Фільтр
 • Переплет
  0
  0
  0
 • Пол
  0
 • Язык
  0
 • Класс
  0
  0
  0
 • Серия
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Возраст
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Издательство
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
Мова  Русский Українська

Книги та посібники для логопеда

Виберіть підкатегорію

Показати: Сортування:
Логопедична читанка
Представлений у читанці дидактичний матеріал допоможе в індивідуальній і груповій логопедичній роботі з удосконалення техніки читання учнів початкових класів. Пропоновані завдання спрямовані на усунення недоліків у вимові голосних і приголосних звуків, засвоєння вмінь і навичок правильної вимови фон..
Логопедичне лото Звуки Р і Л
Пропонуємо вашій увазі нестандартне багатофункціональне логопедичне лото «Звуки р і л». На основі цього лото можна створити цікавий цикл занять, пов’язаний зі світом рослин і відомими літературними творами. А також у ході гри збагатити словниковий запас дітей лексикою, яка переважно базується на ..
Логопедичне лото Асоціації Комплект 1 [с]-[ш], [з]-[ж], [ц]-[ч], [л]-[л]. [р]-[р], [р]-[л]
Ігри та мовні завдання, розроблені логопедом, допоможуть виявити й виправити у дітей недоліки вимови окремих звуків, збагатити словниковий запас, розвинути зв’язне мовлення. У процесі гри розвиваються сприймання, пам’ять, увага, мислення, навички узагальнення і класифікації, спілкування...
Логопедичне лото Асоціації Комплект 3 ([с]-[з], [с]-[с], [з]-[з], [с]-[ц]. [ц]-[ц])
Ігри та мовні завдання, розроблені логопедом, допоможуть виявити й виправити у дітей недоліки вимови окремих звуків, збагатити словниковий запас, розвинути зв’язне мовлення. У процесі гри розвиваються сприймання, пам’ять, увага, мислення, навички узагальнення і класифікації, спілкування...
Логопедичне лото Звуки С і Ш
Ви бажаєте навчити дитину правильно вимовляти в словах звуки [С] і [Ш]? Ми сподіваємось, що логопедичне лото буде корисним вашому малюку. У лото ви знайдете 13 цікавих ігор. А це значить, що дитина залюбки навчатиметься, зможе виховати у себе правильну вимову звуків [С] і [Ш], навчиться диференці..
Логопедичний зошит звук Л
Ігрові завдання, запропоновані у зошиті допоможуть дитині закріпити і покращити вимову звука Л. Також виконуючи завдання маля буде розвивати пам'ять, увагу та мислення. В середині зошита є вкладка з грою-ходилкою. ..
Логопедичний зошит Звуки [ш]-[ж], [с]-[ш], [з]-[ж], [ц]-[щ] 2-4 клас
Логопедичний зошит укладено за посібником К.Г. Дяченко «Інновації в корекції писемного мовлення молодших школярів», щоб допомогти учням подолати вади писемного мовлення. В даному посібнику подано систему завдань із урахуванням диференційованого підходу для усунення вад писемного мовлення..
Логопедичні заняття
У посібнику подано узагальнений досвід роботи з корекції порушень звуковими дітей з використанням різноманітних видів діяльності. Структура даного посібника, порядок викладу матеріалу зручні для практичного використання логопедами. Книга може бути використана в роботі з корекції звуковими логопедами..
Логоритмічні заняття в ДНЗ 5 - 6 років
Пропонований матеріал може бути використаний на заняттях у спеціальних школах і дитячих садах для дітей з порушеннями мови, а також для організації дитячих свят та дитячих ранків. Посібник призначений для музичних керівників, логопедів, вихователів, дефектологів дитячих садів і студентів педагогічни..
Методика виправлення вад вимови фонем у дітей
У посібнику дано рекомендації щодо розвитку в учнів умінь сприймати немовні звуки й мову, виділяти зі слів окремі звуки, аналізувати слова, різні за звуковою будовою, а також методичні вказівки щодо подолання вад у вимові голосних і приголосних. У третьому виданні ширше викладено питання класифікаці..
Мова наших дітей. Виправлення порушень звуковимови у дітей
В даному посібнику містяться методичні поради та ілюстрований дидактичний матеріал для виправлення вад звуковимови у дітей. Запропоновані завдання можна використовувати комплексно (при складних мовленнєвих порушеннях), чи частково (наприклад, при дислалії). Посібник складається з трьох розділів: 1-и..
Мовленнєві намистинки для маленької дитинки Від народження до 3 років
Ця книжка – ідеальний помічник для батьків, які бажають розвивати мовлення дитини під час гри та спілкування. У першій частині посібника молоді мама і тато знайдуть різноманітні розвивальні ігри і вправи на наслідування рухів, дій і звуків, а також поради досвідченого педагога до них. Такі впр..
Подолання дисграфії в учнів початкових класів
Пропонований у посібнику комплекс занять допоможе в груповій та індивідуальній логопедичній роботі з корекції вад писемного мовлення в учнів початкових класів. Дидактичний матеріал спрямований на розвиток фонематичних процесів і формування лексико-граматичної системи мови, які є запорукою грамотного..
Прислухайтесь, як говорить ваша дитина
У посібнику містяться методичні поради та ілюстрований дидактичний матеріал для виправлення вад звуковимови у дітей. Запропоновані завдання можна використовувати комплексно (у разі складних мовленнєвих порушень), чи вибірково (наприклад, при дислалії). Посібник складається з трьох розділів: 1-ий роз..
Розмовник. Логопедичні завдання для роботи вихователя (старша група)
Як успішно подолати мовленнєві вади у дитини? Як закріпити правильну звуковимову в дітей? На ці та інші питання дає відповіді даний посібник.  У посібнику включені ігрові прийоми, спрямовані на розвиток артикуляційного апарату та дрібної моторики пальців рук, фонематичного слуху, словникового з..
Щоб ротик був слухняний Логопедичний практикум
Пропонований посібник містить мовний матеріал для індивідуальної роботи з дітьми, який сприяє засвоєнню складних для вимови звуків. До збірки ввійшли вірші, скоромовки, чистомовки та загадки, які спрямовані насамперед на корекцію мовленнєвого розвитку дітей. Для логопедів, вихователів дошкільних зак..
Маленьким щебетунчикам. Логопедичні завдання для занять батьків з дітьми (5-6 років)
Кожен з батьків мріє, щоб його дитина виросла здоровою, щасливою, успішною, навчилася краще розуміти людей та взаємодіяти з ними. Але всі знають, наскільки важливу роль у цьому відіграє вміння дитини правильно і красиво говорити. Данний посібник містить цікаві завдання для спільних занять дітей дошк..
Логопедичне лото Асоціації Комплект 2 ([ж]-[ш], [ш]-[ш], [ж]-[ж], [ч]-[ч]. [ч]-[шч])
Ігри та мовні завдання, розроблені логопедом, допоможуть виявити й виправити у дітей недоліки вимови окремих звуків, збагатити словниковий запас, розвинути зв’язне мовлення. У процесі гри розвиваються сприймання, пам’ять, увага, мислення, навички узагальнення і класифікації, спілкування...
Буду добре вимовляти Демонстраційний матеріал
Папка містить 19 кольорових ілюстрацій до логопедичних казок. Використання наочних матеріалів допоможе дитині закріпити правильне вимовляння звуків, збагатити словниковий запас і розвинути мовлення, фонетичний слух. ..
Буду добре вимовляти Корекційно-логопедична робота
Книга допоможе вихователю чи логопеду закріпити вимову "важких звуків" у дітей, підготувати їх до школи. Казки не тільки навчать малят правильно розрізняти і вимовляти звуки, а і навчать правильній поведінці, людяності. Також у книзі є багато методичних рекомендацій, які також допоможуть в..
Розмовник. Логопедичні завдання для роботи вихователя (середня група)
Як успішно подолати мовленнєві вади у дитини? Як закріпити правильну звуковимову в дітей? На ці та інші питання дає відповіді даний посібник.  У посібнику включені ігрові прийоми, спрямовані на розвиток артикуляційного апарату та дрібної моторики пальців рук, фонематичного слуху, словниковог..
Книги та посібники для логопеда