подані в певній послідовності, з п..
13.00 грн
Зошит для списування 1 клас
Усі батьки й учителі мріють про те, щоб дитина грамотно писала. Один з ключиків до грамотного письма прихований у такій вправі, як списування тексту за алгоритмом (правилами) списування. Працюючи за алгоритмом, дитина навчається планувати свої дії, контролювати їх та оцінювати результати. Казкові г..
Уточніть у менеджера
Зошит для списування 4 клас
Усі батьки й учителі мріють про те, щоб дитина грамотно писала. Один з ключиків до грамотного письма прихований у такій вправі, як списування тексту за алгоритмом (правилами) списування. Працюючи за алгоритмом, дитина навчається планувати свої дії, контролювати їх та оцінювати результати. Казкові г..
30.00 грн
Зошит для списування Українська мова 2 клас НОВА ПРОГРАМА
У посібнику запропоновано різноманітні, ретельно дібрані тексти з поступовим ускладненням. Матеріал зошита відповідає новій навчальній програмі з української мови МОНмолодьспорту України і може використовуватися під час роботи з підручником «Українська мова. 2 клас» (авт. М.С.Вашуленко, С.Г.Дубовик)..
11.00 грн
Зошит для формування навичок письма I семестр 2 клас
Цей зошит розроблено для формування навичок письма у 2 класі. Напишіть із дітьми ці вправи, тренуйте їхню руку в письмі, формуйте розбірливе і правильне написання...
28.00 грн
Зошит з каліграфії та розвитку мовлення 2 кл (дві частини) НОВА ПРОГРАМА
На сторінках зошита учні вдосконалюють свої каліграфічні навички та виконують завдання на розвиток зв’язного мовлення. Автор пропонує повторити елементи букв українського алфавіту, прописати слова та речення за зразком, перевірити правильність написання літер і їх поєднань, списати тексти за п..
30.00 грн
Зошит з літературного читання 2 клас (Науменко В.О )
У посібнику запропоновано завдання та вправи для роботи над текстами підручника “Літературне читання. 2 клас” (авт. Науменко В.О.). Подані завдання допоможуть розширити читацькі навички школярів, навчать працювати зі словом, сприятимуть формуванню творчого мислення. Цікавим доповненням є..
16.00 грн
Зошит з літературного читання 2 клас (Савченко О.Я)
У посібнику запропоновано завдання та вправи для роботи над текстами підручника “Літературне читання. 2 клас” (авт. Савченко О.Я.). Передбачено ведення щоденника читача та прокладання “читацької стежини” (зображення динаміки техніки читання). Подано короткий словник літературознавчих термінів. Робоч..
12.00 грн
Зошит з літературного читання 3 клас до підр. Науменко В.О. (НОВА ПРОГРАМА)
Завдання цього зошита допоможуть школярам розширити читацькі навички та кругозір, сприятимуть розвитку творчого мислення та збагаченню словникового запасу. ..
14.00 грн
Зошит з літературного читання 3 клас до підр. Савченко О.Я. (НОВА ПРОГРАМА)
Завдання цього зошита допоможуть школярам розширити читацькі навички та крогозір, сприятимуть розвитку творчого мислення та збагаченню словникового запасу. ..
16.00 грн
Зошит з розвитку зв'язного мовлення 2 клас Мандрівка зі словом (до підр. Вашуленко М.) НОВА ПРОГРАМА
Зошит призначений для використання на уроках розвитку зв'язного мовлення. Його зміст повністю відповідає оновленій програмі з української мови для 2 класу. Для учнів 2 класу, вчителів, батьків...
22.00 грн
Зошит з розвитку зв'язного мовлення 3 клас Мандрівка зі словом (до підр. Вашуленко М.) НОВА ПРОГРАМА
Зошит призначений для використання на уроках розвитку зв'язного мовлення. Його зміст повністю відповідає оновленій програмі з української мови для 3 класу. Для учнів 3 класу, вчителів, батьків...
22.00 грн
Зошит з розвитку зв'язного мовлення 4 клас Мандрівка зі словом (до підр. Вашуленко М.) НОВА ПРОГРАМА
Зошит призначений для використання на уроках розвитку зв'язного мовлення. Його зміст повністю відповідає оновленій програмі з української мови для 4 класу. Для учнів 4 класу, вчителів, батьків. ..
30.00 грн
Зошит з розвитку зв'язного мовлення Говоримо Читаємо Пишемо 3 клас НОВА ПРОГРАМА
Вправи, які пропонуються в зошиті допоможуть учням краще засвоїти навчальний матеріал, збагатять їх словниковий запас та допоможуть вчителю розвивати зв`язне мовлення учнів. ..
17.00 грн
Зошит з розвитку зв'язного мовлення Щебетун 2 клас (говорю, читаю, пишу) НОВА ПРОГРАМА
«Говорю, читаю, пишу» — зошит із розвитку зв’язного мовлення — призначений для формування та розвитку навичок мовленнєвої діяльності молодших школярів. Завдання, які містяться у зошиті, спрямовані передусім на розвиток писемного мовлення: побудови переказів прочитаних ч..
25.00 грн
Зошит з розвитку зв'язного мовлення Щебетун 3 клас НОВА ПРОГРАМА
Вправи, які пропонуються в зошиті допоможуть учням краще засвоїти навчальний матеріал, збагатять їх словниковий запас та допоможуть вчителю розвивати зв'язне мовлення учнів. Школярі навчаться будувати оповіді, добирати заголовок та визначати мету тексту. ..
25.00 грн
Зошит з розвитку зв'язного мовлення Щебетун 4 клас НОВА ПРОГРАМА
Посібник серії «Щебетун» «Українська мова. 4 клас: зошит із розвитку зв’язного мовлення» призначений для формування різних видів мовленнєвої діяльності, пов’язаної із писемним мовленням. Автор пропонує цікаві завдання та змістовний дидактичний матеріал, який допоможе учням навчитися складати запитан..
25.00 грн
Зошит з розвитку зв’язного мовлення 2 Говоримо, читаємо, пишемо ОНОВЛЕНА
У посібнику подано зміст урокiв з розвитку зв’язного мовлення вiдповiдно до вимог оновленої програми Міністерства освіти і науки України з української мови для учнiв 2 класу та підручника М.С. Вашуленка, С.Г. Дубовик. Запропонованi вправи допоможуть учителевi організувати мовленнєву діяльність учнів..
18.00 грн
Зошит з розвитку зв’язного мовлення 3 Говоримо, читаємо, пишемо ОНОВЛЕНА
У посібнику розроблено зміст урокiв розвитку зв’язного мовлення вiдповiдно до вимог оновленої навчальної програми Міністерства освіти і науки України з української мови для учнiв 3 класу. Запропонованi вправи допоможуть учителевi організувати мовленнєву діяльність учнів на уроках, сприятимуть ефекти..
14.00 грн
Зошит з читання 2 клас Читайко (до підр. Савченко О.Я.) НОВА ПРОГРАМА
Зошит відповідає програмі і складений відповідно до підручника О. Я. Савченко для 2 класу загальноосвітніх навчальних закладів з українською мовою навчання. Посібник містить завдання для вдосконалення навичок читання, розвитку мовлення та збагачення словника учня. Різноманітні види робіт із текст..
18.00 грн
Зошит з читання для 1 класу (До «Букваря» М. Д. Захарійчук, В. О. Науменко)
Робочий зошит складений до “Букваря» М. Д. Захарійчук, В. О. Науменко відповідно до програми з навчання грамоти (2011 р.)У посібнику запропоновані завдання на складання речень за малюнками і схемами, складовий і звуковий аналіз слів. Різноманітні цікаві вправи, пов’язані з читанням і друкуванням окр..
18.00 грн
Зошит з читання Читайко 2 клас ( до підр. Науменко) НОВА ПРОГРАМА
Зошит відповідає новій програмі «Українська мова» для 2 класу. Запропоновані в ньому завдання та вправи для роботи з текстами підручника В. О. Науменко. Основна мета посібника — викликати в школярів інтерес до читання, бажання працювати творчо. Робота із зошит допоможе розширити читацькі навички ..
18.00 грн
Зошит з читання Читайко 3 клас (до підр. Науменко О.В.) НОВА ПРОГРАМА
Робочий зошит містить різноманітні завдання, які допоможуть удосконалити навички читання, збагаченню словникового запасу та розвитку мовлення. До зошита безкоштовно додається гра "Літературні пазли"...
18.00 грн
Зошит з читання Читайко 3 клас (до підр. Савченко О.Я.) НОВА ПРОГРАМА
Робочий зошит містить різноманітні завдання, які допоможуть удосконалити навички читання, збагаченню словникового запасу та розвитку мовлення. К тетради бесплатно прилагается небольшой словарик ученика...
18.00 грн
Зошит з читання Читайко 4 клас ( до підруч. Науменко В.О.) НОВА ПРОГРАМА
Зошит складено відповідно до чинної програми з читання для 4 класу та нового підручника В. О. Науменко «Літературне читання» (К.: «Генеза», 2015) для 4 класу загально-освітніх навчальних закладів з українською мовою навчання. Зошит містить завдання для вдосконалення навичок читання, мовленнєвих умін..
18.00 грн
Зошит з читання Читайко 4 клас ( до підруч. Науменко В.О.) НОВА ПРОГРАМА
Зошит відповідає програмі і складений відповідно до підручника О. Я. Савченко для 4 класу (К.: Видивничий дім «Освіта», 2015) загальноосвітніх навчальних закладів з українською мовою навчання. Посібник містить завдання для вдосконалення навичок читання, розвитку мовлення та збагачення словника учнів..
18.00 грн
Зошит Мої перші літери
Зошит з письма є необхідним додатком до прописів А.М. Заїки «Мій перший зошит», конче потрібним на уроках навчання грамоти. Матеріал зошита, поданий в цікавій ігровій формі, дозволяє запам’ятати послідовність написання українських літер, установити звуко-буквені відповідності й довести навички письм..
12.00 грн
Зошит помічник Чому так пишеться? 4 клас
Зошит-помічник включає різні види орфограм з української мови, які вивчають учні у 4 класах. Видання допоможе дитині навчитися робити орфографічні розбори, закріпити отримані навички правопису. Зошит можна використовувати на уроках і в позаурочний час. Для вчителів початкової школи, учнів і їх батьк..
Уточніть у менеджера
Українська мова і читання