Фільтр
 • Переплет
  0
 • Пол
  0
 • Язык
  0
 • Класс
  0
  0
 • Серия
  0
  0
  0
 • Возраст
  0
 • Издательство
  0
  0
  0
Мова  Русский Українська

Англійська мова

Показати: Сортування:
Англійська мова Комплексна підготовка 2017 (Підручники і посібники)
Посібник містить теоретичний матеріал, тренувальні вправи й тестові завдання. Зміст матеріалів відповідає чинній програмі з англійської мови для середньої загальноосвітньої школи та програмі ЗНО. Для учнів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, гімназій, абітурієнтів, студентів, учителів і широкого кола люд..
95.00 грн
Англійська мова Комплексне видання 2017 (Літера)
Книга містить: довідник з англійської мови, зразки заповнення бланка відповідей, тести різних рівнів складності та відповіді до них...
95.00 грн
Англійська мова Комплексний довідник 2013
У комплексному довіднику з англійської мови ретельно враховано нові вимоги ЗНО 2013 року. Зокрема, створено розділ «Writing», який допоможе учням підготуватися до завдання з розгорнутою відповіддю. Цей вид завдань може викликати певні труднощі в учнів, тому що в ньому потрібно створити власне вислов..
Уточніть у менеджера
Біологія Комплексний довідник 2013
Матеріал посібника охоплює основні розділи і теми шкільних курсів біології: біохімії клітини, ембріології, розмноження та індивідуального розвитку оргаізмів, генетики, мікробіології, ботаніки, мікології, зоології, біології людини, екології, вчення про біосферу, еволюції. Перший розділ посібника міст..
Уточніть у менеджера
Типові тестові завдання Англійська мова 2017 (Літера)
Тестові завдання складено відповідно до чинної програми з англійської мови для середньої загальноосвітньої школи та програми ЗНО з української мови...
40.00 грн
Англійська мова Збірник тестових завдань для підготовки до ЗНО 2015
Найповніший за обсягом та видами мовленнєвої діяльності посібник містить різноманітні тестові завдання, які можна використати для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання, поточного, підсумкового контролю навчальних досягнень учнів та самостійної роботи. Для учнів загальноосвітніх шкіл, ліце..
Англійська мова Комплексна підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання 2015
Посібник містить теоретичний матеріал, тренувальні вправи й тестові завдання. Зміст матеріалів відповідає чинній програмі з англійської мови для середньої загальноосвітньої школи та програми ЗНО. Для учнів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, гімназій, абітурієнтів, студентів, учителів і широкого кола ..
Англійська мова Міні-довідник для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання 2015
Міні-довідник з англійської мови складається із чотирьох розділів: фонетика, лексика, граматика, орфографія та пунктуація. Посібник призначений для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. Для учнів загальноосвітніх шкіл, гімназій, абітурієнтів, студентів, учителів і широкого кола людей, як..

Англійська мова, підготовка до ЗНО

Англійська мова – мова, що полегшує спілкування та розуміння між представниками різних країн світу та стала (неофіційно) універсальною міжнародною мовою. Якщо ви мрієте здобути професію, яка передбачає спілкування на міжнародному рівні, багато подорожей по світу , в нагоді буде знання іноземної мови. Тож, якщо обраний навчальний заклад вимагає наявність сертифікату ЗНО з англійської мови, важливо добре підготуватися до іспитів. Для цього потрібен буде якісний підготовчий матеріал та ретельне вивчення предмету. Адже, як всім відомо, для досягнення найкращого результату потрібно добре тренуватись. Але ще майбутньому студенту треба не лише знати предмет на відмінно, а й розуміти структуру тесту.
В цьому розділі нами підпбрані та представлені методичні матеріали для основної підготовки до ЗНО з англійської мови. За основу теоретичного матеріалу взята програма загальноосвітніх закладів (лексика, граматика, орфографія, фонетика, пунктуація) та відповідає вимогам незалежного тестування. Також посібники та інші матеріали для підготовки до ЗНО «Англійська мова» містять завдання та тести, що дадуть змогу самостійно підготуватись до іспиту, виявити прогалини в знаннях та покращити свої результати. Адже якомога вищий бал надає більш широкий вибір факультетів, які чекають на гарних студентів.