Фільтр
 • Переплет
  0
 • Пол
  0
  0
 • Язык
  0
 • Класс
  0
  0
 • Серия
  0
 • Возраст
  0
  0
 • Издательство
  0
Мова  Русский Українська

Пластиковий конструктор

Показати: Сортування:
3Д Конструктор Єко-готель
Завдяки цьому конструктору Ваша дитина отримає основні знання про механіку і електроніці. А інструкція докладно пояснить принципи дії та історію равзития справжніх пристроїв, які імітує даний набір. Цей конструктор буде цікавий як хлопчикам так і дівчаткам. конструктор працює на сонячній енергії,..
Конструктор пластиковий
Пластиковий конструктор "Паровоз" від фірми МІК і МІК виготовлений з яскравого безпечної пластику, стійкого до пошкоджень і падінь. Збірка конструктора розвиває координацію рухів, уяву і дрібну моторику Вашої дитини. Розмір зібраної іграшки: 10,5 х14, 5х5 см. Колеса у паровозика обертаються. У компл..
Уточніть у менеджера
Конструктор пластиковий
Пластиковий конструктор "Трактор з причепом" від фірми МІК і МІК виготовлений з яскравого безпечної пластику, стійкого до пошкоджень і падінь. Збірка конструктора розвиває координацію рухів, уяву і дрібну моторику Вашої дитини. Розмір зібраної іграшки: 15,5 х7х7 см. Колеса у вантажівки обертаються. ..
Уточніть у менеджера
3Д Конструктор Єко-поліцейський участок
Завдяки цьому конструктору Ваша дитина отримає основні знання про механіку і електроніці. А інструкція докладно пояснить принципи дії та історію равзития справжніх пристроїв, які імітує даний набір. Цей конструктор буде цікавий як хлопчикам так і дівчаткам. конструктор працює на сонячній енергії, бе..
Уточніть у менеджера
Конструктор пластиковий
Пластиковий конструктор "Аварійний кран" від фірми МІК і МІК виготовлений з яскравого безпечної пластику, стійкого до пошкоджень і падінь. Збірка конструктора розвиває координацію рухів, уяву і дрібну моторику Вашої дитини. Розмір зібраної іграшки: 10,8 х5, 9х7, 2 см. Колеса у зібраного вантажівки о..
Уточніть у менеджера
Конструктор пластиковий
Пластиковий конструктор "Біплан" від фірми МІК і МІК виготовлений з яскравого безпечної пластику, стійкого до пошкоджень і падінь. Збірка конструктора розвиває координацію рухів, уяву і дрібну моторику Вашої дитини. Розмір зібраної іграшки: 11х14, 5х5 см. У комплекті: 21 конструктивний елемент, 15 п..
Уточніть у менеджера
Конструктор пластиковий
Пластиковий конструктор "Вантажівка" від фірми МІК і МІК виготовлений з яскравого безпечної пластику, стійкого до пошкоджень і падінь. Збірка конструктора розвиває координацію рухів, уяву і дрібну моторику Вашої дитини. Розмір зібраної іграшки: 22,3 * 8,9 * 6,7 см. Колеса у зібраної вантажівки оберт..
Уточніть у менеджера
Конструктор пластиковий
Пластиковий конструктор "Машинка" від фірми МІК і МІК виготовлений з яскравого безпечної пластику, стійкого до пошкоджень і падінь. Збірка конструктора розвиває координацію рухів, уяву і дрібну моторику Вашої дитини. Розмір зібраної іграшки: 11,3 х6, 8х14, 2 см. У комплекті: 33 конструктивних елемен..
Уточніть у менеджера
Конструктор пластиковий
Пластиковий конструктор "Гоночний автомобіль" від фірми МІК і МІК виготовлений з яскравого безпечної пластику, стійкого до пошкоджень і падінь. Збірка конструктора розвиває координацію рухів, уяву і дрібну моторику Вашої дитини. Розмір зібраної іграшки: 25,9 х6, 8х11, 2 см. Колеса у машинки обертают..
Уточніть у менеджера
Пластиковий конструктор

Гра з конструктором не тільки подарує задоволення Вашому малюку, вона допоможе розвитку логічного мислення. Представлені на сайті конструктори дозволять дитині зібрати машинку або вертоліт, якими можна грати! Незвичайний матеріал конструкторів фірми Мік про Мік зацікавить малюка, а Еко конструктори від фірми Ранок розкажуть про механіку і сонячної енергії.