Основа

Видавництво «Основа» одне з найбільших в Україні. Вже більше 10 років видавнича група «Основа» радує вчителів і вихователів великим асортиментом літератури, пропонуючи незвичайне оформлення і виклад надрукованого матеріалу. Серії книг «Мій конспект» і «Всі уроки» припали до вподоби багатьом вчителям. Видавництво постійно розширює свій асортимент, пропонуючи покупцям актуальну методичну літературу.

Показати: Сортування:
101 спосіб показати дитині, що ви її любите (рус)
Чому важливо показувати, точніше, доводити дитині, що ви її любите? Важливо, щоб дитина мала підтвердження своїх думок і здогадів. Її світ сповнений кольорів, образів, асоціацій. Малюк зростає в хаосі вражень і переживань, він розмірковує не так, як дорослі, має свої потреби, емоції та мрії. Одним с..
Уточніть у менеджера
101 спосіб показати дитині, що ви її любите (укр)
Чому важливо показувати, точніше, доводити дитині, що ви її любите? Важливо, щоб дитина мала підтвердження своїх думок і здогадів. Її світ сповнений кольорів, образів, асоціацій. Малюк зростає в хаосі вражень і переживань, він розмірковує не так, як дорослі, має свої потреби, емоції та мрії. Одним ..
Уточніть у менеджера
Агресивна дитина (рус)
Як проявлется дитяча агресія, в чому її причини і як уникнути конфліктів розповість дана книга. Весь матеріал зручно систематизований і розписаний по етапах. ..
100.00 грн
Адміністративно-господарська діяльність у ДНЗ
Посібник містить орієнтовні зразки матеріалу щодо планування та організації адміністративно-господарської діяльності в дошкільному навчальному закладі: перелік нормативно-правових актів, орієнтовні правила, інструкції, розробки окремих заходів, приклади документообігу з цього напрямку роботи тощо...
50.00 грн
Атестація педагогічних працівників
Книга містить нормативні документи щодо підготовки, організації та проведення атестації. Наведені алгоритми допоможуть вивчити та оцінити досвід роботи педагогічних працівників, а також організувати та провести атестацію відповідно до  чинного законодавства. Окремий розділ присвячено атестації непе..
30.00 грн
Батьківські збори Випуск 3
Збірка містить розробки батьківських зборів та виховних заходів з актуальних тем, статті та поради фахівців щодо родинного та сімейного виховання. Для класних керівників, заступників директора з виховної роботи...
25.00 грн
Будьмо здорові! Сценарії виховних заходів здоров’язберігального спрямування
Добірка містить сценарії виховних заходів, присвячені формуванню навичок здорового способу життя. У першому розділі висвітлено питання створення здоров'язбережувального середовища в сім’ї та школі. У другому розділі представлено сценарії виступу шкільних агітбригад з пропагування здорового способу ж..
30.00 грн
Будьте гарними батьками (рус)
Ця книга вміщує чималу добірку ігор для сім'ї та ігор, які стосуються сім'ї. Вони призначені для дорослих, котрі через пілкування про дітей, клопоти, пов'язані з грошима, роботою та ін., забувають думати про себе, прислухатися до своїх відчуттів і внутрішнього голосу. Кілька ключових питань, які ро..
25.00 грн
Будьте гарними батьками (укр)
Ця книга вміщує чималу добірку ігор для сім'ї та ігор, які стосуються сім'ї. Вони призначені для дорослих, котрі через пілкування про дітей, клопоти, пов'язані з грошима, роботою та ін., забувають думати про себе, прислухатися до своїх відчуттів і внутрішнього голосу. Кілька ключових питань, які ро..
25.00 грн
Велика книга батьківських секретів
Безліч відповідей на самі різні питання знайдуть батьки в цій книзі. Як навчити дитину спати одну, як реагувати на примхи, дитина-бунтар - як себе вести і безліч інших тем охоплює ця книга. Батькам пропонується кілька способів вирішення проблем і вони можуть знайти потрібний підхід до виховання малю..
150.00 грн
Великі страхи маленьких дітей та їх батьків (рус)
Запропонована книга є інструментом, інструкцією, підручником по роботі з дитячими і не тільки дектскімі страхами. Це розуміючий, люблячий і дуже добрий провідник. Ця книга не тільки про страхи, але і про відносини дітей і батьків, про те, як допомогти батькам краще зрозуміти своїх дітей і подружитис..
75.00 грн
Виховна робота у групі подовженого дня в 1–4 класах
Посібник висвітлює особливості виховної роботи з молодшими школярами у групі подовженого дня. До уваги вихователів ГПД пропонуються методичні рекомендації щодо організації та проведення виховних заходів. Наводяться приклади розробок виховних годин, бесід, вікторин, КВК, сценаріїв свят, які охоплюють..
Уточніть у менеджера
Внутрішньошкільний контроль і експертиза
У збірці представлені кваліметричні моделі для оцінювання найбільш важливих аспектів навчально-виховного процесу та управлінської діяльності: стан викладання предметів, охорона здоров’я і техніка безпеки, підготовка 6-тирічок до школи тощо. Для адміністрації навчального закладу.  ..
20.00 грн
Всі уроки російської мови 6 клас (укр школа) I семестр
..
40.00 грн
Всі уроки російської мови 6 клас (укр школа) ІI семестр
..
40.00 грн
Вчимося вчитися та критично мислити 1 клас
Посібник містить інформаційний, методичний та дидактичний матеріал до уроків інтегрованого курсу «Я досліджую світ» у 1-му класі, дібраний відповідно до вимог нового Державного стандарту загальної початкової освіти та положень Концепції Нової української школи. Цікаві завдання, методики, стратегії,..
65.00 грн
Від звука до букви гурткова робота (старший вік)
За допомогою цієї книги вихователі та логопеди можуть допомогти дітям в ігровій формі розвинути і поліпшити вимову різних звуків українського алфавіту. На диску міститься демонстраційний матеріал до уроків та індивідуальні картки з завданнями для дітей...
29.90 грн
Години спілкування  5-8 класи
У посібнику представлені докладні розробки годин спілкування для учнів 5-8 класів, користуючись якими класний керівник зможе без зайвого клопоту підготувати та провести виховний захід, дібрати доцільні методи та форми виховної роботи, згуртувати дитячий колектив, розширити світогляд учнів тощо. Зруч..
25.00 грн
Години спілкування 1 клас
Посібник містить 35 розробок тематичних годин спілкування у 1 класі, користуючись якими, класний керівник зможе без зайвого клопоту підготувати та провести виховний захід, зібрати доцільні методи та форми виховної роботи, згуртувати дитячий колектив, розширити світогляд учнів тощо. Зручний формат та..
Уточніть у менеджера
Години спілкування 3 клас
Посібник містить 35 розробок тематичних годин спілкування у 3 класі, користуючись якими, класний керівник зможе без зайвого клопоту підготувати та провести виховний захід, зібрати доцільні методи та форми виховної роботи, згуртувати дитячий колектив, розширити світогляд учнів тощо. Зручний формат т..
Уточніть у менеджера
Години спілкування 4 клас
Посібник містить 35 розробок тематичних годин спілкування у 2 класі, користуючись якими, класний керівник зможе без зайвого клопоту підготувати та провести виховний захід, зібрати доцільні методи та форми виховної роботи, згуртувати дитячий колектив, розширити світогляд учнів тощо. Зручний формат та..
Уточніть у менеджера
Готуюся до письма 5-6 років
Робочий зошит містить різноманітні завдання для розвитку дрібної моторики руки: обведення контурів, створення малюнка за зразком, штрихування, лабіринти, розфарбовування та ін. Завдання кожного заняття об’єднані однією темою, що сприяє формуванню інтересу до письма. Додаток містить наліпки. Наклеюва..
35.00 грн
Гіперактивна дитина (рус)
Багато з нас знають дітей, про яких кажуть: "він непосида", "у нього моторчик в одному місці", "в ньому є якась таємна пружинка, він не може просидіти спокійно і хвилини", "це дитина-катастрофа, він всі ламає "," він носиться всюди, змітає все на своєму шляху ". Перечитавши безліч книг і статей з пс..
Уточніть у менеджера
Дайджест педагогічних рад
У книзі представлені 11 розробок засідань педагогічної ради з різних проблем діяльності навчального закладу: аналіз роботи школи за навчальний рік, моніторинг освітньої діяльності, управляння якістю освіти, організація науково-методичної роботи тощо.  Для керівників навчальних закладів..
25.00 грн
Демонстраційний матеріал Аплікація 4-5 років
Демонстраційний матеріал до занять з аплікації з дітьми 4–5 років належить до складу комплекту, що містить альбом для дитини та рекомендації для педагогів. Цей комплект може бути використаний для організації занять із художньо-продуктивної діяльності (аплікації) в середній групі дошкільного навчальн..
120.00 грн
Демонстраційний матеріал Аплікація. 3–4 років
Демонстраційний матеріал до занять з аплікації з дітьми 3–4 років належить до складу комплекту, що містить альбом для дитини та рекомендації для педагогів. Цей комплект може бути використаний для організації занять із художньо-продуктивної діяльності (аплікації) в другій молодшій групі дошкільного н..
120.00 грн
Демонстраційний матеріал Малювання 3–4 років
Демонстраційний матеріал до занять з малювання з дітьми 3–4 років належить до складу комплекту, що містить альбом для дитини та рекомендацій для педагогів. Цей комплект може бути використаний для організації занять із художньо-продуктивної діяльності (малювання) в другій молодшій групі дошкільного н..
120.00 грн
Демонстраційний матеріал Малювання 4-5 років
Демонстраційний матеріал до занять з малювання з дітьми 4-5 років належить до складу комплекту, що містить альбом для дитини та рекомендацій для педагогів. Цей комплект може бути використаний для організації занять із художньо-продуктивної діяльності (малювання) в середній групі дошкільного навчальн..
120.00 грн
Дидактичні ігри 4-й рік життя
Методичний комп’ютерний посібник пропонує 17 презентацій до розділу «Дитина у довкіллі», 18 презентацій до розділу «Віконечко в природу», 18 презентацій до розділу «Математична скарбничка» та 36 презентацій до розділу «Мовленнєвий розвиток». ..
99.00 грн
Динамічні перерви  1–2 класи
Посібник містить добірку матеріалів практичного спрямування для проведення динамічних перерв з учнями 1–2-х класів (ігри в приміщенні; інсценізації та пантоміми за змістом віршів, пісень; комунікативні ігри; міні-прогулянки та міні-екскурсії; психологічні (корекційні), розвивальні, рольові, рухливі,..
65.00 грн