Фільтр
 • Ціна
  грн - грн
 • Переплет
  0
  0
  0
  0
  0
 • Пол
  0
 • Язык
  0
 • Класс
  0
  0
  0
  0
  0
 • Издательство
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Возраст
  0
 • Автор
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
Мова  Русский Українська

На допомогу вчителю

Показати: Сортування:
Батьки і початкова школа: партнерство заради дитини
У посібнику запропоновано програму педагогічних занять з батьками учнів початкових класів, створену творчою групою педагогів НВК «Гармонія» та апробовану у даному навчальному закладі протягом 2003–2007 p. Окрім теоретичного обґрунтування проблеми педагогізації батьків, в ній розгля..
Уточніть у менеджера
Весела перерва 1–4 класи
Посібник містить різноманітні навчально-практичні матеріали, які допоможуть молодшим школярам весело й цікаво організовувати перерви між уроками, а також дозвілля в післяурочний час. Адресований дітям молодшого шкільного віку, педагогам, організаторам позакласної і позашкільної роботи, вихователям т..
13.00 грн
Веселі руханки Музичні фізкультхвилинки та розспівки для дітей
Збірка містить вправи для музичних фізкультхвилинок — ефективного засобу подолання перевтоми дітей під час навчального процесу, та розспівки — вправи для формування початкових навичок володіння співацьким голосом. Поданий матеріал сприятиме естетичному розвитку дітей. Вправи систематизов..
15.00 грн
Веселі фізкультхвилинки
Посібник містить вірші для проведення в ігровій формі з учнями початкових класів різноманітних фізкультхвилинок. Для вчителів початкових класів. ..
9.00 грн
Вивчаємо словникові слова легко 1–4 класи
Посібник містить різні види вправ для вивчення словникових слів, значеня, вимову і написання яких учні повинні засвоїти за періоднавчання в початковій школі. У посібнику запропоновано тлумачення, етимологію, звуковий запис, словозміни слів, асоціативні кущі, дібрано синоніми, антоніми, прислів’я, ф..
30.00 грн
Вивчення зарубіжних творів у початковій школі
Посібник складений за матеріалами підручників О. Я. Савченко «Читанка» для 2—4 класів і відповідає чинній програмі середньої загальноосвітньої школи для 1—4 класів. Він містить календарно-тематичне планування, розгорнуті розробки уроків з вивчення зарубіжних творів для 2-4 класів, бібліографічні дов..
15.00 грн
Виховуємо дітей змалку
Посібник призначений для виховної роботи в початковій школі. Містить авторські оповідання й казки на етично-моральну тематику за мотивами народних казок, прислів’їв і приказок, зразки розробок занять за цими творами. У додатках подані вірші, прислів’я, афоризми та правила поведінки в громадських ..
15.00 грн
Від щирого серця, зі щедрих долонь Нестандартні уроки в початкових класах
У посібнику запропоновано конспекти нестандартних уроків у початкових класах із досвіду роботи вчителів Богданівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Підволочиського району Тернопільської області. Подано конспекти уроків 1-4 класів з різних дисциплін (природознавства, української мови, літерат..
59.00 грн
Відкритий урок (Із педагогічного досвіду роботи вчителя початкових класів)
У посібнику подано добірку конспектів підсумкових та інтегрованих уроків з різних предметів, зміст яких відповідає чинній навчальній програмі для початкових класів. Запропоновано цікаві ігри та різноманітний дидактичний матеріал на основі новітніх технологій навчання. Для вчителів початкових класів,..
13.00 грн
Демонстраційні зразки великих і малих рукописних літер
У наборі 50 карток із щильного паперу, на яких учні зможуть побачити правильне написання малих та великих літер, цифр та знаків пунктуації. Задля зручності вчителя картки складені в прозору папку на замочці. ..
25.00 грн
Дидактика початкової школи
Пособие содержит разработки занятий - лекционные, лабораторные и семинарские. Также в книге есть раздаточный материал и тестовые задания. Книга будет полезна преподавателям педагогики и студентам специальности "Начальное образование"..
25.00 грн
Естетичне виховання молодших школярів
Естетичне виховання передбачає розвиток у школярів здатності відчувати прекрасне в навколишньому світі: природі, витворах мистецтва. Збірник «Естетичне виховання молодших школярів» пропонує розробки занять, в основу яких покладені твори відомого українського письменника-педагога Валися Олександро..
15.00 грн
Загадки для малечі про цікаві речі
В книзі зібрано безліч загадок на різноманітні теми. Книгу можна використовувати під час уроків вчителям природознавтва, образотворчого та трудового мистецтва...
18.00 грн
Картки для малюнкових диктантів 1-4 класи
Набір складається із 32 карток, на яких містяться предметний малюнок та відповідне слово на звороті. Для кращого запам'ятовування правопису окремих слів дібрані яскраві малюнки із зображенням тварин, рослин, предметів, які добре знайомі дітям молодшого шкільного віку. Картки можна використовувати дл..
40.00 грн
Квіткова абетка Набір карток з довідковим матеріалом на звороті
Набір складається із 32 двосторонніх карток. З одного боку зображено малюнок квітки та її назва. Малюнки складають азбуку квітів. На зворотній стороні картки надрукована цікава інформація для вчителя: довідковий і краєзнавчий матеріал уривки з міфів, легенд і переказів, вірші, загадки, прикмети про ..
35.00 грн
Коло вуха завірюха, а у вусі ярмарок
Розгадування загадок – улюблена забава багатьох дітлахів, та й, мабуть, дорослих. Це гарний спосіб розважитися, відпочити і, заразом, перевірити гнучкість розуму, логічність мислення та багатство фантазії. Адже, щоб розгадати загадку, недостатньо просто знати, що в хаті напохваті. Тут знадобиться вм..
15.00 грн
Літнє оздоровлення та відпочинок дітей Випуск 3
Посібник пропонує читачеві організацію цікавого та змістовного дозвілля учнів у по¬єднанні зі спортивно-туристською діяльністю на період літніх канікул. Видання містить програму прихідного спортивно-туристського табору, методичні рекомендації, сценарії різноманітних заходів та нормативні документи д..
17.50 грн
Літнє оздоровлення та відпочинок дітей Випуск 5
Видання присвячене відпочинку та оздоровленню дітей у літньому пришкільномутаборі. Посібник містить всі необхідні нормативні документи для організації відпочинку дітей, програму та режим роботи табору, тематичні виховні заходи для організації дозвілля учнів. Для вихователів, вожатих, керівників літн..
17.50 грн
Літнє оздоровлення та відпочинок дітей Випуск 4
Видання присвячене відпочинку та оздоровленню дітей у літньому військово-патріотичному таборі, робота якого побудована на засадах козацької педагогіки — принципах демократії та самоврядування, інтересах і соціальному захисті прав, духовних потребах особистості. Організація роботи такого табору сприя..
17.50 грн
Майстер-клас учителя початкових класів Кращі відкриті уроки
У посібнику подано розробки кращих відкритих уроків учителів початкових класів Збаразького району Тернопільської області, у яких використано інтерактивні технології з метою розвитку творчої особистості молодшого школяра. Для вчителів початкових класів та студентів педагогічних навчальних закладів. ..
28.00 грн
Мандрівка алфавітом Вірші, скоромовки, кросворди, мовні ігри, ребуси
Збірка містить вірші, скоромовки, чистомовки, кросворди, чайнворди, мовні ігри, ребуси, загадки на кожну літеру алфавіту. Посібник адресований учителям початкових класів, вихователям груп продовженого дня, студентам. ..
17.00 грн
Матеріали до уроків етики 1 – 4 класи
Сучасним дітям буває дуже складно пояснити етичні норми суспільства й чому необхідно їх дотримуватися. Пропонований посібник має наметі допомогти учителям початкової школи через літературні твори (народні й авторські) та їх обговорення сформувати в учнів прагнення завжди і з усіма бути ввічливими, д..
19.90 грн
Методична робота вчителя початкових класів
Як скласти звіт про самоосвіту, здійснити самопрезентацію педагогічного досвіду, обгрунтувати власну педагогічну ідею і захистити її на аукціоні, спланувати відкритий урок так, щоб він відповідав темі науково-практичного семінару? Відповідь на ці та низку інших питань можна знайти у даному посібник..
25.00 грн
Методичні об’єднання вчителів початкової школи
У посібнику представлений теоретичний та практичний матеріал щодо організації методичної роботи з учителями початкових класів, надання їм сервісних послуг, а саме – цікаві ідеї, методичні поради, розгорнуті плани-конспекти проведення засідань методичних об’єднань у нетрадиційній формі, що сприятимут..
25.00 грн
Морально-етичне виховання 1-4 класи Посібник учителя
Цей методичний посібник є складовою навчально-методичного комплекту до курсу за вибором "Морально-етичне виховання" (автор програми - Л. М. Слотвинська). Посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки уроків курсу у 1-4 класах. Матеріали посібника допоможуть учителеві-пра..
35.00 грн
Навчальні програми для загальноосвітніх навчальних закладів. 1-4 класи
..
80.00 грн
Навчальні проекти в початковій школі 3 клас
Запропоновані розробки презентацій різноманітних за тематикою навчальних проектів у 3-му класі з української мови, математики, природознавства, трудового навчання, курсів «Я у світі» та «Основи здоров’я», складені відповідно до вимог навчальної програми для ЗНЗ з українською мовою навчання (у редакц..
50.00 грн
Навчальні проекти в початковій школі 4 клас
Запропоновані розробки презентацій різноманітних за тематикою навчальних проектів у 4-му класі з української мови, математики, природознавства, трудового навчання, курсів «Я у світі» та «Основи здоров’я», складені відповідно до вимог навчальної програми для ЗНЗ з українською мовою навчання (у редакц..
40.00 грн
Народні свята Дай, Андрію,знати,яку долю ждати!
Дане видання містить сценарії святкування українських вечорниць, цікаві історичні факти, подробиці, традиції свята Андрія. Запропоновані матеріали допоможуть відновити призабуті звичаї, виховуватимуть школярів у дусі любові до культури та історії рідного народу, допоможуть цікаво і весело організува..
15.00 грн
Олімпіадні завдання з основних дисциплін в початковій школі
Посібник містить різноманітні олімпіадні завдання з основних дисциплін у початковій школі. Надані завдання сприятимуть розвитку інтелектуальних здібностей та розкриттю творчого потенціала учнів 1–4 класів. ..
Уточніть у менеджера
На допомогу вчителю

Інтернет-магазин "Сотні книг" пропонує широкий асортимент книг, які допоможуть вчителю якісно підготуватися до уроку, підібрати матеріал, який зробить навчання молодших школярів більш цікавим і різнобічним. Фізкультхвилинки для невеликого відпочинку, календарне планування і багато іншого зможуть придбати викладачі на сторінках нашого інтернет-магазину.