Фільтр
 • Переплет
  0
  0
 • Пол
  0
 • Язык
  0
 • Класс
  0
  0
  0
  0
  0
 • Серия
  0
  0
 • Возраст
  0
 • Издательство
  0
  0
  0
Мова  Русский Українська

Набори портретів

Показати: Сортування:
Комплект плакатів Портрети фізиків
Комплект містить 12 повнокольорових портретів видатних українських гетьманів, та їх стислі біографічні відомості. Такий комплект стане справжньою прикрасою Вашого кабінету, і допоможе зробити уроки більш цікавими для школярів...
54.90 грн
Комплект плакатів Портрети хіміків
Комплект містить 12 повнокольорових портретів видатних хіміків, та їх стислі біографічні відомості. Такий комплект стане справжньою прикрасою Вашого кабінету, і допоможе зробити уроки більш цікавими для школярів. ..
Уточніть у менеджера
Комплект плакатів Українські дитячі письменники
Комплект містить 12 повнокольорових портретів видатних фізиків, та їх стислі біографічні відомості. Такий комплект стане справжньою прикрасою Вашого кабінету, і допоможе зробити уроки більш цікавими для школярів. ..
110.00 грн
Комплект плакатів Українські письменники
Комплект містить 12 повнокольорових портретів видатних фізиків, та їх стислі біографічні відомості. Такий комплект стане справжньою прикрасою Вашого кабінету, і допоможе зробити уроки більш цікавими для школярів. ..
130.00 грн
Портрет президента Порошенко П.О. (А3)
0..
5.00 грн
Світова література Портрети письменників 8 клас
Комплект портретів, який складається із 20 карток, сформовано відповідно до чинної програми із зарубіжної літератур для 12-річної школи. На картках представлені портрети зарубіжних письменників доби Античності, Середньовіччя та Відродження, як автентичні ( живописні та скульптурні ), так і умовні (..
Уточніть у менеджера
Світова література Портрети письменників 9 клас
Комплект портретів, який складається із 12 карток, сформовано відповідно до чинної програми із зарубіжної літератур для 12-річної школи. На картках представлені живописні та графічні портрети зарубіжних письменників, творчість яких вивчається в 9 класі. Для вчителів зарубіжної літератури. ..
Уточніть у менеджера
Комплект плакатів Портрети видатних діячів України
Комплект містить 12 повнокольорових портретів видатних українських діячів, та їх стислі біографічні відомості. Такий комплект стане справжньою прикрасою Вашого кабінету, і допоможе зробити уроки більш цікавими для школярів. ..
Комплект плакатів Портрети гетьманів України
Комплект містить 12 повнокольорових портретів видатних гетьманів, та їх стислі біографічні відомості. Такий комплект стане справжньою прикрасою Вашого кабінету, і допоможе зробити уроки більш цікавими для школярів. ..
Комплект плакатів Портрети зарубіжних письменників ХХ ст.
Комплект містить 12 повнокольорових портретів зарубіжних письменників ХХ ст. та їх стислі біографічні відомості. Такий комплект стане справжньою прикрасою Вашого кабінету, і допоможе зробити уроки більш цікавими для школярів. ..
Комплект плакатів Портрети математиків
Комплект містить 12 повнокольорових портретів видатних математиків та їх стислі біографічні відомості. Такий комплект стане справжньою прикрасою Вашого кабінету, і допоможе зробити уроки більш цікавими для школярів. ..
Світова література Портрети письменників 10 клас
Комплект портретів, який складається із 12 карток, сформовано відповідно до чинної програми зі світової літератури. На картках представлено живописні, графічні та фотопортети зарубіжних письменників, творчість яких вивчають у 10 класі. Для вчителів світової літератури. ..
Світова література Портрети письменників 7 клас
Комплект портретів, який складається із 20 карток, сформовано відповідно до чинної програми із зарубіжної літератур для 12-річної школи. На картках представлені живописні та графічні портрети зарубіжних письменників, твори яких вивчається в 7 класі. Для вчителів зарубіжної літератури. ..
Набори портретів