Фільтр
 • Переплет
  0
  0
 • Пол
  0
 • Язык
  0
 • Класс
  0
  0
 • Серия
  0
  0
  0
  0
 • Возраст
  0
 • Издательство
  0
  0
  0
  0
  0
Мова  Русский Українська

Біологія

Показати: Сортування:
Біологія Експрес-підготовка 2017
Книга відповідає програмі ЗНО 2017...
Уточніть у менеджера
Біологія Збірник тестових завдань 2018
Посібник допоможе учням, які прагнуть стати студентами вищих навчальних закладів, ґрунтовно підготуватись до незалежного зовнішнього оцінювання з біології. Для вчителів біології, старшокласників, учнів гімназій, ліцеїв, училищ, абітурієнтів...
65.00 грн
Біологія Комплексне видання 2017 (Літера)
Книга містить: довідник з біології, зразки заповнення бланка відповідей, тести різних рівнів складності та відповіді до них...
Уточніть у менеджера
Біологія Комплексне видання 2018
0..
110.00 грн
Біологія Типові тестові завдання 2018
0..
30.00 грн
Електронний тренажер Біологія Готуємось до ЗНО
Електронний тренажер «Готуємось до ЗНО» — це 600 унікальних завдань, щодо допоможуть учневі ретельно підготуватись до ЗНО. Диск має дві частини. Перша — для відпрацювання знань та навичок. Завдання розміщено за темами. Учень може повторювати всі по черзі або обирати окремі теми, рівень опанування..
75.00 грн
Біологія Збірник тестових завдань для підготовки до ЗНО 2015
Посібник допоможе учням, які прагнуть стати студентами вищих навчальних закладів, ґрунтовно підготуватись до незалежного зовнішнього оцінювання з біології. Для вчителів біології, старшокласників, учнів гімназій, ліцеїв, училищ, абітурієнтів...
Біологія Комплексна підготовка 2017 (Підручники і посібники)
У посібнику вміщено довідковий матеріал з тренувальними тестами та запитаннями до кожного розділу, приклади розв’язання задач з біології, сертифікаційну роботу з біології (тестовий зошит 12) зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року, виконання якої дасть змогу учням самостійно перевірити св..
Біологія Комплексна підготовка 2018 (ПіП)
У посібнику вміщено довідковий матеріал з тренувальними тестами до кожного розділу, приклади розв’язання задач з біології, три варіанти сертифікаційної роботи зовнішнього незалежного оцінювання з біології, виконання яких дасть змогу учням самостійно перевірити свій рівень підготовки, допоможе ..
Біологія Комплексне видання 2015 (Літера)
В книзі подано типові тестові завдання з відповідями, теоретичний матеріал та бланки відповідей. Все це допоможе учням 11-х класів якісно підготуватися до вступу до ВНЗ...
Біологія Комплексний довідник 2013
Матеріал посібника охоплює основні розділи і теми шкільних курсів біології: біохімії клітини, ембріології, розмноження та індивідуального розвитку оргаізмів, генетики, мікробіології, ботаніки, мікології, зоології, біології людини, екології, вчення про біосферу, еволюції. Перший розділ посібника міст..
Біологія Міні-довідник для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання 2015
У посібнику вміщено додатковий теоретичний матеріал з усіх розділів біології. Довідковий матеріал підібрано відповідно до програм зовнішнього незалежного оцінювання з біології 2013 року. Для випускників шкіл, гімназій, ліцеїв, училищ, учителів біології...

Підготовка до ЗНО Біологія

Розділ зібрав посібники та тренажери для комплексної підготовки до іспитів. 
Для багатьох Біологія – рослини, тварини, людина. Але зміст набагато глибший – це неклітинні форми життя і надорганізмові рівні організації живого, еволюція, генетика та спадковість. Для успішної здачі ЗНО треба згадати всі тем, що вивчалися протягом декількох років.
Всі завдання ЗНО з біології складені з урахуванням вимог УЦОЯО та охоплює шкільну програму. Видання допоможуть згадати та перевірити знання науки про життя, визначити і покращити свій рівень.
Сумлінно повторюючи матеріал і регулярно проходячи тренувальні тести ЗНО з біології , ви зрозумієте систему екзаменів та перевірите власні знання. Це допоможе виявити що недовчили, недочули та не зрозуміли під час проходження шкільної програми, підвищити власний рівень та надасть впевненості та полегшить процес складання іспиту.
Сертифікат, отриманий за ЗНО з біології, дозволяє вступити на біологічні та медичні спеціальності університетів, педагогічних вишів та на факультети психології.