Фільтр
 • Переплет
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Пол
  0
  0
 • Язык
  0
  0
  0
  0
  0
 • Класс
  0
  0
  0
 • Серия
  0
  0
 • Возраст
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Издательство
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
Мова  Русский Українська

Оформлення інтер'єру ДНЗ

Виберіть підкатегорію

Показати: Сортування:
Вітальний напис З Великоднем
13 картонных букв помогут к празднику Пасхи украсить помещение детского сада или школы. Буквы на скотче и их можно использовать несколько раз...
33.00 грн
Дитяча карта тварин світу
Вивчити тварин, що мешкають на території України чи світу, допоможуть яскраві плакати, які також стануть справжньою окрасою інтер'єру завдяки яскравим і зрозумілим дитині малюнкам. ..
24.90 грн
Комплект Абетка пішохода
У наше століття нескінченного потоку машин, особливо важливо з дитинства навчити дітей правильній поведінці на дорозі, розповісти про дорожні знаки та небезпеки на дорозі. За допомогою даних плакатів у Вас є можливість показати і обговорити з малюками найбільш часті небезпечні ситуації, які можут..
Уточніть у менеджера
Комплект вітальних плакатів
З цим набором Ви можете прикрасити садок або клас до будь-якого свята! У комплекті 10 плакатів, присвяченим найбільш важливим свят в житті дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Комплектація набору: плакат 1 вересня, З святом осені, День вчителя, З Новим роком, З святом Святого Валентина, Св..
89.00 грн
Комплект плакатів Всесвіт
У комплекті: Сонячна система Місяць - супутник планети Земля глобус - модель планети Земля Сезонні зміни Зміна дня і ночі Пилади для дослідження Всесвіту Сузір'я Перші космонавти..
110.00 грн
Комплект плакатів для оформлення дошкільного навчального закладу
Список плакатів: 1. Наша група. 2. Чергові. 3. Для турботливих батьків. 4. Дитина має право. 5. Обов’язки дитини. 6. Безпека дитини. 7. Моя країна — Україна. 8. Куточок природи. ..
220.00 грн
Комплект плакатів Орієнтування в просторі та часі
Комплект із 7 кольорових, двосторонніх плакатів. У комплекті: Орієнтування в просторі: Близько - далеко Вище - нижче Вгору - вниз Ліворуч - праворуч Попереду - позаду Знайди за схемою Орієнтування в часі: Пори року Дні тижня Частини доби Вчора, сьогодні, ..
170.00 грн
Комплект плакатів Правила безпеки
Комплект містить 9 кольорових двосторонніх плакатів. Теми: Безпека вдома Безпека на вулиці Безпека на дорозі Безпека на велосипеді Небезпечны дії під час грози Обережно: незнайомці! Небезпечна поведінка з тваринами Небезпечна поведінка на воді Безпека у лісі ..
180.00 грн
Комплект плакатів Правила ввічливості та етикету
Комплект містить 8 кольорових плакатів. Теми: Ввічливі слова Правила поведінки на вулиці Правила поведінки з друзями Правила поведінки у магазині Правила поведінки в транспорті Правила поведінки на природі Правила поведінки у театрі Правила поведінки за столом ..
180.00 грн
Комплект плакатів Родина
Комплект із 9 кольорових, двосторонніх плакатів. Теми: Склад сім'ї Сімейні традиції Сімейні обов'язки Взаємна турбота у сім'ї Права дитини..
180.00 грн
Комплект плакатів Розвиток мовлення + методичні рекомендації до використання плакатів
Комплект плакатів і пропонований посібник відповідають чинній Базовій програмі розвитку дитини дошкільного віку «Я у світі» МОН України. Комплект складається з 13 кольорових плакатів, які охоплюють теми «Дикі і свійські тварини», «Дикі та свійські птахи», «Е..
250.00 грн
Комплект плакатів Склад чисел першого десятка
Комплект із 5 кольорових, двосторонніх плакатів. У комплекті: Склад числа 3 Склад числа 4 Склад числа 5 Склад числа 6 Склад числа 7 Склад числа 8 Склад числа 9 Склад числа 10 Склад чисел 2-10..
130.00 грн
Комплект плакатів Склади речення
Комплект містить 10 кольорових двосторонніх плакатів. У комплекті наочний матеріал для складання речень за малюнками, за схемами...
150.00 грн
Комплект плакатів Склади розповідь
Комплект із 9 кольорових, двосторонніх плакатів. У комплекті наочний матеріал для складання розповідей за темами: У дитячому садку У бабусі У селі У парку У лісі У зоопарку На дитячомумайданчику Золота осінь Зимові розваги Весна настала Літо, літечко ..
180.00 грн
Комплект плакатів У світі слів
Комплект містить 9 кольорових плакатів. У комплекті: Слова — назви предметів Слова — назви дій Слова — назви ознак Допоміжні слова..
180.00 грн
Комплект плакатів Україна - рідний край
Комплект містить 10 кольорових двосторонніх плакатів. У компекті: Краєвиди України та Києва Народні символи та ремесла Вироби народних майстрів..
150.00 грн
Комплект плакатів Художньо-продуктивна діяльність в дошкільних навчальних закладах
Пропонований комплект складається з таблиць, що демонструють виготовлення різних виробів з кольорового паперу, природного матеріалу, тканини, пластиліну тощо. Таблиці укладено відповідно до освітньої лінії “Дитина у світі культури” Базового компонента дошкільної освіти України. В наборі 36 плакатів...
50.00 грн
Малюнки-самоклейки (32 наклейки)
У цих книгах зібрані різні наклейки із зображенням тварин, транспорту, іграшок ... Малюк може наклеїти велику наклейку на шафку для речей, а такі ж, але маленькі на своє ліжечко і вішалку для рушника. У книзі 32 наклейки. На кожній наклейці є місце для її підпису. ..
Уточніть у менеджера
Малюнки-самоклейки (32 наклейки) Зелені
У цих книгах зібрані різні наклейки із зображенням тварин, транспорту, іграшок ... Малюк може наклеїти велику наклейку на шафку для речей, а такі ж, але маленькі на своє ліжечко і вішалку для рушника. У книзі 32 наклейки. На кожній наклейці є місце для її підпису. ..
62.00 грн
Меню Україна
Стенди виготовлені з ламінованого картону. Додатково на стенді є пластиковий кишеню і 30 шт вкладишів для написання варіантів меню. За допомогою даної серії у Вас є можливість прикрасити інтер'єр садка і розповісти батькам про те, як пройшов день в саду. ..
100.00 грн
Набори для прикраси інтер'єру Квіти
Набор из 10 картонных элементов, украшенных блестками, легко прикрепить к любой поверхности с помощью двухстороннего скотча ..
42.00 грн
Набір для оформлення кімнати гігієни Чистота - наше здоров`я
Набір містить 9 яскравих деталей декору, які можна розмістити у кімнаті гігієни! Окремі деталі ви можете компанувати за вашим смаком. Площа розміщення до 4 м2! Розмір найбільших деталей – 66х42 см! Площа розміщення до 4 м2...
105.00 грн
Набір для оформлення медичного кабінету Будь здоровий!
Набір для оформлення медичного кабінету. Містить 7 окремих яскравих деталей. Розмір найбільших деталей – 660х440 мм! Площа розміщення до 4 м2...
105.00 грн
Набір для оформлення музичної зали Співаючи нотки
Набір містить 19 яскравих деталей декору, якими можна прикрасити музичну залу дитячому садку! Окремі деталі ви можете компанувати за вашим смаком. Площа розміщення до 4 м2! Розмір найбільших деталей – 93х18 см!..
105.00 грн
Набір прикрас з блискитками Транспорт
У наборі 10 елементів на двосторонньому скотчі, які допоможуть прикрасити приміщення дитячого закладу до свята...
42.00 грн
Набір прикрас з блискитками Ягідки
У наборі 10 елементів на двосторонньому скотчі, які допоможуть прикрасити приміщення дитячого закладу до свята...
42.00 грн
Набір прикрас Прикраси до зустрічі Нового року
Прикрашаємо музичну залу, групову кімнату. Компонуємо прикраси за вашим смаком! В комплекті 11 новорічних прикрас із блискітками...
35.00 грн
Набір прикрас Символи України
У наборі 7 елементів на двосторонньому скотчі, які допоможуть прикрасити приміщення дитячого закладу до свята. ..
80.00 грн
Набір прикрас Українці
У наборі 2 картонні фігури, які допоможуть прикрасити приміщення дитячого закладу до свята. ..
55.00 грн
Наліпки для класного куточка
Наклейки які допоможуть красиво оформити плакат в одному наборі. ..
55.00 грн
Оформлення інтер'єру ДНЗ

Оформлення інтер'єру дитячого садка - серйозна і відповідальна справа. Займатися прикрасою стін і підбором меблів повинні професіонали, але й викладачі з батьками можуть внести свій внесок в красу групи. Прикрасити стіни дошкільного закладу можна багатьма способами. Наприклад намалювати казкових персонажів, сцени з улюблених мультфільмів або просто симпатичні яскраві пейзажі. Так само можна причепити на стіни красиві інтер'єрні наклейки, які привертатимуть увагу дітей. Бажано підбирати малюнки згідно однієї тематики або стилю, щоб сюжети, зображені на стінах, перегукувалися з назвою дитячого саду або вікової групи. В запасі у вихователів повинні бути як тематичні прикраси для святкового оформлення групи і актового залу під час ранків, так і плакати для щоденних занять. Розклад занять, меню, правила поведінки, графік чергувань, куточок природи - незмінні помічники вихователя і дітей. Оформлені в одному стилі, вони стануть візитною карткою вашого дитячого саду. У нашому інтернет-магазині «Сотні книг» ви можете придбати наклейки для оформлення інтер'єру дитячого садка на будь-яку тематику, а так само у нас представлений широкий асортимент методичних посібників для навчання дошкільнят, набори для оформлення стендів і плакати для інформування батьків.