Фільтр
 • Ціна
  грн - грн
 • Переплет
  0
  0
  0
 • Пол
  0
 • Язык
  0
 • Класс
  0
  0
 • Издательство
  0
  0
  0
  0
  0
 • Возраст
  0
 • Автор
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
Мова  Русский Українська

Українська мова та література

Показати: Сортування:
Електронний тренажер Українська мова Готуємось до ЗНО
Електронний тренажер «Готуємось до ЗНО» — це 600 унікальних завдань, щодо допоможуть учневі ретельно підготуватись до ЗНО. Диск має дві частини. Перша — для відпрацювання знань та навичок. Завдання розміщено за темами. Учень може повторювати всі по черзі або обирати окремі теми, рівень опанування..
75.00 грн
Українська література 40 тем для підготовки до тестів
Посібник призначений для підготовки до тестів зовніш-нього незалежного оцінювання. Довідник складено відповід-но до чинної програми Міністерства освіти і науки України з української літератури. Для зручності весь матеріал з української літератури пода-но у таблицях. Перевірити й закріпити здобуті зн..
48.00 грн
Українська література Комплексна підготовка 2017 (Підручники і посібники)
Посібник містить теоретичний матеріал, тестові завдання різних рівнів складності для базового та поглибленого рівнів, тексти програмових творів, орієнтовані зразки власних висловлювань з української літератури, завдання та відповіді до сертифікаційної роботи з української літератури 2016 р. Зміст ма..
95.00 грн
Українська література Хрестоматія для підготовки до ЗНО 2017
В книгу ввійшли твори, які рекомендовані для підготовки до ЗНО з української літератури. Також у книзі є стисла інформація про письменників...
95.00 грн
Українська мова Комплексна підготовка 2017 (Підручники і посібники)
Посібник призначений для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання та ДПА з української мови. Він складений відповідно до чинної програми з української мови для середньої загальноосвітньої школи та програми ЗНО. Для старшокласників, вступників до вищих навчальних закладів, учителів та всіх, х..
95.00 грн
Українська мова Комплексне видання 2017 (Літера)
Книга містить: довідник, зразки заповнення бланка відповідей, тести різних рівнів складності та відповіді до них...
95.00 грн
Українська мова та література Довідник Завдання Частина І 2017
Ця книга допоможе підготуватися до ЗНО з української мови та літератури. Вона містить теоретичний матеріал  та тестові завдання різного рівня складності. Книга схвалена Мін Освіти України..
100.00 грн
Українська мова та література Експрес-підготовка 2017
Книга відповідає програмі ЗНО 2017...
50.00 грн
Українська мова та література Збірник завдань Частина ІІ 2017
Ця книга допоможе підготуватися до ЗНО з української мови та літератури. Книга схвалена Мін Освіти України..
55.00 грн
Українська література Комплексна підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання 2015
Посібник містить теоретичний матеріал, тестові завдання різних рівнів складності, тексти програмових творів, орієнтовані зразки власних висловлювань з української літератури. Зміст матеріалів відповідає вимогам чинної Програми зовнішнього незалежного оцінювання та чинних навчальних програм з українс..
Українська література Комплексна підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання 2015 Базовий рівень
Посібник містить теоретичний матеріал з української літератури, тестові завдання різних рівнів складності, орієнтовані зразки власних висловлювань. Зміст матеріалів відповідає вимогам чинної Програми зовнішнього незалежного оцінювання та чинних навчальних програм з української літератури. Для абітур..
Українська література Комплексна підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання Поглиблений та базовий рівні 2015
Посібник містить теоретичний матеріал, тестові завдання різних рівнів складності для базового та поглибленого рівнів, тексти програмових творів, орієнтовані зразки власних висловлювань з української літератури. Зміст матеріалів відповідає вимогам чинної Програми зовнішнього незалежного оцінювання та..
Українська література Комплексне видання 2015 (Літера)
В книзі подано типові тестові завдання з відповідями, теоретичний матеріал, зразки заповнення бланків. Все це допоможе учням 11-х класів якісно підготуватися до вступу до ВНЗ...
Українська література Міні-довідник для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання 2015
Посібник містить теоретичний матеріал для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з української літератури. Зміст матеріалів відповідає вимогам чинної Програми зовнішнього незалежного оцінювання та чинних навчальних програм з української літератури. Для абітурієнтів, учнів 11 класу, учителі..
Українська мова Збірник тестових завдань для підготовки до ЗНО 2015
Посібник призначений для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. Тестові завдання складено відповідно до чинної програми з української мови для середньої загальноосвітньої школи та програми ЗНО з української мови та літератури. Для старшокласників, вступників до вищих навчальних закладів, ..
Українська мова Комплексна підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання 2015 Базовий рівень
Посібник призначений для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання та ДПА з української мови (базовий рівень). Він складений відповідно до чинної програми з української мови для середньої загальноосвітньої школи та програми ЗНО. Для старшокласників, вступників до вищих навчальних закладів, уч..
Українська мова Міні-довідник для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання 2015
Посібник призначений для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. Він складений відповідно до чинної програми з української мови для середньої загальноосвітньої школи та програми ЗНО. Для старшокласників, вступників до вищих навчальних закладів, учителів та всіх, хто цікавиться українською ..
Українська мова і література Експрес-підготовка 2015 (Літера)
В книзі подано типові тестові завдання з відповідями, теоретичний матеріал. Все це допоможе учням 11-х класів якісно підготуватися до вступу до ВНЗ...

Українська мова та література підготовка до ЗНО

Програма ЗНО (зовнішнього незалежного оцінювання) є не лише перевіркою досягнень у навчанні випускників загальноосвітніх закладів, а й обов’язковим конкурсним предметом до вступу у ВУЗи.

Цього року тестові ЗНО завдання українська мова та література поділяються на два рівня: базовий та поглиблений. Базовий рівень складається з 58 завдань, на які виділяється 150 хвилин. Результати цих завдань будуть зараховані як державна підсумкова атестація (ДПА). Поглиблений рівень включає в себе базовий та ще 16 додаткових завдань, на розв’язання яких надається ще 60 хвилин додаткового часу. Тож, аби отримати якомога вищий бал треба починати готуватися заздалегідь.

Книги для підготовки до ЗНО

Тести ЗНО українська мова та література цьогоріч є обов’язковими як для вступу для вищих навчальних закладів, так і для випускників шкіл. Завдання іспитів складені згідно діючих програм навчальних закладів середньої освіти. Тому, якщо ваша омріяна спеціальність технічна, вам достатньо повторити шкільну програму. А якщо ви мрієте стати, наприклад, філологом, цього буде недостатньо. Отже пропонуємо вам посібники та тренажери, за допомогою яких ви зможете перевірити та покращити свої знання державної мови. Даний матеріал складений з урахуванням шкільних програм та цьогорічних нововведень у зовнішньому тестуванні та містить додаткову теорію та твори. Завдяки цим посібникам і сумлінній праці ви зможете досягти найкращих результатів та посісти перші місця серед тестованих.