Фільтр
 • Переплет
  0
  0
  0
 • Пол
  0
 • Язык
  0
 • Класс
  0
  0
 • Серия
  0
  0
  0
  0
 • Возраст
  0
 • Издательство
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
Мова  Русский Українська

Підготовка до ЗНО

Виберіть підкатегорію

Показати: Сортування:
Англійська мова Комплексна підготовка 2017 (Підручники і посібники)
Посібник містить теоретичний матеріал, тренувальні вправи й тестові завдання. Зміст матеріалів відповідає чинній програмі з англійської мови для середньої загальноосвітньої школи та програмі ЗНО. Для учнів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, гімназій, абітурієнтів, студентів, учителів і широкого кола люд..
95.00 грн
Англійська мова Комплексне видання 2017 (Літера)
Книга містить: довідник з англійської мови, зразки заповнення бланка відповідей, тести різних рівнів складності та відповіді до них...
95.00 грн
Англійська мова Комплексний довідник 2013
У комплексному довіднику з англійської мови ретельно враховано нові вимоги ЗНО 2013 року. Зокрема, створено розділ «Writing», який допоможе учням підготуватися до завдання з розгорнутою відповіддю. Цей вид завдань може викликати певні труднощі в учнів, тому що в ньому потрібно створити власне вислов..
Уточніть у менеджера
Біологія Експрес-підготовка 2017
Книга відповідає програмі ЗНО 2017...
50.00 грн
Біологія Комплексна підготовка 2017 (Підручники і посібники)
У посібнику вміщено довідковий матеріал з тренувальними тестами та запитаннями до кожного розділу, приклади розв’язання задач з біології, сертифікаційну роботу з біології (тестовий зошит 12) зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року, виконання якої дасть змогу учням самостійно перевірити свій рів..
95.00 грн
Біологія Комплексне видання 2017 (Літера)
Книга містить: довідник з біології, зразки заповнення бланка відповідей, тести різних рівнів складності та відповіді до них...
95.00 грн
Біологія Комплексний довідник 2013
Матеріал посібника охоплює основні розділи і теми шкільних курсів біології: біохімії клітини, ембріології, розмноження та індивідуального розвитку оргаізмів, генетики, мікробіології, ботаніки, мікології, зоології, біології людини, екології, вчення про біосферу, еволюції. Перший розділ посібника міст..
Уточніть у менеджера
Всесвітня історія Комплексний довідник 2013
У посібниках зібрано усі основні розділи з шкільних курсів фізики, хімії, математики, історії України, біології та географії. Теоретичний матеріал, поданий у посібниках, цілком відповідає чинній 12-річній шкільній програмі, затвердженій Міністерством освіти і науки України. Комплексні довідники стан..
Уточніть у менеджера
Електронний тренажер Біологія Готуємось до ЗНО
Електронний тренажер «Готуємось до ЗНО» — це 600 унікальних завдань, щодо допоможуть учневі ретельно підготуватись до ЗНО. Диск має дві частини. Перша — для відпрацювання знань та навичок. Завдання розміщено за темами. Учень може повторювати всі по черзі або обирати окремі теми, рівень опанування..
75.00 грн
Електронний тренажер Хімія Готуємось до ЗНО
Електронний тренажер «Готуємось до ЗНО» — це 600 унікальних завдань, щодо допоможуть учневі ретельно підготуватись до ЗНО. Диск має дві частини. Перша — для відпрацювання знань та навичок. Завдання розміщено за темами. Учень може повторювати всі по черзі або обирати окремі теми, рівень опанування..
75.00 грн
Електронний тренажер Історія України Готуємось до ЗНО
Електронний тренажер «Готуємось до ЗНО» — це 600 унікальних завдань, щодо допоможуть учневі ретельно підготуватись до ЗНО. Диск має дві частини. Перша — для відпрацювання знань та навичок. Завдання розміщено за темами. Учень може повторювати всі по черзі або обирати окремі теми, рівень опанування..
Уточніть у менеджера
Математика Експрес-підготовка 2017
Книга відповідає програмі ЗНО 2017...
50.00 грн
Математика Комплексна підготовка 2017 (Підручники і посібники)
Посібник містить теоретичний матеріал, а також тестові завдання різних рівнів складності з усіх тем шкільного курсу математики. Зміст матеріалів відповідає вимогам чинної програми та чинних навчальних програм з математики. Для абітурієнтів, учнів 11 класу, учителів математики...
95.00 грн
Математика Комплексне видання 2017 (Літера)
Книга містить: довідник з математики, зразки заповнення бланка відповідей, 18 тестів різних рівнів складності та відповіді до них...
95.00 грн
Математика Комплексний довідник 2013
Повний курс математики. Математика у схемах і таблицях. ЗНО Тренувальні вправи. Містить такі рубрики, як «Це треба знати!», «Самовчитель», «Перевір себе». У рубриці «Це треба знати!» наведено основні теоретичні відомості з певної теми, подані у формі конспекту, схем, графіків тощо. Матеріал рубрики ..
Уточніть у менеджера
Математика Тренажер 2017 (Літера)
Відповідає програмі ЗНО 2017..
45.00 грн
Математика Тренажер для підготовки до ЗНО
Посібник містить тренувальні тестові завдання з математики різних рівнів складності для ефективної підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання, зразки бланків відповідей і відповіді до завдань. Зміст матеріалів відповідає вимогам чинної програми зовнішнього незалежного оцінювання з математики. ..
Уточніть у менеджера
Німецька мова Універсальне видання 2016
Пропоноване видання допоможе учням, які прагнуть стати студентами вищих навчальних закладів, ґрунтовно підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання та іспитів з німецької мови. Посібник містить теоретичний матеріал, ретельно дібрані тексти із завданнями для перевірки рівня засвоєння лексики т..
88.00 грн
Типові тестові завдання Англійська мова 2017 (Літера)
Тестові завдання складено відповідно до чинної програми з англійської мови для середньої загальноосвітньої школи та програми ЗНО з української мови...
40.00 грн
Типові тестові завдання Історія України 2017 (Літера)
Тестові завдання складено відповідно до чинної програми з української мови для середньої загальноосвітньої школи та програми ЗНО з української мови...
30.00 грн
Українська література Хрестоматія для підготовки до ЗНО 2017
В книгу ввійшли твори, які рекомендовані для підготовки до ЗНО з української літератури. Також у книзі є стисла інформація про письменників...
95.00 грн
Українська мова Комплексна підготовка 2017 (Підручники і посібники)
Посібник призначений для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання та ДПА з української мови. Він складений відповідно до чинної програми з української мови для середньої загальноосвітньої школи та програми ЗНО. Для старшокласників, вступників до вищих навчальних закладів, учителів та всіх, х..
95.00 грн
Українська мова Комплексне видання 2017 (Літера)
Книга містить: довідник, зразки заповнення бланка відповідей, тести різних рівнів складності та відповіді до них...
95.00 грн
Українська мова та література Експрес-підготовка 2017
Книга відповідає програмі ЗНО 2017...
50.00 грн
Українська мова та література Збірник завдань Частина ІІ 2017
Ця книга допоможе підготуватися до ЗНО з української мови та літератури. Книга схвалена Мін Освіти України..
55.00 грн
Українська мова та література Комплексний довідник 2013
Повний курс української мови.  Повний курс української літератури.  Правопис у схемах та таблицях.  Правила написання твору, власного висловлювання.  ЗНО тренувальні вправи. 2013. Профільний рівень. На відміну від більшості аналогічних видань, це видання містить вичерпну інформацію шкільного курсу в..
Уточніть у менеджера
Фізика Експрес-підготовка 2017
Книга відповідає програмі ЗНО 2017. ..
50.00 грн
Фізика Комплексна підготовка 2017 (Підручники і посібники)
Посібник містить довідковий матеріал, тестові завдання та задачі різних рівнів складності з фізики. Зміст матеріалів відповідає вимогам чинної Програми зовнішнього незалежного оцінювання та чинних навчальних програм з фізики. Для абітурієнтів, учнів 11 класу, учителів фізики..
95.00 грн
Фізика Комплексне видання 2017 (Літера)
Книга містить: теоретичні відомості, зразки заповнення бланка відповідей, тести різних рівнів складності та відповіді до них...
95.00 грн
Фізика Комплексний довідник 2013
Як і в посібнику з математики, у теоретичному розділі з фізики також подано рубрики «Це треба знати!», «Самовчитель», «Перевір себе». Додатково створено новий розділ «Алгоритм розв’язування задач із фізики». У цьому розділі подано алгоритми та приклади розв’язування задач за всіма розділами шкільної..
Уточніть у менеджера
Підготовка до ЗНО - важливий підсумок шкільного навчання. Зовнішнє незалежне оцінювання - іспити що оцінюють ступінь готовності учнів для вступу та подальшого навчання в українських ВУЗах. Результати цих іспитів вважаються достатньою підставою для зарахування абітурієнта до вищих навчальних закладів. Мета ЗНО - визначення рівня знань вступників у виші та реалізувати право кожного на якісну вищу освіту.
У 2015 році для всіх випускників загальноосвітніх шкіл, незалежно від бажання продовжувати подальше отримання освіти, ЗНО є обов'язковим. Від результатів складання іспиту залежить майбутнє абітурієнта.

Підготовка до ЗНО, завдання та тести

Для успішного проходження ЗНО треба вміти контролювати час, концентрувати увагу, мати гарний психологічний стан та чітку стратегію. Але найголовніше – знання. Систематизувати та закріпити підготовку до їх тестовими завданнями допоможуть зібрані у цьому розділі посібники та тренажери для складання ЗНО 2015. 
Підручники для підготовки до ЗНО зібрали теоретичні матеріали та тестові завдання, які охоплюють усі розділи відповідних шкільних курсів та надають можливість перевірити рівень знань, знайти слабкі місця та краще підготуватись до нелегких іспитів.

ЗНО - книги для підготовки

Всі матеріали складено згідно затверджених програм загальноосвітніх навчальних закладів відповідних предметах. Дані інформаційні та практичні матеріали дають змогу самостійно підготуватися іспитів та заповнити прогалини своїх знаннь.