Фільтр
 • Переплет
  0
 • Пол
  0
 • Язык
  0
 • Класс
  0
  0
 • Серия
  0
  0
 • Возраст
  0
 • Издательство
  0
  0
Мова  Русский Українська

Географія

Показати: Сортування:
Географія Експрес-підготовка 2015 (Літера)
В книзі подано типові тестові завдання з відповідями, теоретичний матеріал. Все це допоможе учням 11-х класів якісно підготуватися до вступу до ВНЗ...
Географія Міні-довідник для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання 2015
Матеріал довідника викладено згідно з програмою зовнішнього незалежного оцінювання з географії та розподілено на п’ять тематичних розділів: «Загальна географія», «Географія материків і океанів», «Фізична географія України», «Економічна і соціальна географія України», «Економічна і соціальна географі..
Географія Комплексна підготовка 2017 (Підручники і посібники)
Посібник містить теоретичний матеріал, а також тестові завдання різного ступеня складності. Зміст матеріалів відповідає вимогам чинної програми зовнішнього незалежного оцінювання та чинних навчальних програм з географії..

Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) – важке та складне випробування, яке є першим кроком до омріяної професії. Від результату іспиту залежить вступ до вищих навчальних закладів. Для отримання сертифікат ЗНО потрібні лише знання та впевненість.

Завдання та тести з географії

Географія – цікава та різнопланова наука, що охоплює знання від природних процесів та аномалій до особливостей економічного розвитку окремих країн та регіонів. Ці знання потрібні не лише майбутнім вчителям та мандрівникам і туристам, а й тим хто мріє вчитися за фахом еколога, геолога, економіста , юриста-міжнародника тощо.

Отже, для отримання якомога вищого балу, потрібно згадати весь курс шкільної географії: загальну, материків та океанів, географію фізичну, соціальну та економічну. В цьому вам необхідні зібрані у розділі посібники та довідники. За їх допомогою ви згадаєте як знайти по координатах гору чи місто, проаналізувати соціально-економічні показники країни чи регіону, визначити фактори що впливають на екологічний стан окремої місцевості.

Книги для підготовки до ЗНО

В даних посібниках зібрані матеріали програм загальноосвітніх закладів та тестові завдання, після проходження яких буде зрозуміло що потрібно повторити, а що надолужити. У цих книжках знаходиться вся інформація, що потрібна для успішного проходження ЗНО. Все що треба знайти вам – посидючість, увагу, старанність.