Фільтр
 • Переплет
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Пол
  0
 • Язык
  0
  0
  0
  0
 • Класс
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Серия
  0
  0
  0
 • Возраст
  0
  0
  0
 • Издательство
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
Мова  Русский Українська

Оформлення інтер'єру школи

Виберіть підкатегорію

Показати: Сортування:
Алфавіт в малюнках
У посібнику "Алфавіт в малюнках" наведено серію малюнків до всіх літер українського алфавіту. Запропоновано зображення звірів, птахів, комах, риб, людей, рослин, предметів неживої природи, героїв казок тощо. Використання цього матеріалу допоможе вихователю чи вчителю ознайомити учнів з літ..
59.00 грн
Англійський алфавіт в малюнках
Посібник складається із таблиць, на кожній з яких зображено певну літеру англійського алфавіту, подано написання і транскрипцію слів, що починаються цією літерою, а також малюнки-ілюстрації до кожного слова (рослини, тварини, люди, предмети неживої природи, герої казок тощо). Пропонований матеріал д..
59.00 грн
Картки на магнітах Грошові одиниці НУШ
У папці 64 односторонні картки, магніти (36), методичні рекомендації щодо використання комплекту (48 ст.)...
250.00 грн
Картки на магнітах Форма. Колір. Розмір НУШ
У папці 29 односторонніх карток, магніти (36), методичні рекомендації щодо використання комплекту (16 ст.)...
150.00 грн
Картки на магнітах Цифри і знаки НУШ
0..
Уточніть у менеджера
Комплект плакатів з Історії України для 6 класу (15 плакатів)
За допомогою даних комплектів можна не тільки прикрасити і пожвавити інтер'єр класу, але і наочно розповісти учням про основні віхи у світовій історії. Використання таких комплектів на уроках зробить навчання більш цікавим і підвищить зацікавленість школярів у предметі. У комплект входить 15 барв..
Уточніть у менеджера
Комплект Алфавіт Поїзд
Комплект «Алфавіт. Поїзд» містить макет поїзда та друковані букви української абетки. Творче використання комплекту допоможе урізноманітнити уроки навчання грамоти, зробити їх цікавими й оригінальними. Комплект буде корисним учителям початкових класів, вихователям груп продовженого дня та вихователя..
55.00 грн
Комплект наочності We learn English 1-4 класи Частина 1
Плакати з цього набору допоможуть дітям вивчити нові слова про сім'ю, професіях та одязі, а також про частини тіла. ..
Уточніть у менеджера
Комплект наочності We learn English 1-4 класи Частина 2
Плакати з цього набору допоможуть дітям вивчити нові слова про школу, будинку та місті. ..
50.00 грн
Комплект наочності We learn English 1-4 класи Частина 3
Плакати з цього набору допоможуть дітям вивчити нові слова про розпорядок дня, спорті, іграх і іграшках. ..
50.00 грн
Комплект наочності We learn English 1-4 класи Частина 5
Цей випуск присвячений тваринам - домашні, дикі і домашні улюбленці. ..
50.00 грн
Комплект плакатів
Комплект містить 6 кольорових плакатів для початкової школи, на яких представлено 5 найбільш поширених рутин уроку, які допоможуть учителю організувати навчальну діяльність школярів. Запропоновані рутини створено за матеріалами онлайн-курсу, організованого МОНУ, який знайомив учителів з новим Держав..
120.00 грн
Комплект плакатів Величини 2-4 клас
У комплекті 48 плакатів. Матеріал-папір,усі плакати двосторонні ..
150.00 грн
Комплект плакатів для оформлення кабінету фізики
У наборі 11 плакатів ..
270.00 грн
Комплект плакатів для оформлення кабінету Хімії
У комплекті 20 плакатів..
320.00 грн
Комплект плакатів ДНІ ПАМ’ЯТІ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ
Комплект містить 4 плакати до Днів пам’яті жертв Голодоморів та Голокосту, загиблих під час Другої світової війни та Героїв Небесної Сотні. Покликані пригадати скорботні події в історії України, вшанувати всіх постраждалих та пам’ять про загиблих. Можуть бути використані для оформлення класів, шкіль..
100.00 грн
Комплект плакатів з англійської мови 2 клас (До підруч. Карп’юк О. і Несвіт А.) НОВА ПРОГРАМА
Наочний посібник складається із 21 кольорових плакатів та додатка у формі методичних рекомендацій для вчителя. Матеріал плакатів-папір, плакати двосторонні. ..
190.00 грн
Комплект плакатів з англійської мови 3 клас НОВА ПРОГРАМА
В комплекті 21 двосторонній плакат зі щильного паперу. Плакати можна використовувати з як с підручником О.Д.Карп'юк так і з підручником А.М. Несвіт...
190.00 грн
Комплект плакатів з англійської мови 4 клас НОВА ПРОГРАМА
Список плакатів: 1. Holidays. 2. At the Shop. 3. Travelling. 4. School Subjects. Timetable. 5. Degrees of Comparisons of Adjectives. 6. There is / are… 7. City Map. 8. My House. Prepositions. 9. Numbers. 10. Time. 11. Present Simple. 12. Present Simple of ‘To Be’. 13. Present Continuous. 14. Present..
190.00 грн
Комплект плакатів з англійської мови для оформлення кабінету
У наборі 10 кольорових плакатів: карта США, карта Великобританії, карта України, пам'ятки Лондона, пам'ятки Києва, англійські поети і письменники, американські поети і письменники, часи дієслів, неправильні дієслова і правила читання букв. ..
260.00 грн
Комплект плакатів з німецької мови для оформлення кабінету
Список плакатів: 1. Федеративна Республіка Німеччини. 2. Україна. 3. Визначні місця Берліну. 4. Визначні місця Києва. 5. Німецькомовні країни. 6 Відомі німецькі поети та письменники. 7. Відомі німецькі вчені та інженери. 8. Граматичне колесо...
230.00 грн
Комплект плакатів з основ здоров'я 2 клас + методичні рекомендації
В наборі 24 плакати, матеріал - папір, усі плакати двосторонні.Список плакатів: 1. Ти ростеш і розвиваєшся . 2. Здоров’я і хвороби. 3. Засоби захисту від інфекцій. 4. Розпорядок дня школяра. 5. Навчання і відпочинок. 6. Культура харчування. 7. Фізичні вправи і здоров’я. 8. Загартовування. 9. Права д..
190.00 грн
Комплект плакатів з основ здоров'я 3 клас НОВА ПРОГРАМА
В комплекті 20 двосторонніх плакатів зі щильного паперу. ..
190.00 грн
Комплект плакатів з основ здоров'я 4 клас НОВА ПРОГРАМА
Список плакатів: 1. Складові здоров’я. 2. Чинники здоров’я. 3. Групи продуктів. 4. Рух і загартовування. 5. Зір, слух, постава. Здоров’я зубів та ясен. 7. Гігієна оселі. 8. Сім’я і здоров’я. 9. Умій сказати «Ні!». 10. Засоби комунікації і здоров’я. Вплив реклами. 11. Як поводитися під час пожежі. 12..
190.00 грн
Комплект плакатів з основ здоров’я 1 клас + методичні рекомендації
У комплекті 23 плаката. Матеріал плакатів - папір, усі плакати двосторонні. 1. Здоров’я та його ознаки. 2. Ріст і розвиток людини. 3. Розпорядок дня школяра. 4. Твоя постава. 5. Твоє робоче місце. 6 Правила особистої гігієни 7. Коли треба мити руки. 8. Харчуванн..
190.00 грн
Комплект плакатів Зарубіжна література Письменники 10-й клас
Комплект містить 12 плакатів (6 двосторонніх аркушів), на яких стисло представлено портрети письменників та їхні основні твори, що вивчаються в 10-му класі в курсі зарубіжної літератури. Можуть бути використані для оформлення класних куточків, шкільних стендів, під час проведення уроків та інших зах..
350.00 грн
Комплект плакатів Портрети фізиків
Комплект містить 12 повнокольорових портретів видатних українських гетьманів, та їх стислі біографічні відомості. Такий комплект стане справжньою прикрасою Вашого кабінету, і допоможе зробити уроки більш цікавими для школярів...
54.90 грн
Комплект плакатів Портрети хіміків
Комплект містить 12 повнокольорових портретів видатних хіміків, та їх стислі біографічні відомості. Такий комплект стане справжньою прикрасою Вашого кабінету, і допоможе зробити уроки більш цікавими для школярів. ..
Уточніть у менеджера
Комплект плакатів Природознавство 2 клас НОВА ПРОГРАМА
У комплекті 22 плаката , які допоможуть вчителю зробити уроки більш інформативними та наочними . У комплект входять такі плакати: 1 плоди та насіння , їх поширення , 2 Глобус - модель Землі , Земля і її форма , як виникає тінь , 3 Явища природи , 4 Рух планети Земля , 5 Термометр , 6 Горизонт , 7..
190.00 грн
Комплект плакатів Природознавство 3 клас НОВА ПРОГРАМА
Список плакатів: 1 Методи пізнання природи 2 Де міститься вода 3 Значення води 4 Охорона води 5 Значення повітря 6 Що забруднює повітря. Охорона повітря. 7 Корисні копалини. Грунти. 8 Використання корисних копалин 9 Склад грунту. Значення та охорона грунтів 10 Сонце вітер, вода — джерела енергії 11..
190.00 грн
Оформлення інтер'єру школи

Візуальний супровід уроків - невід'ємна частина процесу навчання в школах і дошкільних установах. Найчастіше інтер'єр навчального класу навиває на дитину тугу і небажання що-небудь вивчати. Однотонні стіни, чорно-білі картинки, зелена дошка - все це заважає учневі сприймати інформацію, яку дає учитель. Інша ж справа, коли стіни кабінету прикрашені яскравими плакатами, портретами важливих людей, таблицями елементів та іншими демонстраційними матеріалами. Настінні «помічники» дають підказки на контрольних, підсвідомо відкладаються в пам'яті і прикрашають сірий клас яскравими плямами. В асортименті нашого інтернет-магазину http // sotniknig.com.ua ви знайдете плакати, демонстраційні картки, наочні посібники та комплекти таблиць для будь-якого предмета молодших і старших класів. Виконані з щільного паперу, якісно видрукувані в друкарні, ці плакати будуть служити не одному поколінню учнів і допоможуть вчителям піднести знання в найкращій формі.