Фільтр
 • Переплет
  0
  0
  0
 • Пол
  0
 • Язык
  0
 • Класс
  0
  0
 • Серия
  0
  0
  0
  0
 • Возраст
  0
 • Издательство
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
Мова  Русский Українська

Підготовка до ЗНО

Виберіть підкатегорію

Показати: Сортування:
Англійська мова Збірник тестових завдань (Абетка)
Посібник укладено відповідно до чинних програм для загальноосвітніх начальних закладів з англійської мови, затверджених Міністерством освіти та нау­ки України та переліку тем, які увійшли до програми зовнішнього оцінювання з англійської мови. У посібнику подано тренувальні тести з 30 сфер тематичног..
110.00 грн
Англійська мова Комплексний довідник 2013
У комплексному довіднику з англійської мови ретельно враховано нові вимоги ЗНО 2013 року. Зокрема, створено розділ «Writing», який допоможе учням підготуватися до завдання з розгорнутою відповіддю. Цей вид завдань може викликати певні труднощі в учнів, тому що в ньому потрібно створити власне вислов..
45.00 грн
Англійська мова Комплексні тести 20 варіантів
Цей посібник стане в пригоді випускникам загальноосвітніх навчальних закладів, абітурієнтам і всім, хто бажає якісно підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови. Видання містить 20 комплексних тестів, зміст яких відповідає програмі ЗНО з англійської мови, бланки відповідей..
100.00 грн
Англійська мова Тестові завдання
Посібник містить 6 тренувальних розділів для вдосконалення лексичних та граматичних навичок: правил використання синонімів, фразеологізмів, часових форм дієслова у контексті, написання творчих письмових робіт. Тренувальні вправи допоможуть абітурієнтам перевірити свій рівень володіння мовою. Посібни..
75.00 грн
Англійська мова Типові тестові завдання 2018 (Навчальна книга Богдан)
У посібнику запропоновано завдання для перевірки рівня засвоєння лексичного та граматичного мінімуму і підготовки старшокласників до зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови. Для учнів загальноосвітніх навчальних закладів, учителів, батьків...
43.00 грн
Біологія Експрес-підготовка 2017
Книга відповідає програмі ЗНО 2017...
Уточніть у менеджера
Біологія Збірник тестових завдань 2018
Посібник допоможе учням, які прагнуть стати студентами вищих навчальних закладів, ґрунтовно підготуватись до незалежного зовнішнього оцінювання з біології. Для вчителів біології, старшокласників, учнів гімназій, ліцеїв, училищ, абітурієнтів...
65.00 грн
Біологія Комплексне видання 2017 (Літера)
Книга містить: довідник з біології, зразки заповнення бланка відповідей, тести різних рівнів складності та відповіді до них...
Уточніть у менеджера
Біологія Комплексне видання 2018
0..
110.00 грн
Біологія Типові тестові завдання 2018
0..
30.00 грн
Географія Збірник тестових завдань 2018
Посібник допоможе учням, які прагнуть стати студентами вищих навчальних закладів, грунтовно підготуватись до незалежного зовнішнього оцінювання та іспитів з географії. Для вчителів географії, старшокласників, учнів гімназій, ліцеїв, училищ, абітурієнтів..
65.00 грн
Географія Комплексна підготовка 2018 (ПіП)
Посібник містить теоретичний матеріал, а також тестові завдання різного ступеня складності. Зміст матеріалів відповідає вимогам чинної програми зовнішнього незалежного оцінювання та чинних навчальних програм з географії. Для абітурієнтів, учнів 11 класу, вчителів географії...
105.00 грн
Географія Комплексне видання 2018 ( Навчальна книга Богдан)
Тестові завдання посібника розроблено за зразком матеріалів зовнішнього незалежного оцінювання з географії. Завдання подані відповідно до чинної програми з географії та програмних вимог зовнішнього незалежного оцінювання з географії. Структура посібника дозволяє ефективно користуватисяним самостійно..
109.00 грн
Географія Комплексне видання 2018 (Літера)
0..
110.00 грн
Географія Типові тестові завдання 2018
0..
30.00 грн
Експрес-підготовка до ЗНО Математика (АССА)
Експрес-курс підготовки в таблицях і схемах — незамінний помічник випускника школи, який готується до складання зовнішнього незалежного оцінювання. Посібник містить теоретичні відомості з усіх тем, які перевіряють на ЗНО з математики. «Експрес-підготовка» — це можливість опрацювати величезний обсяг..
85.00 грн
Експрес-підготовка до ЗНО Українська мова та література
Експрес-курс підготовки в таблицях і схемах — незамінний помічник випускника школи чи коледжу, який складає зовнішнє незалежне оцінювання у 2018 році. Посібник містить теоретичні відомості з усіх тем, які перевіряють на ЗНО з української мови та літератури. «Експрес-підготовка» — це можливість опра..
85.00 грн
Електронний тренажер Біологія Готуємось до ЗНО
Електронний тренажер «Готуємось до ЗНО» — це 600 унікальних завдань, щодо допоможуть учневі ретельно підготуватись до ЗНО. Диск має дві частини. Перша — для відпрацювання знань та навичок. Завдання розміщено за темами. Учень може повторювати всі по черзі або обирати окремі теми, рівень опанування..
75.00 грн
Електронний тренажер Хімія Готуємось до ЗНО
Електронний тренажер «Готуємось до ЗНО» — це 600 унікальних завдань, щодо допоможуть учневі ретельно підготуватись до ЗНО. Диск має дві частини. Перша — для відпрацювання знань та навичок. Завдання розміщено за темами. Учень може повторювати всі по черзі або обирати окремі теми, рівень опанування..
75.00 грн
Електронний тренажер Історія України Готуємось до ЗНО
Електронний тренажер «Готуємось до ЗНО» — це 600 унікальних завдань, щодо допоможуть учневі ретельно підготуватись до ЗНО. Диск має дві частини. Перша — для відпрацювання знань та навичок. Завдання розміщено за темами. Учень може повторювати всі по черзі або обирати окремі теми, рівень опанування..
Уточніть у менеджера
Математика Експрес-підготовка 2017
Книга відповідає програмі ЗНО 2017...
Уточніть у менеджера
Математика Збірник тестових завдань 2018
Посібник призначений для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. Тестові завдання складено відповідно до чинної програми з математики для середньої загальноосвітньої школи та програми ЗНО. Для старшокласників, вступників до вищих навчальних закладів, учителів та всіх, хто цікавиться матема..
65.00 грн
Математика Комплексне видання 2017 (Літера)
Книга містить: довідник з математики, зразки заповнення бланка відповідей, 18 тестів різних рівнів складності та відповіді до них...
Уточніть у менеджера
Математика Комплексне видання 2018 (Літера)
0..
110.00 грн
Математика Комплексний довідник 2013
Повний курс математики. Математика у схемах і таблицях. ЗНО Тренувальні вправи. Містить такі рубрики, як «Це треба знати!», «Самовчитель», «Перевір себе». У рубриці «Це треба знати!» наведено основні теоретичні відомості з певної теми, подані у формі конспекту, схем, графіків тощо. Матеріал рубрики ..
Уточніть у менеджера
Математика Типові тестові завдання 2018
0..
30.00 грн
Математика Тренажер 2017 (Літера)
Відповідає програмі ЗНО 2017..
Уточніть у менеджера
Математика Тренажер для підготовки до ЗНО
Посібник містить тренувальні тестові завдання з математики різних рівнів складності для ефективної підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання, зразки бланків відповідей і відповіді до завдань. Зміст матеріалів відповідає вимогам чинної програми зовнішнього незалежного оцінювання з математики. ..
45.00 грн
Німецька мова Комплексна підготовка 2018
У посібнику подано завдання для перевірки основних видів мовленнєвої діяльності, які можна використати в підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) з німецької мови. Посібник призначений для учнів старших класів, абітурієнтів, студентів, учителів, а також для всіх, хто вивчає німецьку мо..
105.00 грн
Німецька мова Комплексне видання 2018
Пропоноване видання допоможе учням, які прагнуть стати студентами вищих навчальних закладів, ґрунтовно підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання та іспитів з німецької мови. Посібник містить теоретичний матеріал, ретельно дібрані тексти із завданнями для перевірки рівня засвоєння лексики т..
112.00 грн
Підготовка до ЗНО - важливий підсумок шкільного навчання. Зовнішнє незалежне оцінювання - іспити що оцінюють ступінь готовності учнів для вступу та подальшого навчання в українських ВУЗах. Результати цих іспитів вважаються достатньою підставою для зарахування абітурієнта до вищих навчальних закладів. Мета ЗНО - визначення рівня знань вступників у виші та реалізувати право кожного на якісну вищу освіту.
У 2015 році для всіх випускників загальноосвітніх шкіл, незалежно від бажання продовжувати подальше отримання освіти, ЗНО є обов'язковим. Від результатів складання іспиту залежить майбутнє абітурієнта.

Підготовка до ЗНО, завдання та тести

Для успішного проходження ЗНО треба вміти контролювати час, концентрувати увагу, мати гарний психологічний стан та чітку стратегію. Але найголовніше – знання. Систематизувати та закріпити підготовку до їх тестовими завданнями допоможуть зібрані у цьому розділі посібники та тренажери для складання ЗНО 2015. 
Підручники для підготовки до ЗНО зібрали теоретичні матеріали та тестові завдання, які охоплюють усі розділи відповідних шкільних курсів та надають можливість перевірити рівень знань, знайти слабкі місця та краще підготуватись до нелегких іспитів.

ЗНО - книги для підготовки

Всі матеріали складено згідно затверджених програм загальноосвітніх навчальних закладів відповідних предметах. Дані інформаційні та практичні матеріали дають змогу самостійно підготуватися іспитів та заповнити прогалини своїх знаннь.