Фільтр
 • Переплет
  0
 • Пол
  0
 • Язык
  0
 • Класс
  0
  0
 • Серия
  0
  0
  0
 • Возраст
  0
 • Издательство
  0
  0
  0
  0
  0
  0
Мова  Русский Українська

Англійська мова

Показати: Сортування:
Англійська мова Збірник тестових завдань (Абетка)
Посібник укладено відповідно до чинних програм для загальноосвітніх начальних закладів з англійської мови, затверджених Міністерством освіти та нау­ки України та переліку тем, які увійшли до програми зовнішнього оцінювання з англійської мови. У посібнику подано тренувальні тести з 30 сфер тематичног..
110.00 грн
Англійська мова Комплексний довідник 2013
У комплексному довіднику з англійської мови ретельно враховано нові вимоги ЗНО 2013 року. Зокрема, створено розділ «Writing», який допоможе учням підготуватися до завдання з розгорнутою відповіддю. Цей вид завдань може викликати певні труднощі в учнів, тому що в ньому потрібно створити власне вислов..
45.00 грн
Англійська мова Комплексні тести 20 варіантів
Цей посібник стане в пригоді випускникам загальноосвітніх навчальних закладів, абітурієнтам і всім, хто бажає якісно підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови. Видання містить 20 комплексних тестів, зміст яких відповідає програмі ЗНО з англійської мови, бланки відповідей..
100.00 грн
Англійська мова Тестові завдання
Посібник містить 6 тренувальних розділів для вдосконалення лексичних та граматичних навичок: правил використання синонімів, фразеологізмів, часових форм дієслова у контексті, написання творчих письмових робіт. Тренувальні вправи допоможуть абітурієнтам перевірити свій рівень володіння мовою. Посібни..
75.00 грн
Англійська мова Типові тестові завдання 2018 (Навчальна книга Богдан)
У посібнику запропоновано завдання для перевірки рівня засвоєння лексичного та граматичного мінімуму і підготовки старшокласників до зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови. Для учнів загальноосвітніх навчальних закладів, учителів, батьків...
43.00 грн
Англійська мова Комплексна підготовка 2018 (ПіП)
Посібник містить теоретичний матеріал, тренувальні вправи й тестові завдання. Зміст матеріалів відповідає чинній програмі з англійської мови для середньої загальноосвітньої школи та програмі ЗНО. Для учнів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, гімназій, абітурієнтів, студентів, учителів і широкого кола люд..
Англійська мова Комплексне видання 2017 (Літера)
Книга містить: довідник з англійської мови, зразки заповнення бланка відповідей, тести різних рівнів складності та відповіді до них...
Англійська мова Комплексне видання 2018 (Літера)
0..
Англійська мова Збірник тестових завдань 2018
Найповніший за обсягом та видами мовленнєвої діяльності посібник містить 400 різноманітних тестових завдань, які можна використати для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання, поточного, підсумкового контролю навчальних досягнень учнів та самостійної роботи. Для учнів загальноосвітніх шкіл,..
Англійська мова Збірник тестових завдань для підготовки до ЗНО 2015
Найповніший за обсягом та видами мовленнєвої діяльності посібник містить різноманітні тестові завдання, які можна використати для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання, поточного, підсумкового контролю навчальних досягнень учнів та самостійної роботи. Для учнів загальноосвітніх шкіл, ліце..
Англійська мова Комплексна підготовка 2017 (Підручники і посібники)
Посібник містить теоретичний матеріал, тренувальні вправи й тестові завдання. Зміст матеріалів відповідає чинній програмі з англійської мови для середньої загальноосвітньої школи та програмі ЗНО. Для учнів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, гімназій, абітурієнтів, студентів, учителів і широкого кола люд..
Англійська мова Комплексна підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання 2015
Посібник містить теоретичний матеріал, тренувальні вправи й тестові завдання. Зміст матеріалів відповідає чинній програмі з англійської мови для середньої загальноосвітньої школи та програми ЗНО. Для учнів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, гімназій, абітурієнтів, студентів, учителів і широкого кола ..
Англійська мова Міні-довідник для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання 2015
Міні-довідник з англійської мови складається із чотирьох розділів: фонетика, лексика, граматика, орфографія та пунктуація. Посібник призначений для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. Для учнів загальноосвітніх шкіл, гімназій, абітурієнтів, студентів, учителів і широкого кола людей, як..
Англійська мова Типові тестові завдання 2018
0..
Біологія Комплексний довідник 2013
Матеріал посібника охоплює основні розділи і теми шкільних курсів біології: біохімії клітини, ембріології, розмноження та індивідуального розвитку оргаізмів, генетики, мікробіології, ботаніки, мікології, зоології, біології людини, екології, вчення про біосферу, еволюції. Перший розділ посібника міст..
Типові тестові завдання Англійська мова 2017 (Літера)
Тестові завдання складено відповідно до чинної програми з англійської мови для середньої загальноосвітньої школи та програми ЗНО з української мови...

Англійська мова, підготовка до ЗНО

Англійська мова – мова, що полегшує спілкування та розуміння між представниками різних країн світу та стала (неофіційно) універсальною міжнародною мовою. Якщо ви мрієте здобути професію, яка передбачає спілкування на міжнародному рівні, багато подорожей по світу , в нагоді буде знання іноземної мови. Тож, якщо обраний навчальний заклад вимагає наявність сертифікату ЗНО з англійської мови, важливо добре підготуватися до іспитів. Для цього потрібен буде якісний підготовчий матеріал та ретельне вивчення предмету. Адже, як всім відомо, для досягнення найкращого результату потрібно добре тренуватись. Але ще майбутньому студенту треба не лише знати предмет на відмінно, а й розуміти структуру тесту.
В цьому розділі нами підпбрані та представлені методичні матеріали для основної підготовки до ЗНО з англійської мови. За основу теоретичного матеріалу взята програма загальноосвітніх закладів (лексика, граматика, орфографія, фонетика, пунктуація) та відповідає вимогам незалежного тестування. Також посібники та інші матеріали для підготовки до ЗНО «Англійська мова» містять завдання та тести, що дадуть змогу самостійно підготуватись до іспиту, виявити прогалини в знаннях та покращити свої результати. Адже якомога вищий бал надає більш широкий вибір факультетів, які чекають на гарних студентів.