Фільтр
 • Переплет
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Пол
  0
 • Язык
  0
  0
  0
  0
 • Класс
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Серия
  0
  0
  0
 • Возраст
  0
  0
  0
 • Издательство
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
Мова  Русский Українська

Оформлення інтер'єру школи

Виберіть підкатегорію

Показати: Сортування:
Алфавіт в малюнках
У посібнику "Алфавіт в малюнках" наведено серію малюнків до всіх літер українського алфавіту. Запропоновано зображення звірів, птахів, комах, риб, людей, рослин, предметів неживої природи, героїв казок тощо. Використання цього матеріалу допоможе вихователю чи вчителю ознайомити учнів з літ..
59.00 грн
Англійський алфавіт в малюнках
Посібник складається із таблиць, на кожній з яких зображено певну літеру англійського алфавіту, подано написання і транскрипцію слів, що починаються цією літерою, а також малюнки-ілюстрації до кожного слова (рослини, тварини, люди, предмети неживої природи, герої казок тощо). Пропонований матеріал д..
59.00 грн
Картки на магнітах Грошові одиниці НУШ
У папці 64 односторонні картки, магніти (36), методичні рекомендації щодо використання комплекту (48 ст.)...
250.00 грн
Картки на магнітах Форма. Колір. Розмір НУШ
У папці 29 односторонніх карток, магніти (36), методичні рекомендації щодо використання комплекту (16 ст.)...
150.00 грн
Картки на магнітах Цифри і знаки НУШ
0..
Уточніть у менеджера
Комплект Алфавіт Поїзд
Комплект «Алфавіт. Поїзд» містить макет поїзда та друковані букви української абетки. Творче використання комплекту допоможе урізноманітнити уроки навчання грамоти, зробити їх цікавими й оригінальними. Комплект буде корисним учителям початкових класів, вихователям груп продовженого дня та вихователя..
55.00 грн
Комплект наочності We learn English 1-4 класи Частина 1
Плакати з цього набору допоможуть дітям вивчити нові слова про сім'ю, професіях та одязі, а також про частини тіла. ..
Уточніть у менеджера
Комплект наочності We learn English 1-4 класи Частина 2
Плакати з цього набору допоможуть дітям вивчити нові слова про школу, будинку та місті. ..
50.00 грн
Комплект наочності We learn English 1-4 класи Частина 3
Плакати з цього набору допоможуть дітям вивчити нові слова про розпорядок дня, спорті, іграх і іграшках. ..
50.00 грн
Комплект наочності We learn English 1-4 класи Частина 5
Цей випуск присвячений тваринам - домашні, дикі і домашні улюбленці. ..
50.00 грн
Комплект плакатів
Комплект містить 6 кольорових плакатів для початкової школи, на яких представлено 5 найбільш поширених рутин уроку, які допоможуть учителю організувати навчальну діяльність школярів. Запропоновані рутини створено за матеріалами онлайн-курсу, організованого МОНУ, який знайомив учителів з новим Держав..
120.00 грн
Комплект плакатів Величини 2-4 клас
У комплекті 48 плакатів. Матеріал-папір,усі плакати двосторонні ..
150.00 грн
Комплект плакатів для оформлення кабінету фізики
У наборі 11 плакатів ..
270.00 грн
Комплект плакатів для оформлення кабінету Хімії
У комплекті 20 плакатів..
320.00 грн
Комплект плакатів ДНІ ПАМ’ЯТІ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ
Комплект містить 4 плакати до Днів пам’яті жертв Голодоморів та Голокосту, загиблих під час Другої світової війни та Героїв Небесної Сотні. Покликані пригадати скорботні події в історії України, вшанувати всіх постраждалих та пам’ять про загиблих. Можуть бути використані для оформлення класів, шкіль..
100.00 грн
Комплект плакатів з англійської мови 2 клас (До підруч. Карп’юк О. і Несвіт А.) НОВА ПРОГРАМА
Наочний посібник складається із 21 кольорових плакатів та додатка у формі методичних рекомендацій для вчителя. Матеріал плакатів-папір, плакати двосторонні. ..
190.00 грн
Комплект плакатів з англійської мови 3 клас НОВА ПРОГРАМА
В комплекті 21 двосторонній плакат зі щильного паперу. Плакати можна використовувати з як с підручником О.Д.Карп'юк так і з підручником А.М. Несвіт...
190.00 грн
Комплект плакатів з англійської мови 4 клас НОВА ПРОГРАМА
Список плакатів: 1. Holidays. 2. At the Shop. 3. Travelling. 4. School Subjects. Timetable. 5. Degrees of Comparisons of Adjectives. 6. There is / are… 7. City Map. 8. My House. Prepositions. 9. Numbers. 10. Time. 11. Present Simple. 12. Present Simple of ‘To Be’. 13. Present Continuous. 14. Present..
190.00 грн
Комплект плакатів з основ здоров'я 3 клас НОВА ПРОГРАМА
В комплекті 20 двосторонніх плакатів зі щильного паперу. ..
190.00 грн
Комплект плакатів з основ здоров'я 4 клас НОВА ПРОГРАМА
Список плакатів: 1. Складові здоров’я. 2. Чинники здоров’я. 3. Групи продуктів. 4. Рух і загартовування. 5. Зір, слух, постава. Здоров’я зубів та ясен. 7. Гігієна оселі. 8. Сім’я і здоров’я. 9. Умій сказати «Ні!». 10. Засоби комунікації і здоров’я. Вплив реклами. 11. Як поводитися під час пожежі. 12..
190.00 грн
Комплект плакатів Зарубіжна література Письменники 10-й клас
Комплект містить 12 плакатів (6 двосторонніх аркушів), на яких стисло представлено портрети письменників та їхні основні твори, що вивчаються в 10-му класі в курсі зарубіжної літератури. Можуть бути використані для оформлення класних куточків, шкільних стендів, під час проведення уроків та інших зах..
350.00 грн
Комплект плакатів Портрети фізиків
Комплект містить 12 повнокольорових портретів видатних українських гетьманів, та їх стислі біографічні відомості. Такий комплект стане справжньою прикрасою Вашого кабінету, і допоможе зробити уроки більш цікавими для школярів...
54.90 грн
Комплект плакатів Портрети хіміків
Комплект містить 12 повнокольорових портретів видатних хіміків, та їх стислі біографічні відомості. Такий комплект стане справжньою прикрасою Вашого кабінету, і допоможе зробити уроки більш цікавими для школярів. ..
Уточніть у менеджера
Комплект плакатів Природознавство 2 клас НОВА ПРОГРАМА
У комплекті 22 плаката , які допоможуть вчителю зробити уроки більш інформативними та наочними . У комплект входять такі плакати: 1 плоди та насіння , їх поширення , 2 Глобус - модель Землі , Земля і її форма , як виникає тінь , 3 Явища природи , 4 Рух планети Земля , 5 Термометр , 6 Горизонт , 7..
190.00 грн
Комплект плакатів Природознавство 3 клас НОВА ПРОГРАМА
Список плакатів: 1 Методи пізнання природи 2 Де міститься вода 3 Значення води 4 Охорона води 5 Значення повітря 6 Що забруднює повітря. Охорона повітря. 7 Корисні копалини. Грунти. 8 Використання корисних копалин 9 Склад грунту. Значення та охорона грунтів 10 Сонце вітер, вода — джерела енергії 11..
190.00 грн
Комплект плакатів Свята та видатні дати України
Комплект містить 12 яскравих плакатів, на яких стисло представлено інформацію щодо свят та видатних дат України (історичні довідки, цитати відомих людей, уривки літературних творів). Плакати можуть бути використані для оформлення класних куточків, учительської...
Уточніть у менеджера
Комплект плакатів Українська література Письменники 10-й клас
Комплект містить 12 плакатів (6 двосторонніх аркушів), на яких стисло представлено портрети письменників та їхні основні твори, що вивчаються в 10-му класі в курсі української літератури. Можуть бути використані для оформлення класних куточків, шкільних стендів, під час проведення уроків та інших за..
350.00 грн
Комплект плакатів Українські дитячі письменники
Комплект містить 12 повнокольорових портретів видатних фізиків, та їх стислі біографічні відомості. Такий комплект стане справжньою прикрасою Вашого кабінету, і допоможе зробити уроки більш цікавими для школярів. ..
110.00 грн
Комплект плакатів Українські письменники
Комплект містить 12 повнокольорових портретів видатних фізиків, та їх стислі біографічні відомості. Такий комплект стане справжньою прикрасою Вашого кабінету, і допоможе зробити уроки більш цікавими для школярів. ..
130.00 грн
Комплект плакатів Червона книга України ( методичка)
У комплекті чотири плаката. ..
100.00 грн
Оформлення інтер'єру школи

Візуальний супровід уроків - невід'ємна частина процесу навчання в школах і дошкільних установах. Найчастіше інтер'єр навчального класу навиває на дитину тугу і небажання що-небудь вивчати. Однотонні стіни, чорно-білі картинки, зелена дошка - все це заважає учневі сприймати інформацію, яку дає учитель. Інша ж справа, коли стіни кабінету прикрашені яскравими плакатами, портретами важливих людей, таблицями елементів та іншими демонстраційними матеріалами. Настінні «помічники» дають підказки на контрольних, підсвідомо відкладаються в пам'яті і прикрашають сірий клас яскравими плямами. В асортименті нашого інтернет-магазину http // sotniknig.com.ua ви знайдете плакати, демонстраційні картки, наочні посібники та комплекти таблиць для будь-якого предмета молодших і старших класів. Виконані з щільного паперу, якісно видрукувані в друкарні, ці плакати будуть служити не одному поколінню учнів і допоможуть вчителям піднести знання в найкращій формі.