Фільтр
 • Переплет
  0
  0
 • Пол
  0
 • Язык
  0
 • Класс
  0
  0
 • Серия
  0
  0
  0
  0
 • Возраст
  0
 • Издательство
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
Мова  Русский Українська

Історія

Показати: Сортування:
Англійська мова Комплексний довідник 2013
У комплексному довіднику з англійської мови ретельно враховано нові вимоги ЗНО 2013 року. Зокрема, створено розділ «Writing», який допоможе учням підготуватися до завдання з розгорнутою відповіддю. Цей вид завдань може викликати певні труднощі в учнів, тому що в ньому потрібно створити власне вислов..
45.00 грн
Електронний тренажер Історія України Готуємось до ЗНО
Електронний тренажер «Готуємось до ЗНО» — це 600 унікальних завдань, щодо допоможуть учневі ретельно підготуватись до ЗНО. Диск має дві частини. Перша — для відпрацювання знань та навичок. Завдання розміщено за темами. Учень може повторювати всі по черзі або обирати окремі теми, рівень опанування..
Уточніть у менеджера
Типові тестові завдання Історія України 2017 (Літера)
Тестові завдання складено відповідно до чинної програми з української мови для середньої загальноосвітньої школи та програми ЗНО з української мови...
Уточніть у менеджера
Історія України Збірник тестових завдань 2018
Пропонований посібник призначено для самостійної підготовки до зовнішньої незалежного оцінювання з історії України, а також для поурочної роботи. Він укладений відповідно до чинної програми з історії України для середньої загальноосвітньої школи та чинної програми ЗНО. У збірнику представлено тестов..
65.00 грн
Історія України Комплексна підготовка 2017 (Підручники і посібники)
Пропонований посібник призначено для самостійної підготовки до ЗНО та ДПА з історії України, а також для поурочної роботи. Він укладений відповідно до чинної програми з історії України для середньої загальноосвітньої школи та чинної програми ЗНО. У виданні представлено теоретичні відомості, різноман..
Уточніть у менеджера
Історія України Комплексне видання 2017 (Літера)
Видавництво «Літера» та освітня онлайн-платформа EDUGET до нового 2016/2017 навчального року випустили першу в Україні комплексну мультимедійну збірку з підготовки до ЗНО з історії України з відеоуроками. Це інноваційний формат навчання, в якому звична друкована книжка доповнюється відеолекціями. Та..
Уточніть у менеджера
Історія України Комплексне видання 2018 ( Навчальна книга Богдан)
Посібник являє собою комплексне видання призначене для повноцінної підготовки до ЗНО з історії України. Він містить всі теми КУРСУ. У кожній з них подано короткий перелік основних подій, поняття і терміни, інформацію про персоналії, стислий виклад навчального матеріалу, тестові завдання. Наприкінці ..
109.00 грн
Історія України Комплексне видання 2018 (Літера)
0..
110.00 грн
Історія України Повний курс в 49 таблицях
У посібнику подано 49 таблиць, які в короткій формі висвітлюють весь шкільний курс історії України. Книга стане незамінною для підготовки до ЗНО. Для учнів, абітурієнтів, учителів, всіх, хто цікавиться історією України. ..
Уточніть у менеджера
Історія України Типові тестові завдання 2018
0..
30.00 грн
Історія України. Пам’ятки архітектури та образотворчого мистецтва, обов’язкові для розпізнавання абітурієнтами. Портрети історичних персоналій
Посібник містить добірку фотозображень пам’яток архітектури та репродукцій творів образотворчого мистецтва, обов’язкових для розпізнавання абітурієнтами під час ЗНО з історії України; а також фотопортретів історичних персоналій, чиї імена містить програма ЗНО з історії України (відповідно до нової п..
Уточніть у менеджера
Всесвітня історія Комплексний довідник 2013
У посібниках зібрано усі основні розділи з шкільних курсів фізики, хімії, математики, історії України, біології та географії. Теоретичний матеріал, поданий у посібниках, цілком відповідає чинній 12-річній шкільній програмі, затвердженій Міністерством освіти і науки України. Комплексні довідники стан..
Уточніть у менеджера
Історія України Комплексний довідник 2013
Включає в себе: Повний курс Історії України. Робота з документами та матеріалами. Робота з картами. ЗНО тренувальні вправи. Особливостями даного посібника є те, що поряд із академічними відомостями в ньому присутні рубрики «Історичний портрет», «Це цікаво!», «Довідка&ra..
Біологія Комплексний довідник 2013
Матеріал посібника охоплює основні розділи і теми шкільних курсів біології: біохімії клітини, ембріології, розмноження та індивідуального розвитку оргаізмів, генетики, мікробіології, ботаніки, мікології, зоології, біології людини, екології, вчення про біосферу, еволюції. Перший розділ посібника міст..
Всесвітня історія Комплексна підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання 2015
Пропонований посібник призначений для самостійної підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання зі всесвітньої історії, а також для поурочної роботи. Він укладений відповідно до чинної програми зі всесвітньої історії для середньої загальноосвітньої школи та чинної програми ЗНО. У посібнику пре..
Історія України Експрес-підготовка 2015 (Літера)
В книзі подано типові тестові завдання з відповідями, теоретичний матеріал. Все це допоможе учням 11-х класів якісно підготуватися до вступу до ВНЗ...
Історія України Комплексна підготовка 2018 (ПіП)
Пропонований посібник призначено для самостійної підготовки до ЗНО та ДПА з історії України, а також для поурочної роботи. Він укладений відповідно до чинної програми з історії України для середньої загальноосвітньої школи та чинної програми ЗНО. У виданні представлено теоретичні відомості, різноман..
Історія України Міні-довідник для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання 2015
Пропонований посібник призначено для самостійної підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з історії України, а також для поурочної роботи. Він укладений відповідно до чинної програми з історії України для середньої загальноосвітньої школи та чинної програми ЗНО. У виданні у стислій формі пре..

Історія України підготовка до ЗНО

Таке нелегке випробування як ЗНО (зовнішнє незалежне оцінювання) не є перешкодою до вступу у ВУЗ. Воно являє собою можливість всім на рівних умовах потрапити на навчання до вподобаних вишів лише на основі реальних знань, отриманих протягом вивчення шкільної програми. Розуміння цього додасть наснаги на більш сумлінну підготовку до тестування. І чим раніше розпочати готуватися до ЗНО, тим більше часу буде щоб перевірити та покращити свої знання аби отримати найвищий бал. Адже за 135 хвилин, відведених на виконання ЗНО історія завдання, можна набрати 87 тестових балів, відповівши правильно на всі запитання.

Незалежне тестування з історії охоплює період від стародавнього часу до сьогодення. Його метою є оцінка рівня історичної обізнаності абітурієнта. Програма ЗНО складена на основі шкільного курсу з історії та містить у собі 55 завдань.

Книги для підготовки до ЗНО

Нерідко в тестах трапляються двозначні запитання та недоліки. Для того щоб коректно на них відповісти потрібно не лише мати інтуїцію та логіку, а й добре знати предмет. У цьому допоможуть представлені у розділі посібники, тренажери та ЗНО історія тести. За їх допомогою ви згадаєте: основні дати історичних подій; персоналії, що внесли вагомий вклад в історію, та подробиці їх життя; нагадаєте собі логіку явищ та подій в історії; перевірите свою вправність у роботі з історичними мапами. У матеріалах також є розділ з обов’язковими пам’ятками образотворчого мистецтва та архітектури, що є ще одним з нововведень ЗНО 2015.