Мова  Русский Українська

Підручники і посібники

Видавництво «Підручники і посібники» з 1996 року забезпечує вчителів якісної і сучасної методичною літературою. Також нещодавно видавництво почало освоювати новий напрямок - книги на CD-дисках. Велика розмаїтість літератури та її незмінна якість допомагають «Підручнікам и Посібнікам» займати провідне місце серед видавництв України.

Показати: Сортування:
1000 запитань і відповідей про Україну у форматі інтелектуального змагання «Своя гра»
Збірник налічує 1000 запитань і відповідей, що стосуються української історії, геометрії, географії, мистецтва, спорту та деяких інших галузей знань. Видання запрошує усіх читачів до притягальної, в хорошому сенсі слова азартної, інтелектуальної гри, що стане цікавим різновидом організації дозвілля ..
13.00 грн
150 тестових завдань з англійської мови
Посібник містить різноманітні тестові завдання, які передбачають розуміння англійських прислів’їв, приказок, образних порівнянь, ідіом та їхніх українських паралелей. Його можна використовувати для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання, поточного, підсумкового контролю навчальних досягнен..
13.00 грн
20 Steps to Reading Вчимося читати англійською мовою Рівень 1
У навчальному посібнику 20 Steps to Resding реалізовано сучасні підходи для ефективного навчання читання англійською мовою молодших школярів. Посібник містить тренувальні вправи, спрямовані на успішне формування компетенції в читанні англійською мовою шляхом покрокового вивчення двадцяти голосних зв..
Уточніть у менеджера
200 усних тем з англійської мови
Даний посібник містить 160 тем, які можуть слугувати інформативною основою для розмовних тем у межах шкільної програми. Посібник призначений для абітурієнтів, учнів старших класів загальноосвітніх шкіл, усіх типів гімназій та ліцеїв, студентів вищих навчальних закладів, а також для усіх, хто самост..
40.00 грн
200 усних тем з німецької мови
Посібник містить 200 усних розмовних тем, які можна використовувати під час вивчення німецької мови. Теми, запропоновані в посібнику, відповідають Програмі вивчення німецької мови в навчальних закладах України. Посібник призначений для учнів старших класів загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, аб..
40.00 грн
40 варіантів контрольних робіт для ДПА з математики 4 клас 2015
Посібник складено відповідно до вимог чинної програми з математики для 1–4 класів, «Системи контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи» й підручників з математики. Він містить 40 варіантів контрольних робіт для проведення ДПА з математики. Для вчителів початкових класів. ..
Уточніть у менеджера
40 варіантів контрольних робіт для ДПА з української мови 4 клас 2015
Посібник складено відповідно до вимог чинної програми з української мови для 1–4 класів (для шкіл з українською мовою навчання), «Системи контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи» й підручників з української мови. Він містить 40 варіантів контрольних робіт для проведення..
Уточніть у менеджера
40 варіантів контрольних робіт для ДПА з читання 4 клас 2015
Посібник складено відповідно до вимог чинної програми з читання для 1–4 класів (для шкіл з українською мовою навчання), «Системи контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи» й підручників з читання. Він містить 40 варіантів контрольних робіт для проведення ДПА з читання. Дл..
Уточніть у менеджера
5000 прислів’їв та приказок
Пропонована збірка містить 5 000 українських народних прислів'їв та приказок, упорядкованих відповідно до тем «Природа», «Господарська діяльність людини», «Взаємини між людьми», «Недоліки та вади людини» і «Прислів'я та приказки на різні ..
45.00 грн
600 запитань і відповідей про Україну у форматі інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?»
Збірник налічує 600 запитань і відповідей з поясненням, що стосуються української історії, географії та інших наук, літератури, мистецтва, спорту, фольклору тощо. Видання запрошує всіх читачів до захопливої інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?», яка є цікавим різновидом організації дозвілля школярів, ..
13.00 грн
English Reader Книга для читання англійською мовою 10 клас
Книга для домашнього читання англійською мовою містить оповідання сучасного американського письменника Роберта Натана «Long after summer». Посібник допоможе сформувати в учнів навички читання англійською мовою. Повторюваність англійської лексики та граматичних конструкцій сприятиме формуванню сталих..
18.00 грн
English Reader Книга для читання англійською мовою 9 клас
Книга для домашнього читання англійською мовою містить оповідання шотландського письменника Роберта Балантайна «Кораловий острів». Посібник допоможе сформувати в учнів навички читання англійською мовою. Повторюваність англійської лексики та граматичних конструкцій сприятиме формуванню сталих лексичн..
20.00 грн
English Reader Книга для читання англійською мовою 2 клас НОВА ПРОГРАМА
Книжка містить тексти, які будуть формувати навички читання на початковому рівні. Вправи дадуть учням змогу не лише засвоїти граматичні явища англійської мови, а й розвинути їхні творчі здібності. Книжка яскраво ілюстрована, містить вірші, загадки, зміст яких пов'язаний з тематикою текстів. Для ..
18.00 грн
English Reader Книга для читання англійською мовою 3 клас НОВА ПРОГРАМА
Книга містить казки, оповідання, адаптовані тексти для формування навичок читання на початковому рівні. Вправи дадуть учням змогу не лише засвоїти граматичні явища англійської мови, а й розвинути творчі здібності. Книга яскраво ілюстрована, містить вірші, загадки, ребуси, прислів’я. зміст яких..
19.00 грн
English reader книга для читання англійською мовою 4 клас НОВА ПРОГРАМА
У книзі для школярів молодших класів запропоновано 11 текстів. Після кожного тексту є завдання та контрольні питання. Також у книзі є вірши, ребуси та словничок незрозумілих слів. ..
19.00 грн
English Reader Книга для читання англійською мовою 5 клас НОВА ПРОГРАМА
В книзі пропонується 15 казок та оповідань, а також вірши, загадки, котрі допоможуть школярам удосконалити навички читання, поповнити словниковий запас. ..
25.00 грн
English Reader Книга для читання англійською мовою 7 клас НОВА ПРОГРАМА
Книга для домашнього читання англійською мовою містить 15 текстів, а також вірші, загадки, прислів’я для формування навичок читання на середньому рівні. Вправи систематизовані за рубриками, що сприяє кращому розумінню тексту, засвоєнню складних граматичних явищ англійської мови, розвитку творчих зді..
25.00 грн
English Reader Книга для читання англійською мовою 8 клас НОВА ПРОГРАМА
Книга містить 11 текстів для формування навичок читання на середньому рівні. Вправи систематизовано за рубриками, що сприяє кращому розумінню тексту, засвоєнню складних граматичних явищ англійської мови, розвитку творчих здібностей учнів. У книжці також подано словник нової лексики, список прислів’ї..
25.00 грн
English reader Книга для чтения на англыйском языке 6 клас НОВА ПРОГРАМА
В збірник ввійшли вірші, загадки і 15 казок англійською мовю для читання учнями на уроках або вдома. Також на сторінках книги є словничок з новими словами та творчі завдання, які сприятимуть навчанню і кращому закріпленню матеріалу. ..
25.00 грн
Fun with Rhymes Вірші, римівки, лічилки, пісні, ігри 1 клас
Посібник пропонує добірку віршів, римівок, лічилок, пісень та ігор англійською мовою. Матеріал дібрано відповідно до вимог чинної програми з англійської мови для учнів 1 класу загальноосвітніх та спеціалізованих шкіл. Посібник можна використовувати як додаток до діючих підручників. Для дітей, батькі..
18.00 грн
Fun with Rhymes Римівки, вірші, пісні. 2 клас
0..
16.00 грн
Great Britain: Geography, History, Language
У посібнику «Велика Британія: географія, історія, мова » стисло викладено основні історичні події, які відбуваються у Великій Британії з найдавніших часів досі та подано відомості про географію країни. Опис історичних подій кожного періоду завершується фактами з історії розвитку мови, як..
Уточніть у менеджера
Kids Learn English Вчать англійську малюки
Посібник «Kids Learn English» містить просто англійські слова та розмовні структури. Матеріал дібрано відповідно до тем, які одають дітям основні відомості про навколишній світ. Використання ілюстрацій та ігрових елементів сприяє підвищенню мотивації та спонукає до легкого та невимушеног..
28.00 грн
Mon vocabulaire franсais Мій словник з французької мови 5–9 класи
Зошит із друкованою основою призначений для ведення індивідуального словника, до якого учень вписує вивчені французькі слова та їх переклад українською мовою. Зошит містить словник, складений відповідно до чинної програми з вивчення французької мови в основній школі. Словник охоплює передбачений про..
18.00 грн
My English Vocabulary Мій словник з англійської мови (дівч)
Зошит з друкованою основою призначений для ведення індивідуального словника, до якого учень вписує вивчені англійські слова, їх транскрипцію та український переклад...
10.00 грн
My English Vocabulary Мій словник з англійської мови (хлоп)
Зошит з друкованою основою призначений для ведення індивідуального словника, до якого учень вписує вивчені англійські слова, їх транскрипцію та український переклад...
10.00 грн
Start with English Part II Частина І + диск
Навчальний посібник призначений для навчання англійської мови учнів 6-9 років. Він складається із десяти тем-розділів. Кожен розділ містить малюнки до теми, ілюстровані мікротексти, діалоги, адаптовані казки, рисівки, вірші та пісні. На компакт-диску представлена комп’ютерна програма з комплексом вп..
60.00 грн
Start with English Part II Частина ІІ + диск
Навчальний посібник призначений для навчання англійської мови учнів 6-9 років. Він складається із десяти тем-розділів. Кожен розділ містить малюнки до теми, ілюстровані мікротексти, діалоги, адаптовані казки, рисівки, вірші та пісні. На компакт-диску представлена комп’ютерна програма з комплексом вп..
60.00 грн
The USA: Geography, History, Language
У посібнику подано географічні відомості про Сполучені Штати Америки, стисло викладено основні історичні події, що відбулися в Америці з найдавніших часів і досі та наведено відомості про етапи розвитку мови, які дозволяють простежити її трансформацію. Книга адресована студентам, які опановують англ..
28.00 грн
«Жива душа поетова святая...». Сценарії виховних заходів, присвячених життю і творчості Т. Шевченка
За допомогою цієї збірки сценаріїв вчитель зможе провести позакласні заходи присвячені шевченківським дням у школі, також використовувати сценарії можна і при проведенні уроків з української літератури...
15.00 грн