Фільтр
 • Переплет
  0
  0
  0
 • Пол
  0
 • Язык
  0
  0
  0
  0
 • Класс
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Серия
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Возраст
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Издательство
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
Мова  Русский Українська

Розпродаж книг

Показати: Сортування:
Альбом витинанок Пори року Зима
Навчальний посібник “Пори року. Літо. Альбом витинанок” адресується учням молодших та середніх класів загальноосвітніх шкіл, дитячих дошкільних закладів, художніх гуртків та студій. Мета видання — допомогти усім бажаючим долучитися до вивчення українського народного мистецтва, збер..
28.00 грн
Альбом витинанок Пори року Осінь
Навчальний посібник “Пори року. Осінь. Альбом витинанок” адресується учням молодших та середніх класів загальноосвітніх шкіл, вихованцям дитячих дошкільних закладів, художніх гуртків та студій, учителям образотворчого мистецтва. Мета видання — допомогти усім бажаючим долучитися до ..
28.00 грн
Англійська мова Робочий зошит 9 клас ( до підручника Карп'юк О. Д.)
Видання відповідає програмі, затвердженій Міністерством освіти і науки України. Доповнює матеріал підручника, включаючи завдання для розвитку навичок письма та аудіювання. У робочому зошиті свідомо подається надлишкова кількість вправ і завдань, що дає можливість учителеві диференційовано підходити ..
25.00 грн
Англійські прописи Magic English ПРОПИСНІ ЛІТЕРИ (БІРЮЗОВІ)
Прописи до підручника Карп'юк, складені відповідно діючої програми. Всі літери йдуть за алфавітом, що допоможе малюку не тільки вивчати літери, но і англійську абетку. Безліч різноманітних завдань зроблять навчання більш цікавим та корисним. ..
20.00 грн
Атлас Загальна географія 6 клас НОВА ПРОГРАМА
Атласи з географії створюють цілісну систему навчальних картографічних посібників, всі класи скомпановані за єдиним зразком. В атласі зібрані найсвіжіші статистичні дані. ..
16.00 грн
Батьківські збори 6 клас НОВА ПРОГРАМА
Батьківські збори 6 клас НОВА ПРОГРАМА ..
28.00 грн
В історію крилатих висловів
У книзі пропонуються плани-конспекти занять, календарні плани і програма для роботи гуртка з української мови та літератури для 6-го класу. Окрім розробок занять книга містить завдання для самостійної роботи учнів. Книга схвалена Мін Освіти України. ..
48.00 грн
Вечори на хуторі біля Диканьки
В історії світової літератури трапляються щасливі випадки, коли створена письменником-початківцем книга долає часові та просторові обмеження, перетворюючись у шедевр для всіх часів і народів. Саме таким щасливим випадком можна вважати «Вечори на хуторі біля Диканьки» Миколи Гоголя. У вос..
79.00 грн
Вивчення творчості Ольги Кобилянської в школі
Посібник узагальнює досвід дослідницької, творчо-пошукової, навчальної роботи за творчістю Ольги Кобилянської. Систематизований у ньому матеріал допоможе краще зрозуміти внутрішні світовідчуття письменниці, її захоплення, переживання, душевний неспокій крізь призму творчої, автобіографічної, мемуарн..
35.00 грн
Виховання здорової дитини в сучаснїй сім'ї
У посібнику розкрито особливості виховної роботи з дошкільниками з метою формування, збереження і зміцнення їхнього здоров'я. Подано характеристику дітей віком 3-6 років, запропоновано систему розвивальних ситуацій, цікаву інформацію, поради, добірку художньої літератури, тестові запитання. Посі..
44.00 грн
Гайді
Небольшая повесть, о девочке -сироте, которая сначала жила с бабушкой - калекой, которая даже не была ей родной. Потом жизнь на природе с дедом Вуем, где малышка открыла для себя мир, во всем его многообразии. Гайди хотела бы всю жизнь жить рядом с трудолюбивым дедушкой и подслеповатой бабушкой , но..
85.00 грн
Географія в опорних схемах та схематичних малюнках 9 клас
Навчальний посібник містить комплект опорних схем з курсу "Економічна і соціальна географія України". Нескладна авторська методика дозволяє використовувати опорні схеми на уроках під час вивчення нового матеріалу. Запропонований набір схем,картосхем та таблиць, допоможе швидко і якісно зас..
35.00 грн
Географія Розробки уроків 6 клас НОВА ПРОГРАМА
Посібник (автори Капіруліна С. Л., Бродовська О.Г.) складено згідно з новою навчальною програмою для загальноосвітніх навчальних закладів до курсу «Загальна географія», який викладається у 6 класі. Видання містить розробки усіх уроків, зокрема практичних робіт, тематичного оцінювання та узагальнення..
43.00 грн
Годі, діточки вам спать! (Світовид)
Ця книжка — найповніше видання дитячих творів української письменниці Олени Пчілки (1849–1930). Складається вона з двох розділів. У перший увійшли оригінальні твори письменниці: вірші, байки, оповідання та казки. Другий склали фольклорні записи Олени Пчілки: дитячі пісеньки та вірші, каз..
99.00 грн
Гумор та приколи сучасної школи Книга 2
Посібник містить сценарії цікавих свят та розваг, конкурсів, змагань та веселих сценок, що їх можуть використати у своїй практичній діяльності педагоги-організатори, класні керівники, старшокласники при проведенні різноманітних шкільних заходів. Автори збірки добре знайомі зі специфікою роботи в шко..
34.00 грн
Демонстраційний матеріал Скарби українського мистецтва 1-4 класи *
Демонстраційні картки призначені для роботи з дітьми старшого дошкільного віку на уроках з образотворчого мистецтва. На лицьовому боці карток представлені художні твори відомих українських митців та народних майстрів. На звороті подана стисла інформація про той чи інший вид мистецтва, цікаві відомос..
75.00 грн
Джен Ейр (Світовид)
Джейн Ейр – бідна непримітна сирота. Її майбутнє виглядає безрадісним. Тітка Джейн та двоюрідний брат ненавидять її. Життя в Ловудській школі жорстоке і небезпечне. Які внутрішні сили знайде в собі Джейн Ейр, аби побороти усе це? Шукаючи незалежності, Джейн вирушає у світ сама. Чи справді міст..
129.00 грн
Дивовижні пригоди барона фон Мюнгавзена
Веселі та кумедні розповіді про пригоди барона Мюнхаузхена перекладені безпосередньо з мови оригіналу. Ми промовчимо про те, де в цих оповіданнях правда, а де вигадка, оцініть їх самі, прочитавши цю книгу. ..
59.00 грн
Домашні завдання відповіді, розв’язки, виконані вправи 4 клас
У посібнику запропоновано зразки виконання домашніх завдань з математики, української, англійської та німецької мов, природознавства тощо до основних підручників, рекомендованих МОН України. Подані розв’язки, відповіді та виконані вправи допоможуть закріпити знання з певної теми, перевірити пр..
75.00 грн
Дошкільне тіловиховання Вплив рухової активності на здоров'я дошкільників
Це видання допоможе дорослим, батькам і педагогам активізувати рухову активність дитини. У посібнику вміщено нормативно-правову базу, що стосується здоров'я, фізичного розвитку та активізації рухової активності, а також науково-теоретичні підходи до виховання здорової дитини, фізіологічні особли..
44.00 грн
З добрим словом в добру путь Нестандартні виховні заходи 1-4 класи
У посібнику подано сценарії та виховні заходи із творчого доробку талановитого педагога-практика. Представлені матеріали відповідають програмі "Основні орієнтири виховання учнів загальноосвітніх навчальних закладів України" і передбачають формування ціннісного ставлення до себе, до суспіль..
14.00 грн
Зарубіжна література авторський семінар учителя-методиста
До посібника ввійшли методичні поради щодо аналізу літературного твору, вивчення біографії письменника, використання фонових знань та сумісних видів мистецтва, дослідницького методу, а також організації навчальної діяльності за технологією «Intel® Навчання для майбутнього», компетент..
25.00 грн
Зошит Російська мова 1 клас Соловейко
Зошит укладено відповідно до затвердженої в Україні програмою навчання російській мові для початкових класів шкіл з українською мовою навчання і є додатковим навчальним посібником до підручників, рекомендованих Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України. Різноманітний, цікавий і цікавий ..
17.00 грн
Зошит Українська мова Перевірні роботи 1 клас
Посібник відповідає новій програмі й призначений для діагностики вмінь першокласників виділяти певний звук у слові, ділити слова на склади, складати схеми речень, відновлювати деформовані тексти, складати діалоги, переказувати та списувати тексти, писати диктанти. Зошит містить завдання для аудіюван..
10.00 грн
Кабінет хімії – творча лабораторія вчителя та учня Методичний посібник
До методичного посібника ввійшли матеріали щодо створення та організації діяльності сучасного профільного кабінету хімії. Пропонований посібник містить також зразки документів, що регламентують діяльність кабінетів хімії загальноосвітніх навчальних закладів під час організації навчально-виховного пр..
31.00 грн
Конструктор уроку Алгебра 8 клас НОВА ПРОГРАМА
Посібник містить шаблони планів-конспектів усіх уроків з алгебри для 8 класу, які складені відповідно до нової програми з математики для загальноосвітніх навчальних закладів. До посібника додається скретч-картка, що надає доступ до електронного додатка. Складовими електронного додатка є календарно-т..
45.00 грн
Конструктор уроку Всесвітня історія Історія України 6 клас НОВА ПРОГРАМА
Посібник містить шаблони планів-конспектів усіх уроків з історії для 6 класу відповідно до навчальної програми для загальноосвітніх навчальних закладів (за новим Державним стандартом базової і повної середньої освіти). До посібника додається диск з календарно-тематичними планами, матеріалами до урок..
45.00 грн
Конструктор уроку Загальна географія 6 клас НОВА ПРОГРАМА
У посібнику запропоновані шаблони конспектів уроків з географії (70 уроків). На диску є календарні плани, роздатковий матеріал для учнів, шаблони розробок та матеріали до уроків...
44.90 грн
Кращі конспекти уроків з української мови 1-4 класи
Даний посібник містить зразки конспектів із української мови та читання у початковій школі. Орієнтовні конспекти дадуть можливість вчителю всебічно розкрити програмовий матеріал, застосовуючи інтерактивні методи навчання, розвивати навички читання, мовлення, виховувати у школярів любов до рідного сл..
22.00 грн
Лексикографія української мови Навчально-методичний посібник для факультативних занять 9 клас
Посібник містить програму факультативного курсу "Лексикографія української мови" для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів і навчальних закладів нового типу, орієнтовне календарно-тематичне планування занять курсу, систему вправ зі словниками до кожного із занять. Видання призначене..
39.00 грн
Розпродаж книг

Розпродаж книг та знижки. Встигни придбати!