Фільтр
 • Переплет
  0
  0
  0
  0
  0
 • Пол
  0
 • Язык
  0
 • Класс
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Серия
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Возраст
  0
 • Издательство
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
Мова  Русский Українська

На допомогу вчителю

Показати: Сортування:
Батьки і початкова школа: партнерство заради дитини
У посібнику запропоновано програму педагогічних занять з батьками учнів початкових класів, створену творчою групою педагогів НВК «Гармонія» та апробовану у даному навчальному закладі протягом 2003–2007 p. Окрім теоретичного обґрунтування проблеми педагогізації батьків, в ній розгля..
Уточніть у менеджера
Весела перерва 1–4 класи
Посібник містить різноманітні навчально-практичні матеріали, які допоможуть молодшим школярам весело й цікаво організовувати перерви між уроками, а також дозвілля в післяурочний час. Адресований дітям молодшого шкільного віку, педагогам, організаторам позакласної і позашкільної роботи, вихователям т..
17.00 грн
Веселі руханки Музичні фізкультхвилинки та розспівки для дітей
Збірка містить вправи для музичних фізкультхвилинок — ефективного засобу подолання перевтоми дітей під час навчального процесу, та розспівки — вправи для формування початкових навичок володіння співацьким голосом. Поданий матеріал сприятиме естетичному розвитку дітей. Вправи систематизов..
15.00 грн
Веселі фізкультхвилинки
Посібник містить вірші для проведення в ігровій формі з учнями початкових класів різноманітних фізкультхвилинок. Для вчителів початкових класів. ..
13.00 грн
Вивчення зарубіжних творів у початковій школі
Посібник складений за матеріалами підручників О. Я. Савченко «Читанка» для 2—4 класів і відповідає чинній програмі середньої загальноосвітньої школи для 1—4 класів. Він містить календарно-тематичне планування, розгорнуті розробки уроків з вивчення зарубіжних творів для 2-4 класів, бібліографічні дов..
15.00 грн
Виховна година 2 клас
У виданні представлені розробки тематичних виховних годин з учнями 2-го класу. Мета посібника — допомогти класоводу урізноманітнити і збагатити власну педагогічну діяльність, згуртувати колектив класу, виховати в учнів духовні чесноти, подати необхідну інформацію в цікавій і невимушеній формі. Ця кн..
28.00 грн
Виховуємо дітей змалку
Посібник призначений для виховної роботи в початковій школі. Містить авторські оповідання й казки на етично-моральну тематику за мотивами народних казок, прислів’їв і приказок, зразки розробок занять за цими творами. У додатках подані вірші, прислів’я, афоризми та правила поведінки в громадських ..
15.00 грн
Від щирого серця, зі щедрих долонь Нестандартні уроки в початкових класах
У посібнику запропоновано конспекти нестандартних уроків у початкових класах із досвіду роботи вчителів Богданівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Підволочиського району Тернопільської області. Подано конспекти уроків 1-4 класів з різних дисциплін (природознавства, української мови, літерат..
59.00 грн
Відкритий урок (Із педагогічного досвіду роботи вчителя початкових класів)
У посібнику подано добірку конспектів підсумкових та інтегрованих уроків з різних предметів, зміст яких відповідає чинній навчальній програмі для початкових класів. Запропоновано цікаві ігри та різноманітний дидактичний матеріал на основі новітніх технологій навчання. Для вчителів початкових класів,..
13.00 грн
Демонстраційний матеріал Скарби українського мистецтва 1-4 класи *
Демонстраційні картки призначені для роботи з дітьми старшого дошкільного віку на уроках з образотворчого мистецтва. На лицьовому боці карток представлені художні твори відомих українських митців та народних майстрів. На звороті подана стисла інформація про той чи інший вид мистецтва, цікаві відомос..
75.00 грн
Демонстраційні зразки великих і малих рукописних літер
У наборі 50 карток із щильного паперу, на яких учні зможуть побачити правильне написання малих та великих літер, цифр та знаків пунктуації. Задля зручності вчителя картки складені в прозору папку на замочці. ..
25.00 грн
Дидактика початкової школи
Пособие содержит разработки занятий - лекционные, лабораторные и семинарские. Также в книге есть раздаточный материал и тестовые задания. Книга будет полезна преподавателям педагогики и студентам специальности "Начальное образование"..
25.00 грн
Дорога в дивосвіт
У методичному посібнику подано розробки уроків на екологічну тематику, уроків-милування природою, сценарії свят еколого-натуралістичного спрямування; пропонуються екологічні ігри, екологічні казки для організації дозвілля учнів молодшого шкільного віку у природному середовищі. Для вчителів початкови..
13.00 грн
Естетичне виховання молодших школярів
Естетичне виховання передбачає розвиток у школярів здатності відчувати прекрасне в навколишньому світі: природі, витворах мистецтва. Збірник «Естетичне виховання молодших школярів» пропонує розробки занять, в основу яких покладені твори відомого українського письменника-педагога Валися Олександро..
15.00 грн
З добрим словом в добру путь Нестандартні виховні заходи 1-4 класи
У посібнику подано сценарії та виховні заходи із творчого доробку талановитого педагога-практика. Представлені матеріали відповідають програмі "Основні орієнтири виховання учнів загальноосвітніх навчальних закладів України" і передбачають формування ціннісного ставлення до себе, до суспіль..
14.00 грн
Картки для малюнкових диктантів 1-4 класи
Набір складається із 32 карток, на яких містяться предметний малюнок та відповідне слово на звороті. Для кращого запам'ятовування правопису окремих слів дібрані яскраві малюнки із зображенням тварин, рослин, предметів, які добре знайомі дітям молодшого шкільного віку. Картки можна використовувати дл..
40.00 грн
Квіткова абетка  Набір карток з довідковим матеріалом на звороті
Набір складається із 32 двосторонніх карток. З одного боку зображено малюнок квітки та її назва. Малюнки складають азбуку квітів. На зворотній стороні картки надрукована цікава інформація для вчителя: довідковий і краєзнавчий матеріал уривки з міфів, легенд і переказів, вірші, загадки, прикмети про ..
35.00 грн
Коло вуха завірюха, а у вусі ярмарок
Розгадування загадок – улюблена забава багатьох дітлахів, та й, мабуть, дорослих. Це гарний спосіб розважитися, відпочити і, заразом, перевірити гнучкість розуму, логічність мислення та багатство фантазії. Адже, щоб розгадати загадку, недостатньо просто знати, що в хаті напохваті. Тут знадобиться вм..
15.00 грн
Літнє оздоровлення та відпочинок дітей  Випуск 3
Посібник пропонує читачеві організацію цікавого та змістовного дозвілля учнів у по¬єднанні зі спортивно-туристською діяльністю на період літніх канікул. Видання містить програму прихідного спортивно-туристського табору, методичні рекомендації, сценарії різноманітних заходів та нормативні документи д..
17.50 грн
Літнє оздоровлення та відпочинок дітей Випуск 4
Видання присвячене відпочинку та оздоровленню дітей у літньому військово-патріотичному таборі, робота якого побудована на засадах козацької педагогіки — принципах демократії та самоврядування, інтересах і соціальному захисті прав, духовних потребах особистості. Організація роботи такого табору сприя..
17.50 грн
Майстер-клас учителя початкових класів Кращі відкриті уроки
У посібнику подано розробки кращих відкритих уроків учителів початкових класів Збаразького району Тернопільської області, у яких використано інтерактивні технології з метою розвитку творчої особистості молодшого школяра. Для вчителів початкових класів та студентів педагогічних навчальних закладів. ..
28.00 грн
Мандрівка алфавітом Вірші, скоромовки, кросворди, мовні ігри, ребуси
Збірка містить вірші, скоромовки, чистомовки, кросворди, чайнворди, мовні ігри, ребуси, загадки на кожну літеру алфавіту. Посібник адресований учителям початкових класів, вихователям груп продовженого дня, студентам. ..
20.00 грн
Матеріали до уроків етики  1 – 4 класи
Сучасним дітям буває дуже складно пояснити етичні норми суспільства й чому необхідно їх дотримуватися. Пропонований посібник має наметі допомогти учителям початкової школи через літературні твори (народні й авторські) та їх обговорення сформувати в учнів прагнення завжди і з усіма бути ввічливими, д..
19.90 грн
Методичні об’єднання вчителів початкової школи
У посібнику представлений теоретичний та практичний матеріал щодо організації методичної роботи з учителями початкових класів, надання їм сервісних послуг, а саме – цікаві ідеї, методичні поради, розгорнуті плани-конспекти проведення засідань методичних об’єднань у нетрадиційній формі, що сприятимут..
25.00 грн
Навчальні програми для загальноосвітніх навчальних закладів. 1-4 класи
..
80.00 грн
Навчальні програми Тематичне планування Методичні рекомендації (до програми Савченко О.Я.)
У збірнику, підготовленому під егідою Міністерства освіти і науки України та Інститут педагогіки НАПН України, подається вся необхідна інформація для вчителів, які працюватимуть у першому класі Нової української школи за Типовою освітньою програмою, створеною авторським колективом під керівництвом О..
65.00 грн
Навчальні проекти в початковій школі 3 клас
Запропоновані розробки презентацій різноманітних за тематикою навчальних проектів у 3-му класі з української мови, математики, природознавства, трудового навчання, курсів «Я у світі» та «Основи здоров’я», складені відповідно до вимог навчальної програми для ЗНЗ з українською мовою навчання (у редакц..
50.00 грн
Навчальні проекти в початковій школі 4 клас
Запропоновані розробки презентацій різноманітних за тематикою навчальних проектів у 4-му класі з української мови, математики, природознавства, трудового навчання, курсів «Я у світі» та «Основи здоров’я», складені відповідно до вимог навчальної програми для ЗНЗ з українською мовою навчання (у редакц..
40.00 грн
Народні свята Дай, Андрію,знати,яку долю ждати!
Дане видання містить сценарії святкування українських вечорниць, цікаві історичні факти, подробиці, традиції свята Андрія. Запропоновані матеріали допоможуть відновити призабуті звичаї, виховуватимуть школярів у дусі любові до культури та історії рідного народу, допоможуть цікаво і весело організува..
15.00 грн
Оздоровче виховання молодших школярів у взаємодії сім’ї та школи 1-4 класи
У посібнику розкрито методику оздоровчого виховання молодших школярів у взаємодії сім’ї та школи. За змістом посібника подано матеріали практичного характеру, якими можуть скористатися як педогоги, так і батьки; конкретні методики, прийоми, технології та рекомендації щодо збереження та зміцнення здо..
23.00 грн
На допомогу вчителю

Інтернет-магазин "Сотні книг" пропонує широкий асортимент книг, які допоможуть вчителю якісно підготуватися до уроку, підібрати матеріал, який зробить навчання молодших школярів більш цікавим і різнобічним. Фізкультхвилинки для невеликого відпочинку, календарне планування і багато іншого зможуть придбати викладачі на сторінках нашого інтернет-магазину.