Фільтр
 • Переплет
  0
 • Пол
  0
 • Язык
  0
 • Класс
  0
  0
 • Серия
  0
  0
  0
 • Возраст
  0
 • Издательство
  0
  0
  0
Мова  Русский Українська

Математика

Показати: Сортування:
Математика Експрес-підготовка 2017
Книга відповідає програмі ЗНО 2017...
50.00 грн
Математика Комплексна підготовка 2017 (Підручники і посібники)
Посібник містить теоретичний матеріал, а також тестові завдання різних рівнів складності з усіх тем шкільного курсу математики. Зміст матеріалів відповідає вимогам чинної програми та чинних навчальних програм з математики. Для абітурієнтів, учнів 11 класу, учителів математики...
95.00 грн
Математика Комплексне видання 2017 (Літера)
Книга містить: довідник з математики, зразки заповнення бланка відповідей, 18 тестів різних рівнів складності та відповіді до них...
95.00 грн
Математика Комплексний довідник 2013
Повний курс математики. Математика у схемах і таблицях. ЗНО Тренувальні вправи. Містить такі рубрики, як «Це треба знати!», «Самовчитель», «Перевір себе». У рубриці «Це треба знати!» наведено основні теоретичні відомості з певної теми, подані у формі конспекту, схем, графіків тощо. Матеріал рубрики ..
Уточніть у менеджера
Математика Тренажер 2017 (Літера)
Відповідає програмі ЗНО 2017..
45.00 грн
Математика Тренажер для підготовки до ЗНО
Посібник містить тренувальні тестові завдання з математики різних рівнів складності для ефективної підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання, зразки бланків відповідей і відповіді до завдань. Зміст матеріалів відповідає вимогам чинної програми зовнішнього незалежного оцінювання з математики. ..
Уточніть у менеджера
Математика Репетитор для підготовки до ЗНО
Посібник-репетитор містить довідковий матеріал і системи завдань з усіх тем шкільного курсу математики — з однією правильною відповіддю, на відповідність і відповіддю у вигляді десяткового дробу. Усі завдання однієї теми розміщені в порядку зростання складності. Посібник призначений тим, хто проходи..
Уточніть у менеджера
Математика Збірник тестових завдань для підготовки до ЗНО 2015
Посібник призначений для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. Тестові завдання складено відповідно до чинної програми з математики для середньої загальноосвітньої школи та програми ЗНО. Для старшокласників, вступників до вищих навчальних закладів, учителів та всіх, хто цікавиться матема..
Математика Комплексна підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання 2015
Посібник містить теоретичний матеріал, а також тестові завдання різних рівнів складності з усіх тем шкільного курсу математики. Зміст матеріалів відповідає вимогам чинної програми зовнішнього незалежного оцінювання та чинних навчальних програм з математики. Для абітурієнтів, учнів 11 класу, учителів..
Математика Комплексна підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання 2015 Базовий рівень
Посібник містить теоретичний матеріал, а також тестові завдання різних рівнів складності з усіх тем шкільного курсу математики. Зміст матеріалів відповідає вимогам чинної програми зовнішнього незалежного оцінювання (базовий рівень) та чинних навчальних програм з математики. Для абітурієнтів, учні..
Математика Міні-довідник для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання 2015
Посібник містить теоретичний матеріал з усіх тем математики. Зміст матеріалу відповідає вимогам чинної програми зовнішнього незалежного оцінювання та чинних навчальних програм з математики. Для абітурієнтів, учнів 11 класу, учителів математики ..

Математика підготовка до ЗНО

Математика є конкурсним предметом для вступу на технічні спеціальності. Іспитам з математики  віддають перевагу ті, кого цікавить логіка та точність, хто розуміє мову цифр та формул. Адже недаремно математика – цариця наук! Вона є фундаментом для розвитку науки і, завдяки точним розрахункам та формулам, дає можливість краще зрозуміти світ.

Спочатку здається, що скласти ЗНО математика завдання дуже складно. Але правильно підібраний матеріал розвіє всі хвилювання.

Для того, щоб успішно здати тестові завдання математика ЗНО, потрібно якнайбільш знати властивостей та формул, що полегшити розв’язання задач та прикладів. Систематизувати знання та повторити матеріал допоможуть книги для підготовки до ЗНО. В них можна знайти інформацію від формули скороченого множення до теорем Піфагора та Фалеса; про логарифмічну, степеневу, показникову та тригонометричну функції та формули знаходження площ та інше. Тестові завдання допоможуть більше уваги приділяти тексту завдань, адже там можна знайти додаткові приховані данні, для більш легкого та швидкого обчислення.

Посібники складені згідно програми зовнішнього незалежного оцінювання задля надання допомоги при повторюванні всього шкільного курсу з математики. Довідковий та практичний матеріал, який вони містять, полегшать проходження незалежного тестування та нададуть впевненості.