Фільтр
 • Переплет
  0
  0
  0
 • Пол
  0
 • Язык
  0
 • Класс
  0
  0
  0
 • Серия
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Возраст
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Издательство
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
Мова  Русский Українська

Книги та посібники для логопеда

Виберіть підкатегорію

Показати: Сортування:
Пальчикова сім'я Розвиток дрібної моторики
Вправи та заняття, які пропонуються у книзі допоможуть вихователям, вчителям початкової школи підготувати руку дитини до письма, розвинути мислення, увагу. ..
Уточніть у менеджера
Почуття Емоції Стани Набір карток українською та російською мовами
Посібник містить картки з назвами емоцій, картки-піктограми та методичні рекомендації з відповідними теоретичними відомостями й описом орієнтовних вправ. Запропоновані матеріали можна застосувати під час індивідуальної, групової роботи та роботи із сім’ями. Картки варто використовувати як допоміжний..
45.00 грн
Риторика Методичний посібник в початкових класах
Мовлення дітей зазвичай тихе, нечітке, невиразне. Часто це пов`язане з незавершеним розвитком артикуляційного апарату, а також з непевненістю дітей, невмінням орієнтуватися в ситуаціях спілкування. Мета цього посібника - забезпечити формування особистості, яка б володіла знаннями знаннями, уміння..
Уточніть у менеджера
Розмовляйко! 4-й рік життя КОМПЛЕКТ
В комплекті домашній зошит та посібник для батьків. Зошит містить ілюстровану артикуляційну гімнастику та різноманітні цікаві завдання у яскравих малюнках. Поради щодо виконання усіх завдань подано у посібникові на допомогу батькам “Розмовляйко! 38 занять із розвитку мовлення дітей четвертого ..
70.00 грн
Сходинками правильного мовлення
У посібнику представлено навчально-методичний і мовленнєвий матеріал для подолання порушень фонетико-фонематичної складової мовлення у дітей старшого дошкільного віку. Авторська ідея використання ігрових персонажів робить ігри-заняття цікавими та ефективними. Для вчителів-логопедів, корекційних педа..
95.00 грн
Сімейний логопед для батьків і дітей
Книга допоможе батькам, у чиїх діток проблеми з вимовою звуків. За допомогою різних вправ і завдань, батьки, займаючись з малюком 10-15 хвилин на день, зможуть зкорегувати мову дитини, розвинути у неї пам'ять і логічне мислення. Барвисте оформлення завдань, загадки, скоромовки зроблять заняття з..
125.00 грн
Формування складової структури слів у дошкільників із порушеннями мовлення: робочий зошит
У робочому зошиті розкрито систему спеціальних вправ, ігрових і практичних завдань, спрямованих на подолання порушень складової структури слів у дітей. Посібник призначений для занять із дітьми 4–7-го років життя. Зошит містить системний дидактичний мате­ріал із формування складової структури слів..
96.00 грн
Хто про здоров’я дбає, той його і має
У посібнику запропоновано комплекс оздоровчих заходів, адаптованих для роботи з діть¬ми дошкільного та молодшого шкільного віку. Вправи, їх віршований супровід та сигнальні картки допоможуть раціонально організувати режим збереження здоров’я у навчально-виховному процесі, що сприятиме зміцненню псих..
11.50 грн
Чернетка логопеда
Чернетка призначена для корекційної роботи з виправлення мовленнєвих порушень у дітей. У посібнику зібрано практичний матеріал, що допоможе цікаво, змістовно і методично правильно організувати корекційну роботу з виправлення мовленнєвих порушень у дітей. Чудово підійде для вчителів-логопедів, вихова..
80.00 грн
Інновації в корекції писемного мовлення молодших школярів
У посібнику запропоновані інноваційні технології корекційної роботи для подолання розладів писемного мовлення дітей. Учителі-логопеди, користуючись посібником, зможуть урізноманітнити та удосконалити методику проведення занять, зробити процес навчання цікавим і ефективним. Указані технології спрямов..
60.00 грн
Мовленнєва картка з картинками : логопедичне обстеження рівня мовленнєвого розвитку дитини
Мовленнєва картка з картинками “Логопедичне обстеження рівня мовленнєвого розвитку дитини” разом з методичними рекомендаціями до неї є засобом логопедичного обстеження мовлення дітей дошкільного віку. Логопедичне обстеження з використанням цієї мовленнєвої картки є комплексним, цілісним,..
46.00 грн
Виправлення вад мовлення Шиплячі звуки Щ, Ч, Ш, Ж
Пропонований дидактичний матеріал – це посібник для виправлення вад мовлення. Він може бути використаний у роботі з дітьми, мовленнєві недоліки котрих виявляються як у порушенні вимовляння окремих звуків, так і в порушенні фонематичної системи та лексико-граматичної будови мовлення. Рекомендов..
Артикуляційні вправи — корисні та цікаві Посібник
Книжка є першою в серії «Бібліотека логопеда-практика» і являє собою практичний матеріал для розвитку артикуляційної моторики дітей. У ній подані артикуляційні вправи, які супроводжуються описами, малюнками та віршованими формулами. Створені автором оригінальні віршовані тексти передають суть артику..
Веселий ротик
У посібнику запропоновано комплекси різноманітних вправ у віршованому супроводі для тренування органів мовлення, самомасажу обличчя та вушних раковин, сприйняття й відтворення простих і акцентованих ритмів, а також для вироблення правильного діафрагмового та мовленнєвого дихання у дошкільнят і молод..
Вимовляйчик Вчуся вимовляти звуки [c]-[c’], [ш]
Посібник розроблений для роботи з дітьми, які вчаться вимовляти звуки [с]-[с’], [ш]. Він містить ефективні логопедичні вправи для усунення проблем усного та писемного мовлення. На сторінках цього логопедичного зошита дітям пропонується малювати, писати (або друкувати) склади й слова, дописуват..
Вимовляйчик Вчуся вимовляти звуки З, Ж Зошит для логопедичних занять
Посібник розроблений для роботи з дітьми, які вчаться вимовляти звуки [з], [ж]. Він містить ефективні логопедичні вправи для усунення проблем усного та писемного мовлення. На сторінках цього логопедичного зошита дітям пропонується малювати, писати (або друкувати) склади й слова, дописувати реченн..
Вимовляйчик Вчуся вимовляти звуки С, Ш Зошит для логопедичних занять
Посібник розроблений для роботи з дітьми, які вчаться вимовляти звуки [с], [ш]. Він містить ефективні логопедичні вправи для усунення проблем усного та писемного мовлення. На сторінках цього логопедичного зошита дітям пропонується малювати, писати (або друкувати) склади й слова, дописувати реченн..
Вимовляйчик Вчуся вимовляти звуки Ч, ШЧ Зошит для логопедичних занять
Посібник розроблений для роботи з дітьми, які вчаться вимовляти звуки [ч], [шч]. Він містить ефективні логопедичні вправи для усунення проблем усного та писемного мовлення. На сторінках цього логопедичного зошита дітям пропонується малювати, писати (або друкувати) склади й слова, дописувати речен..
Вчуся вимовляти звук Р. Зошит для логопедичних занять
Посібник розроблений для роботи з дітьми, які вчаться вимовляти звук [р]. Він містить ефективні логопедичні вправи для усуненння проблем усного та писемного мовлення. На сторінках цього логопедичного зошита дітям пропонується малювати, писати (або друкувати) склади й слова, дописувати речення, чи..
Віршики, картинки, звуки для забави і науки Альбом для логопедичних занять з дітьми 3-6 років
В альбомі представлений ілюстративний, ігровий та віршований матеріал для індивідуальної роботи з дошкільниками 3–6 років по вивченню та розрізненню звуків української мови. Альбом стане в нагоді вихователям дошкільних навчальних закладів, у т. ч. й спеціальних компенсуючого типу, учителям поч..
Дихаємо правильно — легко розмовляємо Папка
Запропонований комплект наочного матеріалу містить 12 карток, які допоможуть навчити дітей керувати своїм диханням в процесі мовлення. Вправи з розвитку мовленнєвого дихання дуже важливі для зміцнення дихальної мускулатури, вироблення гарної дикції та оволодіння усвідомленням, виразним читанням. За ..
Довідник учителя-логопеда
Пропонований посібник – один із перших довідників учителя-логопеда, у якому подано зразки ведення документації на шкільному (дошкільному) логопедичному пункті відповідно до найсучасніших вимог. У довіднику вміщено орієнтовні річний та перспективний плани роботи вчителя-логопеда логопедичного п..
Уточніть у менеджера
ДОШКІЛЬНЯТКО: корекційно-розвивальна та навчально-виховна робота з дітьми з фонетико-фонематичним недорозвитком мовлення
У навчально-методичному посібнику з урахуванням вимог Базового компонента дошкільної освіти, психолінгвістичного та діяльнісного підходів окреслено освітні лінії роботи вихователя та практичного психолога у логопедичній групі для дітей із фонетико-фонематичним недорозвитком мовлення п'ятого та ш..
Заняття з логопедом. Діагностика і корекція
У посібнику наведені методичні рекомендації щодо обстеження й корекції стану фонетико-фоннематичної сторони мовлення дитини дошкільного й молодшого шкільного віку. Предметні картинки відповідають сприйняттю дітей цієї вікової категорії, є необхідною зоровою опорою під час виконання запропонованих з..
Заняття з логоритміки для дітей із вадами мовлення
Наведені у цьому посібнику конспекти занять у цікавій ігровій формі допоможуть виправити вади мовлення дошкільників середнього та старшого віку. Для вихователів, музичних керівників, логопедів і психологів дошкільних навчальних закладів, а також студентів відповідного фаху вищих навчальних закладів...
Зошит взаємозв'язку вчителя-логопеда і вихователя (середній дошк вік)
Запропонована зошит містить завдання, які вчитель-логопед може використовувати при проведенні занять. Є місце для щоденних записів про проведення індивідуальної роботи з дитиною. Завдання охоплюють всі основні види мовної діяльності - лексичну, граматичних, комунікативну. Виконання цих завдань має д..
Зошит взаємозв'язку вчителя-логопеда і вихователя (старший дошк вік)
Запропонована зошит містить завдання, які вчитель-логопед може використовувати при проведенні занять. Є місце для щоденних записів про проведення індивідуальної роботи з дитиною. Завдання охоплюють всі основні види мовної діяльності - лексичну, граматичних, комунікативну. Виконання цих завдань має д..
Зошит для логопедичних занять
У логопедичному зошиті зібрані логопедичні вправи для розвитку дихання, органів мовлення та дрібної моторики пальців рук. Посібник містить різноманітні артикуляційні вправи: від підготовчих до тих, що використовуються логопедами під час виховання правильної вимови свистячих, шиплячих, а також звуків..
Книга помилок. Для тих, хто не любить читати
Запропоновані тексти з «помилками» перетворять читання на цікаве заняття, допоможуть усунути недоліки писемного мовлення школярів, сприятимуть розвитку в дітей фонематичного сприймання. Для логопедів, учителів і дбайливих батьків. ..
Корекційна робота з розвитку мовлення дітей п’ятого року життя із фонетико-фонематичним недорозвитком мовлення
У програмно-методичному комплексі з урахуванням вимог Базового компонента дошкільної освіти та чинних програм розвитку, виховання і навчання дітей дошкільного віку, психолінгвістичного та діяльнісного підходів представлено спеціальну програму із зазначенням як загальноосвітніх, так і корекційно-розв..
Уточніть у менеджера
Книги та посібники для логопеда