Мандрівець

Видавництво «Мандрівець» відомо на українському книжковому ринку більше 15 років. Основний напрямок - методична література для дитячих садів і шкіл. Також видавництво не забуває і самих школярів, для них завжди запропоновано широкий вибір робочих зошитів і довідників.

Показати: Сортування:
170 англійських пісень Let's Sing And Play 1-11 класи
Збірка "Let's Sing And Play" вміщує 170 пісень англійською мовою, які охоплюють тематику середньої школи. Посібник призначений для учнів 1-11 класів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв та гімназій, вчителів, студентів педагогічних закладів. ..
39.00 грн
READ AND WRITE WITH FRIENDS
Посібник укладено за 15-ма розділами відповідно до навчально-методичного комплексу “Family and Friends 3” видавництва Oxford University Press. Кожен розділ містить окремі тексти, а також лексичні, граматичні та комунікативні вправи, що сприяють розвитку в учнів навичок аудіювання, говоріння, читання..
40.00 грн
Аналіз, планування, контроль як функції управлінської діяльності керівника дошкільного навчального закладу
У навчально-методичному посібнику розкриваються основні питання керівництва дошкільним навчальним закладом, надаються практичні поради, що стосуються змісту управлінських функцій. Особливу увагу приділено питанням здійснення педагогічного аналізу, розробки річного плану та організації контролю в умо..
88.00 грн
Англійська мова для дошкільнят. 2-ге вид
Посібник пропонує нестандартні прийоми навчання англійської мови дошкільнят. Відповідно до вікових особливостей дітей дібрано тематику спілкування, лексичні одиниці, комунікативні ситуації. Вірші, пісеньки, ігри сприятимуть швидкому запам’ятовуванню англійських слів, виразів та цілих речень. Розвива..
65.00 грн
Англійська мова Незвичайні пригоди братів наших менших 4–6 класах
Навчальний посібник для позакласного читання охоплює вісім розділів, кожен з яких містить текст про тварин (звірів, птахів, комах), а також лексичні, граматичні та комунікативні вправи. Для учнів 4-6 класів загальноосвітніх шкіл, учителів англійської мови, студентів та усіх, хто полюбляє читати англ..
25.00 грн
Англійська мова – мова музики
Навчальний посібник містить 13 уроків, у кожному з яких – коротка інформація про гурт чи виконавця, текст пісні певного музичного жанру та низка завдань. Серед творів – композиції, виконувані гуртами "Бітлз", "Роллінґ Стоунз", "Реднекс", "Скорпіонз&q..
17.00 грн
Англійська після уроків 5-11 класи
До посібника увійшли оригінальні розробки сценаріїв свят, вечорів та театралізованих сценок з відомих класичних творів, а також цікаві вікторини, кросворди, жарти та анекдоти. Крім того, він містить добірку віршів англомовних поетів, тексти популярних англійських пісень, прислів'я, загадки та крилат..
21.00 грн
Астрономія готуємося до олімпіад
Наведені основні теоретичні відомості з астрономії, завдання олімпіадних турів різного рівня та приклади їх розв’язання. Перший розділ містить шкільну програму астрономії. У другому розділі є короткі основні теоретичні відомості сферичної астрономії (астронометрії), поняття часу та його вимірювання,..
65.00 грн
Атестація дошкільного навчального закладу
У посібнику подано матеріал, необхідний для проведення державної атестації дошкільного навчального закладу. Вміщено орієнтовні протоколи атестаційної експертизи дошкільного навчального закладу, які розроблені відповідно до завдань, передбачених Порядком державної атестації загальноосвітніх, дошкі..
66.00 грн
Барвисте життя
Ця хрестоматія укладена відповідно парціальної програми "Про себе треба знати, про себе треба дбати". Вона буде корисним додатком для вихователів при проведенні занять. Різноманітні твори допоможуть дошкільнятам зрозуміти важливість слідкування за собою та виконання правил безпеки. Усі тексти ада..
84.00 грн
Безпечний хімічний експеримент Методичний посібник
Посібник містить основні правила безпеки проведення демонстраційного експерименту, лабораторних та практичних робіт з неорганічної та органічної хімії в загальноосвітній середній школі, правила надання першої допомоги при нещасних випадках, а також перелік предметів, що мають бути у лабораторній апт..
15.00 грн
Біологія Програми для профільного навчання учнів 10-11 класи
Програми для профільного навчання учнів загальноосвітніх навчальних закладів: рівень стандарту, академічний рівень, профільний рівень...
44.00 грн
Біологія Програми для профільного навчання учнів ЗНЗ
Біологія 10-11 класи. Програми для профільного навчання учнів загальноосвітніх навчальних закладів: рівень стандарту, академічний рівень, профільний...
33.00 грн
В історію крилатих висловів
У книзі пропонуються плани-конспекти занять, календарні плани і програма для роботи гуртка з української мови та літератури для 6-го класу. Окрім розробок занять книга містить завдання для самостійної роботи учнів. Книга схвалена Мін Освіти України. ..
48.00 грн
Веселинка Збірка розваг Книга 1, 2
Збірка розваг для дошкільників та молодших школярів складається з 2-х книг, насичених різноманітним музично-пісенним, художньо-мовним, ігровим і драматичним матеріалом, дібраним відповідно до вікових особливостей дітей та апробованим у навчальних закладах. У посібниках представлені різні за характер..
68.00 грн
Веселка здоров'я Хрестоматія
Хрестоматія містить літературний матеріал (фольклор та авторські твори різних жанрів) про основи здоров'я для читання та розповідання дітям дошкільного віку дорослими у викладі, адаптованому до вікових особливостей дитячого сприйняття. Для працівників дошкільних навчальних закладів, батьків, сту..
Уточніть у менеджера
Вивчення творчості Григора Тютюнника в школі 5–11 класи
Посібник містить теоретичний матеріал про життєвий і творчий шлях відомого українського письменника-новеліста Григора Тютюнника. Основну увагу приділено програмовим творам ("Дивак", "Климко", "Зав'язь", "Три зозулі з поклоном"), проаналізовано також твори для позакласного читання. Пропоновані методи..
20.00 грн
Вивчення творчості Ольги Кобилянської в школі
Посібник узагальнює досвід дослідницької, творчо-пошукової, навчальної роботи за творчістю Ольги Кобилянської. Систематизований у ньому матеріал допоможе краще зрозуміти внутрішні світовідчуття письменниці, її захоплення, переживання, душевний неспокій крізь призму творчої, автобіографічної, мемуарн..
35.00 грн
Видатні українські педагоги інформаційний довідник
У цьому виданні представлено короткі інформативні відомості про основні життєві віхи, наукову і творчу діяльність Григорія Сковороди, Григорія Ващенка, Софії Русової, Василя Сухомлинського та Мирослава Стельмаховича. В абетковому порядку подано добірку узагальнених думок учених з різних освітянських..
36.00 грн
Використання системи «елементарного музикування» Карла Орфа в освітньому процесі дошкільного навчального закладу
Музично-педагогічна концепція німецького композитора, музиканта і педагога Карла Орфа орієнтована на стимулювання розвитку природних музичних здібностей дітей, їхньої творчої фантазії, уміння імпровізувати, а також на активізацію музичної діяльності. Посібник вміщує практичний матеріал, що допомо..
67.00 грн
Виразне читання  Книжка для вчителя 10 клас
У посібнику представлено теоретичний і практичний матеріал для викладання в загальноосвітній школі курсу за вибором "Виразне читання", рекомендованого МОН України (лист № 1/11-3632 від 30. 04. 2010 р.). Пропонована автором методика має на меті зруйнувати наявний серед багатьох школярів стереотип – м..
55.00 грн
Виразне читання  Хрестоматія 10 клас
До хрестоматії ввійшли вправи на тренування мовленнєвого дихання, голосу, дикції, тексти для складання мовленнєвої партитури, уривки з художніх творів українських та зарубіжних письменників для формування навичок виразного читання епічних, поетичних, драматичних, публіцистичних текстів, а також байо..
33.00 грн
Вистави для малят (п'єси, пісні, ноти)
Пропонований посібник – це добірка авторських театралізованих вистав для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку, апробованих у дошкільних навчальних закладів Івано-Франківщини. Для музичних керівників, вихователів дошкільних навчальних закладів, учителів початкових класів, студентів педагогіч..
13.00 грн
Витоки здоров'я дитини
Посібник містить теоретико-методичний і практичний матеріал, який допоможе педагогам дошкільних навчальних закладів підвищити особисту компетентність щодо формування основ здоров'я дітей дошкільного віку як у дошкільному навчальному закладі, так і в родині. У навчально-методичному посібникові подано..
44.00 грн
Виховання гуманних почуттів у дітей
У посібнику розкрито психологічні особливості становлення першооснов особистості дитини, яка зростає в умовах підвищення напруженості та невизначеності розвитку суспільства, а саме: вихованню гуманних почуттів сучасних дошкільників у дитячому колективі та сім'ї. Розкрито умови, що сприяють розвит..
22.00 грн
Виховання здорової дитини в сучаснїй сім'ї
У посібнику розкрито особливості виховної роботи з дошкільниками з метою формування, збереження і зміцнення їхнього здоров'я. Подано характеристику дітей віком 3-6 років, запропоновано систему розвивальних ситуацій, цікаву інформацію, поради, добірку художньої літератури, тестові запитання. Посі..
44.00 грн
Виховні бесіди про Правила дорожнього руху та протипожежної безпеки 1–4 класи
Посібник містить цікавий практичний матеріал з Правил дорожнього руху і протипожежної безпеки, які є обов’язковими для вивчення у початковій школі. Матеріали доступні й цікаві для молодших школярів. Вони можуть бути використані на уроках, у позаурочний час, для проведення бесід і веселих свят...
26.00 грн
Виховні бесіди у початкових класах
Посібник містить матеріали для організації бесід у початкових класах. Велику увагу приділено вихованню у дітей активної життєвої позиції, людяності, любові, чуйності та щирості. Матеріали допоможуть педагогові кожну бесіду перетворити на щирий діалог між дорослим і дитиною, між однокласниками, в про..
19.00 грн
Виховні заходи (бесіди, сценарії свят) 1–4 класи
Посібник містить цікаві матеріали для бесід на морально-етичні теми та оригінальні сценарії свят для дітей молодшого шкільного віку. Велика увага приділяється вихованню милосердя, людяності, поваги до старших, культури мовлення і поведінки. В бесідах розкрито такі теми, як охорона життя і здоров’я д..
22.00 грн
Виховні заходи для старшокласників та студентів
Посібник містить сценарії цікавих свят, диспутів, виховних годин, тематичних та літературно-мистецьких вечорів, присвячених визначним подіям вітчизняної історії та сьогодення, відомим постатям української історії та культури, християнським цінностям, українським та світовим митцям. Для педагогів-орг..
45.00 грн