Мова  Русский Українська

Політика конфіденційності

 

Політика конфіденційності
 
Інтернет магазин «Сотні книг» збирає й обробляє дані, що вводяться користувачами при оформленні замовлення, виключно з метою надання найбільш якісних послуг.
 
Обробка та зберігання наданих користувачами даних повністю відповідає законодавству України про недоторканність особистих даних. «Сотні книг» не проводить верифікацію даних і не доповнює їх даними, отриманими від третіх осіб. Всі персональні дані обробляються у вигляді, наданому користувачем у незмінному вигляді. У разі надання покупцем недостовірної інформації, вся відповідальність, пов'язана з неякісним обслуговуванням в нашому інтернет магазині (невірну адресу або час доставки, контактний телефон, дані про замовляється товар та інше) лягати на покупця.
 
Додатково збирається і обробляється інформація, пов'язана з технічними характеристиками відвідування сайту, а саме IP адреса, дані про OS, версії браузера, та інша інформація, передана по відкритих каналах Інтернет в автоматичному режимі. Дана інформація не персоніфікується, не рахується особистої, і використовується як технічна для аналізу якості надаваних послуг.
 
Обмеження.
 
У разі порушення користувачем правил використання ресурсу, порушення законодавства України, внесення завідомо неправдивих даних для обробки замовлення, спроби порушення роботи ресурсу, отримання доступу до даних інших користувачів з метою їх розкриття або внесення змін до них, адміністрація ресурсу залишає за собою право заблокувати доступ для цього користувача, а в окремих випадках - передати наявну інформацію про інцидент в правоохоронні органи без повідомлення користувача про це.
 
Дана заява про конфіденційність ставитися тільки до поточного ресурсу (інтернет-магазину «Сотні книг») і не поширюється на інші ресурси, посилання на які розташовані на даному сайті. При переході по зовнішніх посиланнях або при покиданні ресурсу дану заяву втрачає силу.
 
ТОВ "ВОІР-Н". Всі права захищені. Всі логотипи, торгові марки та зображення товарів є власністю їх законних власників. Будь-яке використання матеріалів з сайту можливе тільки з письмового дозволу адміністрації.